Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Core Set 2021 (C21)
Jumpstart (JMP)
Commander 2020 (C20)
Ikoria: Lair of Behemoths (IKO)
Theros Beyond Death (THB)
Throne of Eldraine (ELD)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Core Set 2021.

Cancel

Serie: Ixalan (XLN)

Rarity: Common Ixalan Common

Komt voor in

Serie Normaal Foil
10th Edition
 8
0,15
 -
0,75
Amonkhet
 8
0,20
 -
0,50
Core Set 2021
 8
0,20
 3
0,30
Ixalan
 8
0,15
 1
0,55
Khans of Tarkir
 8
0,15
 -
0,50
M10
 8
0,15
 1
0,70
M11
 8
0,15
 3
0,50
M12
 8
0,15
 1
0,50
M14
 8
0,15
 -
0,50
M15
 -
0,15    
M19
 8
0,15
 -
0,30
Planechase 2012
 7
0,15    
Planechase Anthology
 4
0,15    
Player Rewards
 -
1,00    
Return to Ravnica
 8
0,15
 -
0,50
Shards of Alara
 8
0,15
 4
0,75
Time Spiral
 8
0,20
 3
1,00
Zendikar
 8
0,15
 1
0,75
Cancel | Ixalan

 Op voorraad 

€ 0,15 (8x)

 Kopen

FOIL 

€ 0,55 (1x)

 Kopen

Veilig betalen met iDeal

 Reactie plaatsen
18-9-2015 10:46:00

Awaken staat nog niet bij de hulpdienst. Komt die daar pas te staan wanneer BfZ uit is? Lijkt mij wel een goed idee als die daar eerder staat, aangezien er nu al mensen zijn die er tegenaan lopen.

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht
18-9-2015 10:42:00

1) Het target is niet legal meer. Als dat betekent dat de spell helemaal geen legal target meer heeft, wordt hij gecounterd on resolution (fizzlet). Als de spell nog minimaal 1 legal target heeft, doet hij bij het resolven zoveel als mogelijk.

2) Als de spell wordt gecounterd, gaat geen van zijn effecten nog door, dus het landje krijgt geen +1/+1 counters.

18-9-2015 10:38:00

DUS?
Wat gebeurt er met de spell als je landje wordt gesloopt in response?
Wat gebeurt er als je spell met awaken gecountered wordt ta.v. de +1/+1 counters?

Premium lid Official Rules Advisor OB (22) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht
18-9-2015 7:08:00

Heren, mijn hartelijke dank voor deze drie duidelijke antwoorden en de goede linkjes. Ik was even van het ruinous path gebracht door al die kaarten in dit nieuwe Battle for Zendikar block waar tijdens het casten al allemaal dingen gebeuren

18-9-2015 0:31:00

Volgens mij is het Awaken meer vergelijkbaar met Entwine.
Je krijgt een extra effect als je meer betaald, om het maar even simpel te zeggen.
Spells met Awaken krijgen geen trigger zoals de Eldrazi's zoals Emrakul of Ulamog dat hebben wanneer je ze voor hun Awaken cost cast.

Rulings
- You can target a land that's already a creature.
- If you cast a spell for its awaken cost, you must choose a legal target for every instance of the word "target," including the one included in the awaken ability.
- If a spell with awaken normally doesn't require a target, and you choose to cast it for its awaken cost, you will add a target to the spell by doing so. If that target land becomes illegal before the spell tries to resolve, the spell will be countered.


bron: hier

Dat is, als ik het goed begrepen heb, een korte versie van wat hier staat over Awaken.

edit: double ninja'd xD

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht
18-9-2015 0:23:00

quote: "Nou LIJKT het erop alsof Awaken triggert tijdens het casten van de betreffende spell"


Hoezo? Er staat nergens At, When of Whenever.

Dan had er gestaan "When you cast this spell".

Verder wat FunBun zegt. In de eerste alinea die hij quote, staat het overigens vrij letterlijk.

18-9-2015 0:15:00

Awaken is a keyword ability that provides an alternative cost. If a spell is cast for its awaken cost, in addition to its other effects, it animates a land you control as a 0/0 Elemental creature with N +1/+1 counters on it

Dit, plus het woord 'also' in de reminder text doen mij vermoeden dat het een extra effect is van de kaart en dat het dus het hele feest niet doorgaat als de spell gecounterd wordt. Verder is het nog interessant wat er verder in de rulings staat:

If a spell with awaken normally doesn't require a target, and you choose to cast it for its awaken cost, you will add a target to the spell by doing so. If that target land becomes illegal before the spell tries to resolve, the spell will be countered

Dus in het geval van die nieuwe WoG (Planar Outburst: hier) betekent het dus dat als je je Badlands kiest om te awakenen en iemand reageert er op door met z'n Wasteland het land kapot te maken, de kaart wordt gecountered on resolution door de spelregels. Ook dit doet me vermoeden dat het awakenen bij het effect van de kaart hoort.

Premium lid Official Rules Advisor OB (22) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht
17-9-2015 23:44:00

Er komt nu een nieuwe cancel, scatter to the winds, ook voor met Awaken-3 voor . Awaken zegt: (If you cast this spell for , also put three +1/+1 counters on target land you control and it becomes a 0/0 Elemental creature with haste. It's still a land.)
Nou LIJKT het erop alsof Awaken triggert tijdens het casten van de betreffende spell, oftewel je krijgt een manland ook als je spell gecountert wordt, maar mijn twijfel blijft.
Wie heeft er een rulebookpassage oid waarmee mijn vermoedens gestaafd kunnen worden of dit volledig weerleggen?

18-4-2012 19:41:00

Handig als je vijf tot acht drie-mana-counterspells wil runnen

18-4-2012 16:29:00

Maar dan kan je geen creatures counteren...

18-4-2012 16:10:00

geef mij dan maar een Countersquall

17-3-2012 12:43:00

Tenzij je een deck runt met Extirpates, Surgical Extractions en Haunting Echoes ;-)

17-3-2012 10:52:00

Sinds Dissipate is hij helemaal waardeloos in Standard, Modern en Extended .

17-3-2012 9:55:00

toch is Counterspell beter

30-11-2011 22:09:00

On topic? Oké: Cancel is gewoon een FANTASTISCH gemiddelde kaart. Hij is ook GEWELDIG matig.

Oracle

Instant 

Counter target spell.

Tournooi-info

Legal in: Standard, Modern, Legacy, Vintage, Commander

Decktips

Nickname # Foil
Premium lid CarolineAya (0) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht 2 0
Premium lid Marcel (57) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht 2 0
Premium lid Casper (65) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht 2 0
DouPel (4) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht 1 0
Carla (29) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht 1 0
* Dit is het aanbod van Cancel uit Ixalan. Als een kaart in meerdere series zit kun je die apart aanklikken hierboven. Klik op de getallen om direct naar iemands collectie te gaan. De leden die het meest recent zijn ingelogd staan bovenaan. Leden die meer dan 14 dagen niet zijn ingelogd worden niet vermeld.