Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Isochron Scepter

Serie: Mirrodin (MRD)

Rarity: Uncommon Mirrodin Uncommon

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Double Masters
 -
5,95
 -
9,95
Eternal Masters
 -
7,95
 -
14,95
Friday Night Magic
 -
14,95    
FtV Relics
 -
9,95    
Izzet vs Golgari
 -
7,95    
Mirrodin
 1
7,95
 -
24,95
Isochron Scepter | Mirrodin

 Op voorraad 

€ 7,95 (1x)

 Kopen

FOIL 

€ 24,95

Uitverkocht

Veilig betalen met iDeal

 Reactie plaatsen
Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
2-2-2019 15:58:00

Klopt.

Wat de ability van Isochron Scepter technisch gezien verandert:
* Je cast de kopie vanuit een andere zone, namelijk vanuit de exile zone in plaats van uit je hand.
* Je betaalt de mana cost niet.
* Je mag het feit negeren dat je normaal gesproken iets niet mag casten als iets nog bezig is met resolven. (Dat dat normaal gesproken met een instant niet mag, hoef je je dus niet druk om te maken.)

Maar alle andere restricties gelden nog steeds.

Marduk (6) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
2-2-2019 04:01:00

Deze + Reset werkt niet zoals je wilt toch?

M.a.w. de kopie van reset heeft nog steeds dezelfde timing restrictie, her zinnetje op deze kaart wat voor verwarring zorgt gaat enkel over de mana cost replacement en niet over dat je die spell ineens wel op dit moment mag casten...

Volgens mij kan je de scepter wel activeren maar gebeurt er in de praktijk gewoon niks tenzij je het timed volgens de oracle van Reset.

Klopt dit of niet?

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
15-11-2015 00:37:00

Kleine aanvulling: Dat komt omdat "without paying its mana cost" al een alternative cost is. En je mag maximaal maar één alternative cost gebruiken.

14-11-2015 22:08:00

Als je een spell cast "without paying its mana cost", kun je alternative costs (zoals overload) niet gebruiken.
Verplichte additional costs moet je wel gewoon betalen. Optionele additional costs (zoals kicker) màg je betalen.

14-11-2015 21:09:00

Niet. Je mag de kaart casten zonder de mana cost te betalen. Er staat niet dat je alternatieve costs (zoals Overload) mag betalen. Aan de andere kant: Kicker costs betalen mag wel

david (4) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
14-11-2015 20:53:00

Hoe werkt dit met overload?

Premium lid Official Rules Advisor Joost (76) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
30-8-2014 18:51:00

12/1/2004 You don't pay the spell's mana cost. If the spell has X in its mana cost, X is 0. You do pay any additional costs for that spell. You can't use any alternative costs.

Vaak geven de official rulings die je ziet als je doorscrollt onder de kaart je al enige tips.

Alle extra kosten moet je gewoon betalen.

30-8-2014 17:07:00

Hoe zit het met deze kaart in combinatie met Strive?

Als ik een Cruel Feeding hiermee exile, kan ik dan elke keer drie extra betalen? Of zijn de meerdere targets zelfs ook gratis? Lijkt me raar...

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
21-4-2014 16:17:00

Fusen mag alleen als je de kaart uit je hand cast, maar bij Isochron Scepter cast je hem niet vanuit je hand, maar vanuit exile, dus mag je hem niet fusen.

Zie de reminder text van bijvoorbeeld Alive // Well.


@~Jop~: Fuse is overigens geen alternative cost. Het is gewoon een bij elkaar opgetelde mana cost. Het probleem bij de Scepter echter is dat je niet vanuit exile mag fusen.

21-4-2014 16:12:00

Thnx!

Maar hoe zit het nou precies met fuse? wel of niet dat je ze allebij kan spelen? tis 1 kaart tog?

Official Rules Advisor ~Jop~ (39) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
21-4-2014 15:50:00

De scepter kijkt alleen naar of een kaart een converted mana cost 2 of minder heef. Van een geëxilede splitkaart kan één van beide kanten gecast worden. Bij fuse geldt dit ook, echter kan een kaart niet gefused worden omdat alternatieve kosten niet betaald kunnen worden:

12/1/2004 You don't pay the spell's mana cost. If the spell has X in its mana cost, X is 0. You do pay any additional costs for that spell. You can't use any alternative costs.

Hoop dat het geholpen heeft!

21-4-2014 15:07:00

je mag een van de beide kanten casten ook al heeft de andere 5 cmc je mag hem gewoon casten, ik heb geen idee hoe hed met fuse zit.

21-4-2014 13:57:00

Een vraag, want veel wijzer wordt ik niet van de beschrijving van de kaart.

Ik heb dus Isochron Scepter en ik inprint een dubbelkaart: Odds // Ends en dan imprint ik dus "odds", mag ik dan ook de "ends" kaart gebruiken?


En als dat niet mag, mag dat dan wel met een dubbelkaart met fuse?

10-2-2014 21:55:00

Ja en Ja.

Isochron Scepter laat je een spell casten, dus Pyromancer Ascensions triggers werken ermee. Dat die spell slechts een copy van een echte kaart is is geen probleem.

Premium lid Nico (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
10-2-2014 21:50:00

Stel, ik heb een Pyromancer Ascension liggen en ik heb een Isochron Scepter met een Lightning Bolt eronder en nog een Lightning Bolt in mijn graveyard. Als ik deze dan activeer, krijg ik dan een counter op de Pyromancer Ascension?

En als die Pyromancer Ascension actief is en ik activeer deze, geldt de tweede ability van de Ascension dan ook?

Oracle

Artifact 

Imprint - When Isochron Scepter enters the battlefield, you may exile an instant card with converted mana cost 2 or less from your hand.
2, T: You may copy the exiled card. If you do, you may cast the copy without paying its mana cost.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander

Officiele rulings

6/8/2016
If the imprinted card leaves the exile zone while the activated ability is on the stack, the copy can’t be made.

6/8/2016
If Isochron Scepter leaves the battlefield while the activated ability is on the stack, the ability can still make a copy.

6/8/2016
You cast the copy while the ability is resolving and still on the stack.

6/8/2016
Because you’re already casting the spell using an alternative cost (by casting it without paying its mana cost), you can’t pay any other alternative costs for the card. You can pay additional costs, such as kicker costs. If the card has any mandatory additional costs, you must pay those.

6/8/2016
If the exiled card has X in its mana cost, you must choose 0 as the value for X when casting it.

6/8/2016
If you don’t want to cast the copy, you can choose not to; the copy ceases to exist the next time state-based actions are checked.

4/18/2017
The converted mana cost of a split card is determined by the combined mana cost of its two halves. When you activate the second ability, you may choose to cast either half of the split card, but you may not cast both halves.

Decktips