Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Goede morgen iedereen, deze keer een kaart op verzoek van Beeblzhier. De kaart heet Sphinx-Bone Wand


.
Zoals Beeblz al heeft laten weten zijn Fog effecten erg leuk hiermee maar bijvoorbeeld Raven’s Crime + Life from the Loam + Sphinx-Bone Wand is een erg leuke combo, maar dan moet je wel de ruimte maken voor zwart.
Lightning Bolt blijft natuurlijk leuk maar erg onorigineel. Dus laten we eens wat andere kaarten bekijken. Kaarten zoals Seething Song en Geosurge werken leuk in combinatie met deze, let op als je met deze kaarten Sphinx-Bone Wand cast tellen ze niet gelijk mee voor de counters! Maar met Seething Song 4x Lightning Bolt en een Shock spelen lijkt me erg leuk.
Counterspell en Mental Misstep zijn natuurlijk erg leuk maar dan moet je wel die wand kunnen neerleggen, gelukkig hebben we daarvoor Treasure Mage en Grand Architect om hem snel te spelen en misschien een paar andere creatures wat te boosten. Maar ook Fuel for the Cause en Steady Progress moeten we niet vergeten, de counter komt er dan wel na het effect erop, maar de volgende klap zal een stuk harder worden.
Over wit splashen, wit heeft het het moeilijkst om deze wand neer te leggen, want er zijn geen artifact zoek kaarten in wit, ook weinig mana kaarten en
is toch wel erg duur. Wit is daarintegen is wel leuk om te splashen en jezelf te beschermen met Swords to Plowshares of Path to Exile. Ook een Day of Judgment kan het hele spel omgooien.
Bij zwart hebben we de combo Raven’s Crime met Life from the Loam al besproken. Maar kaarten als Doom Blade, Mutilate en Dismember zorgen voor een goede bescherming en opbouw voor je wand. En discard kaarten als Duress zorgen ervoor dat je opponent niet veel kan spelen.
Ik ben tevreden hoor! Een leuk stukje
On a side note: de Beast Withins speel ik vooral om bijvoorbeeld Oblivion Rings en creatures die gevaarlijk zijn om andere redenen dan enkel aanvallen mee uit de weg te ruimen. Een simpele 3/3 beast gun ik mijn tegenstander van harte
En krijgen we ook nog een build van jou te zien (hoe jij het zou maken)? Daar ben ik nu wel benieuwd naar!
Bitch puntje: let op de spelling/gebruik van spaties/interpunctie, etc.
Leuke kaart, al is hij wel erg duur voor wat hij doet.. ^^ Echter, uit respect voor degene die hem speelt mag diegene zoiezo 1 potje winnen!
Ik heb niet de tijd om een denkbeeldig deck te bouwen EN een KvdD te doen, heb een huishouden van 5mensen op te ruimen en mn vriendin wilt soms ook wel een beetje aandacht
Ben blij dat je tevreden bent, en Lookky heeft me al op veel kaart typ fouten betrapt die ik nu heb verbeterd.
@ Lookky
Diegene hoef je niet te laten winnen hoor, als je geluk hebt, laat hij JOU een keer winnen
!
Het enige wat tot nu toe een mission impossible was met mijn Turbo fog variant, was het spelen tegen een deck met (o.a.) een infinite lifegain combo. Al hoewel... ik had door kunnen spelen totdat hij gedeckt was (hij had meer draw), maar daar hadden we destijds allebei geen zin in
Countermagic kan natuurlijk ook erg pijnlijk uitpakken wanneer goed getimed, maar dat is voor watjes!
@ Loekie
Roger.
Leuk artikel. Ik vind alleen de zin
"Maar, krijgt de target: "You can't be the target of spells or abilities." Voordat Sphinx-Bone Wand resolved, dan kom er geen charge counter op en doe je geen damage. "
een beetje onduidelijk. Ikzelf snap wel wat je bedoeld, maar ik kan begrijpen als dat voor anderen niet duidelijk is. Over welke target heb je het? Van de spell die je speelt of van de triggered ability? En volgens mij heb je het over de triggered ability van Sphinx-Bone Wand die resolved, niet de Sphinx-Bone Wand zelf. En "You can't be the target of spells or abilities." slaat alleen op players en deze kan ook creatures targeten. Ik zou het daarom als volgt hebben bewoord:
Als de target van Sphinx-Bone Wand's triggered ability ongeldig is geworden (doordat het target bijvoorbeeld shroud krijgt) wordt de triggered ability gecounterd en doe je dus geen damage en komt er ook geen charge counter op.
Ok had niet in de gaten dat dat zo onduidelijk was, ik zal het even aanpassen bedankt voor het lezen en de kritiek
Done
"[white] Over wit splashen, wit heeft het het moeilijkst om deze wand neer te leggen, want er zijn geen artifact zoek kaarten in wit, ook weinig mana kaarten en [7] is toch wel erg duur."
om te zoeken:
Enlightened Tutor
Golden Wish
voor mana:
Land Tax
Tithe
Endless Horizons
plus dat wit echt nog giga veel kaarten heeft om artifacts enzo uit de Graveyard terug te halen.
Ik heb het hier over budget.. Als jij mij een enlightened tutor voor 1euro weet dan hoor ik het graag van je, zlefde voor landtax en tithe.
endless horizons duurt te lang.
en het gaat over als je een deck met deze kaart als key card bouwt, dus dan heb je die wand niet in je side board
ik speel hem zelf in een EDH deckje met veel rebound achtige effecten, werkt erg goed.