Tips

Meest gebruikte links
Actieve forumtopics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Theros Beyond Death (THB)
Throne of Eldraine (ELD)
Commander 2019 (C19)
Core Set 2020 (M20)
Modern Horizons (MH1)
War of the Sparks (WAR)
Ravnica Allegiance (RNA)
Guilds of Ravnica

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Theros Beyond Death.

Persoonlijke Pagina (PP)

Wouter (136) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht

Collectie(93) Haves(15101) Wants(4614)


Welkom op mijn PP


Paar dingen:

* Vanaf de set Kaladesh en nieuwer ruil ik nog niet bij!
* Zoek alleen kaarten nm/mint!
* Wat ik op mijn PP heb staan is alles wat ik heb.
* Zoek alleen Engelse kaarten
* Kaarten in de rehter kolom zoek ik ook.

Belangrijk!
Kaartwaardes gewoon via Nedermagic. Wanneer duurdere / exclusievere kaarten niet op voorraad zijn kijk ik ook naar MCM.


CS:











Duel Decks:


From the Vault:


Overig:



NNCS:




















Voor mijzelf: (nog niet gezocht)


Token 002
Token 004


C16:
Thopter token 009
Saproling token 016
Saproling token 017
Horror token 019

C15:
Skullclamp
Teysa, Envoy of Ghosts
Fact or Fiction

Threads of Disloyalty (MS3M)
Flooded Grove (EXPM)



@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Refs positief:

Plastronneke hier
Thomas Snauwaert hier
Rudolf hier
Dries Van Rompaey hier
Tonnie Rekveldt hier
Robin de Graaf hier
Jiddo knol hier
Mark de Leeuw hier
Thomas Karelse hier
Emiel Koene hier
Mathijs hier
Niek den Hooglander hier
Gert Engelen hier
Jamil Hetzel 2X hier
André Hokken hier
Wout Kenbeek hier
Jurian Oude Engberink hier
Marianne Detmers hier
Jiddo Knol 2X hier
Etienne Curré hier
Tom Theijssen hier
Roy van Loon 2X hier
Bas Jansen 2X hier
Thomas Goddijn hier
Hessel Luxen 2X hier
Geert van Haandel hier
Auke Boersma 2X hier
Roger Peters hier
Jeroen van Asperen (Super aardige Trader!) hier
Patrick Patiwael 4X hier
Harold Zuidhof hier
AoxomoxoA hier
Johan C hier
Ivo Bos hier
Gijsbert Haaksman hier
4X Boris (Super aardige trader!) hier
Magnus Magicus hier
Julian Roordink hier
2X Jeroen van Asperen hier
Berbert Vandenberghe hier
Stijn Lamers hier
David Wessel 3X hier
Wijnand Lock hier
Johan van Loock (Post naar hem was niet aangekomen, volledig gecompenseert) hier
Remco Mulder hier
Matthias De Maesschalck hier
Danny Hermanns hier
Teun van den Akker hier
Stijn Lamers hier
Tino Schoeters hier
Imhansi Kreift hier
Peter Walda hier
pi hier
Bram Dortmans hier
Patrick Bestebroer hier
Ivan Rodrigues de Miranda 2X hier
Sjoerd Dijkstra hier
Huub Schuttel hier
Jimmy hier
Alex hier
Jeroen Docter hier
Rinze Vughts hier
Jack Wolfman hier
Maikel Dennink 2 X hier
Maarten van Tol hier
Elmar Evers hier
Alon Sabsay hier
Maikel Tegelaers hier
Noël Duineveld hier
RealBizkit666 hier
Gerwin Bleker hier
Lekrutes 2X hier
Gideon van Dun hier
Lars de Jong hier
Andries Roodbergen 3X hier
Lolke Bouma hier
Mark van Huijgevoort hier
Nahim Levenstone hier
Joey Wuyts hier
Jo Bulté hier
Steef Harder hier
Rens van Hout hier
Daan Veldhuizen hier
Vincent Immink 2X hier
Freek van Caspel 2X hier
Jeroen Kluijt hier
Jan Decuyper 2X hier
Remco van Vliet hier
Bram Bexkens hier
Floris Heijbrock hier
Jasper Houthuijsen hier
Tristan Geessink hier
Ruben Smeets 2X hier
Ferize Achelous hier
Esther de Pina hier
Jerry Stevens hier
Mervyn hier
Mark Oude Nijhuis hier
Rick Vorstenbosch hier
Pieter-Dave hier
Robbert Slavenburg hier
7x Jelmer hier
Theo Cavens hier
Giuseppe Rigano 3X hier
Samuel hier
Niels van Diepen hier
Niels Speksnijder hier
Daan Meulendijks hier
Robbert Slavenburg hier
Adje13 hier
Rafael Muller hier
Lars van Swieten hier
Ben van den Broek 2X hier
Just van Es hier
Anne-Jan van Aperlo 2X hier
Ruben - Airwave hier
Tim van Dongen hier
Chris Bonnie hier
Barrie Satink hier
Sander Postma hier
Tom Guldemond 2X hier
Edward hier
Wesley van den Breul hier
Harmen Hecker hier
Bert (Slive) hier
Jaap Eisma 2X hier
Peter van Dok hier
P.J. Klein Kiskamp hier
Steven van der Woude hier
Paul van Aerle hier
Ingmar Miltenburg 2X hier
Andreas Huvenaars hier
Erick Krul hier
Teun Smorenburg hier
Stijn Hendriks hier
Giel Hammers hier
Erwin Spil hier





Heb meer dan genoeg wants en haves. Wil je iets ruilen, stel dan gerust iets voor! Je mag ook alleen je wants doorgeven en dan kijk ik wel even op jouw PP.

Onderstaand zijn ook wants die niet in mijn collectie gedeelte staan. Het betreft hier afwijkende sets en oude sets. Deze wil ik dus ook allemaal graag 1 keer hebben.
Sets: Planechase, Planechase 2012, Unlimited, Legends, Antiquities en The Dark.


Duurdere wants:
Tundra
Imperial Recruiter
Ravages of War
Gaea’s Cradle
Zodiac Dragon
Juzam Djinn
City of Traitors
Eureka
The Abyss
Karakas
Bayou
Nether Void
Tarmogoyf
Chains of Mephistopheles
Tarmogoyf
Tarmogoyf
Diamond Valley
Invoke Prejudice
Liliana of the Veil
Badlands
Ertai, the Corrupted
Riding the Dilu Horse
Savannah
Xiahou Dun, the One-Eyed
Taiga
Rolling Earthquake
Temporal Manipulation
Scrubland
Skyship Weatherlight
Tahngarth, Talruum Hero
Mox Diamond
Serra’s Sanctum
Jace, the Mind Sculptor
City of Brass
Burning of Xinye
Mishra’s Factory D
Overwhelming Forces
Plateau
Cavern of Souls
Blood Moon
Grove of the Burnwillows
Shahrazad
Snapcaster Mage
Angus Mackenzie


Planechase 2012:
Assassinate
Auramancer
Bramble Elemental
Cage of Hands
Cancel
Deny Reality
Fiery Conclusion
Hissing Iguanar
Mudbutton Torchrunner
Penumbra Spider
Quiet Disrepair
Skullsnatcher
Thorn-Thrash Viashino
Armored Griffin
Auratouched Mage
Cadaver Imp
Dowsing Shaman
Farsight Mask
Flayer Husk
Fling
Hellkite Hatchling
Liliana’s Specter
Mammoth Umbra
Mark of Mutiny
Mistblade Shinobi
Nest Invader
Pollenbright Wings
Skarrg, the Rage pits
Snake Umbra
Tormented Soul
Tukatongue Thallid
Viridian Emissary
Aura Gnarlid
Bituminous Blast
Boar Umbra
Dimir Infiltrator
Forest A
Forest B
Forest C
Forest D
Forest E
Forest F
Inkfathom Witch
Island A
Island B
Island C
Island D
Island E
Khalni Garden
Mountain A
Mountain B
Mountain C
Mountain D
Okiba-Gang Shinobi
Plains A
Plains B
Plains C
Plains D
Plains E
Swamp A
Swamp B
Swamp C
Swamp D
Swamp E
Walker of Secret Ways
Wall of Frost
Graypelt Refuge
Kazandu Refuge
Predatory Urge
Selesnya Sanctuary
Concentrate
Gruul Turf
Jwar Isle Refuge
Overrun
Sai of the Shinobi
Whispersilk Cloak
Dreampod Druid
Mitotic Slime
Silhana Ledgewalker
Warstorm Surge
Beetleback Chief
Fires of Yavimaya
Ninja of the Deep Hours
Dimir Aqueduct
Akoum
Astral Arena
Bloodhill Bastion
{=chaotic Æther|pc2}
Edge of Malacol
Furnace Layer
Glen Elendra
Grove of the Dreampods
Interplanar Tunnel
Jund
Kessig
Kharasha Foothills
Kilnspire District
Krosan Verge
Lair of the Ashen Idol
Morphic Tide
Norn’s Dominion
Onakke Catacomb
Orochi Colony
Planewide Disaster
Prahv
Reality Shaping
Selesnya Loft Gardens
Spatial Merging
Stensia
Takenuma
Talon Gates
The Zephyr Maze
Three Dreams
Tainted Isle
Throat Slitter
Higure, the Still Wind
Indrik Umbra
Wall of Blossoms
Elderwood Scion
Hyena Umbra
Sigil of the Empty Throne
Aretopolis
Gavony
Quietus Spike
Spirit Mantle
Etherium-Horn Sorcerer
Exotic Orchard
Felidar Umbra
Glen Elendra Liege
Quicksilver Sea
Dragonlair Spider
Rancor
Vela the Night-Clad
Mycoloth
Beast Within
Preyseizer Dragon
Brindle Shoat
Awakening Zone
Ink-Eyes, Servant of Oni
Silent-Blade Oni
Baleful Strix
Sakashima’s Student
Shardless Agent
Kor Spiritdancer
Maelstrom Wanderer

Unlimited:
Air Elemental
Ancestral Recall
Animate Artifact
Animate Dead
Animate Wall
Ankh of Mishra
Armageddon
Aspect of Wolf
Bad Moon
Badlands
Balance
Basalt Monolith
Bayou
Benalish Hero
Berserk
Birds of Paradise
Black Knight
Black Lotus
Black Vise
Black Ward
Blaze of Glory
Blessing
Blue Ward
Bog Wraith
Braingeyser
Burrowing
Camouflage
Castle
Celestial Prism
Channel
Chaos Orb
Chaoslace
Circle of Protection: Green
Circle of Protection: White
Clockwork Beast
Clone
Cockatrice
Consecrate Land
Conservator
Contract from Below
Control Magic
Conversion
Copper Tablet
Copy Artifact
Counterspell
Craw Wurm
Creature Bond
Crusade
Crystal Rod
Cursed Land
Cyclopean Tomb
Dark Ritual
Darkpact
Death Ward
Deathgrip
Deathlace
Demonic Attorney
Demonic Hordes
Demonic Tutor
Dingus Egg
Disrupting Scepter
Dragon Whelp
Drain Power
Drudge Skeletons
Dwarven Demolition Team
Dwarven Warriors
Earth Elemental
Earthquake
Elvish Archers
Evil Presence
Fastbond
Fear
Feedback
Fire Elemental
Fireball
Firebreathing
Fog
Force of Nature
Forcefield
Forest A
Forest C
Fork
Frozen Shade
Fungusaur
Gaea’s Liege
Gauntlet of Might
Giant Growth
Giant Spider
Glasses of Urza
Gloom
Goblin Balloon Brigade
Goblin King
Granite Gargoyle
Gray Ogre
Green Ward
Grizzly Bears
Guardian Angel
Healing Salve
Helm of Chatzuk
Hill Giant
Holy Armor
Holy Strength
Howl from Beyond
Howling Mine
Hurricane
Hypnotic Specter
Icy Manipulator
Illusionary Mask
Invisibility
Iron Star
Ironclaw Orcs
Island A
Island B
Island C
Ivory Cup
Jade Monolith
Jade Statue
Jump
Karma
Keldon Warlord
Kormus Bell
Kudzu
Library of Leng
Lich
Lifeforce
Lifelace
Lifetap
Lightning Bolt
Living Artifact
Living Lands
Living Wall
Lord of Atlantis
Lord of the Pit
Lure
Magical Hack
Mahamoti Djinn
Mana Flare
Mana Short
Mana Vault
Manabarbs
Meekstone
Merfolk of the Pearl Trident
Mesa Pegasus
Mind Twist
Mons’s Goblin Raiders
Mountain A
Mountain B
Mountain C
Mox Sapphire
Natural Selection
Nether Shadow
Nevinyrral’s Disk
Nightmare
Northern Paladin
Obsianus Golem
Orcish Artillery
Orcish Oriflamme
Pearled Unicorn
Pestilence
Phantasmal Forces
Phantasmal Terrain
Phantom Monster
Pirate Ship
Plague Rats
Plains A
Plains B
Plains C
Plateau
Power Leak
Psionic Blast
Psychic Venom
Purelace
Raging River
Raise Dead
Red Ward
Regrowth
Resurrection
Reverse Damage
Righteousness
Roc of Kher Ridges
Rock Hydra
Rod of Ruin
Royal Assassin
Samite Healer
Savannah
Savannah Lions
Scathe Zombies
Scrubland
Sea Serpent
Sedge Troll
Sengir Vampire
Serra Angel
Shanodin Dryads
Shatter
Shivan Dragon
Simulacrum
Sinkhole
Siren’s Call
Sleight of Mind
Smoke
Sol Ring
Soul Net
Stasis
Steal Artifact
Stone Giant
Stone Rain
Sunglasses of Urza
Swamp A
Swamp B
Swamp C
Swords to Plowshares
Taiga
Terror
The Hive
Thicket Basilisk
Thoughtlace
Throne of Bone
Timber Wolves
Time Walk
Tranquility
Tropical Island
Tsunami
Tundra
Tunnel
Twiddle
Two-Headed Giant of Foriys
Unholy Strength
Unsummon
Uthden Troll
Verduran Enchantress
Vesuvan Doppelganger
Veteran Bodyguard
Volcanic Eruption
Wall of Air
Wall of Bone
Wall of Brambles
Wall of Fire
Wall of Ice
Wall of Stone
Wall of Swords
Wall of Water
Wall of Wood
War Mammoth
Warp Artifact
Water Elemental
Weakness
Web
Wheel of Fortune
White Knight
White Ward
Will-O’-The-Wisp
Winter Orb
Wooden Sphere
Word of Command
Wrath of God
Zombie Master

Legends:
Abomination
Acid Rain
Active Volcano
Adventurers’ Guildhouse
{=Ærathi berserker|leg}
Akron Legionnaire
Alchor’s Tomb
All Hallow’s Eve
Angelic Voices
Arcades Sabboth
Arena of the Ancients
Axelrod Gunnarson
Azure Drake
Backfire
Bartel Runeaxe
Beasts of Bogardan
Black Mana Battery
Blight
Blood Lust
Blue Mana Battery
Brine Hag
Bronze Horse
Carrion Ants
Caverns of Despair
Chain Lightning
Chromium
Cleanse
Cocoon
Concordant Crossroads
Cosmic Horror
Craw Giant
Crimson Kobolds
Crimson Manticore
Dakkon Blackblade
Darkness
Deadfall
Demonic Torment
Disharmony
Divine Intervention
Divine Transformation
Dream Coat
Elder Land Wurm
Elder Spawn
Elven Riders
Equinox
Eternal Warrior
Evil Eye of Orms-By-Gore
Fallen Angel
Falling Star
Field of Dreams
Firestorm Phoenix
Floral Spuzzem
Forethought Amulet
Fortified Area
Frost Giant
Gabriel Angelfire
Gauntlets of Chaos
Glyph of Destruction
Gosta Dirk
Gravity Sphere
Great Defender
Great Wall
Greater Realm of Preservation
Greed
Green Mana Battery
Gwendlyn Di Corci
Halfdane
Hammerheim
Hazezon Tamar
Heaven’s Gate
Hell’s Caretaker
Hellfire
Holy Day
Horn of Deafening
Horror of Horrors
Hunding Gjornersen
Hyperion Blacksmith
Ichneumon Druid
Imprison
In the Eye of Chaos
Infernal Medusa
Infinite Authority
Ivory Guardians
Jacques le Vert
Jasmine Boreal
Jedit Ojanen
Jerrard of the Closed Fist
Johan
Jovial Evil
Juxtapose
Kasimir the Lone Wolf
Kei Takahashi
Killer Bees
Kismet
Knowledge Vault
Kobold Drill Sergeant
Kobold Overlord
Kobold Taskmaster
Kry Shield
Lady Caleria
Lady Evangela
Lady Orca
Land Equilibrium
Land Tax
Land’s Edge
Lesser Werewolf
Life Chisel
Life Matrix
Lifeblood
Living Plane
Livonya Silone
Lord Magnus
Mana Matrix
Marble Priest
Marhault Elsdragon
Master of the Hunt
Mirror Universe
Mold Demon
Mountain Stronghold
Mountain Yeti
Nebuchadnezzar
Nicol Bolas
North Star
Nova Pentacle
Palladia-Mors
Part Water
Pavel Maliki
Pendelhaven
Petra Sphinx
Pixie Queen
Planar Gate
Princess Lucrezia
Psionic Entity
Puppet Master
Quagmire
Quarum Trench Gnomes
Rabid Wombat
Radjan Spirit
Ragnar
Ramirez DePietro
Ramses Overdark
Rapid Fire
Rasputin Dreamweaver
Rebirth
Recall
Red Mana Battery
Reincarnation
Relic Barrier
Relic Bind
Remove Enchantments
Reset
Reverberation
Righteous Avengers
Ring of Immortals
Riven Turnbull
Rohgahh of Kher Keep
Rubinia Soulsinger
Sea Kings’ Blessing
Seeker
Sentinel
Serpent Generator
Shield Wall
Shimian Night Stalker
Silhouette
Sir Shandlar of Eberyn
Sivitri Scarzam
Sol’kanar the Swamp King
Spectral Cloak
Spinal Villain
Spirit Link
Spiritual Sanctuary
Stangg
Storm Seeker
Storm World
Sunastian Falconer
Sword of the Ages
Sylvan Library
Sylvan Paradise
Takklemaggot
Telekinesis
Teleport
Tempest Efreet
Tetsuo Umezawa
The Lady of the Mountain
The Wretched
Thunder Spirit
Time Elemental
Tobias Andrion
Tolaria
Tor Wauki
Torsten Von Ursus
Triassic Egg
Tuknir Deathlock
Tundra Wolves
Typhoon
Undertow
Underworld Dreams
Unholy Citadel
Urborg
Ur-Drago
Vaevictis Asmadi
Visions
Voodoo Doll
Wall of Caltrops
Wall of Dust
Wall of Light
Wall of Opposition
Wall of Putrid Flesh
Wall of Tombstones
Wall of Wonder
Whirling Dervish
Willow Satyr
Winds of Change
Winter Blast
Wood Elemental
Xira Arien

Arabian Nights:
Aladdin’s Lamp
Aladdin’s Ring
Ali Baba
Ali from Cairo
Army of Allah A
Army of Allah B
Bird Maiden A
Bird Maiden B
Bottle of Suleiman
Brass Man
Camel
City in a Bottle
Cuombajj Witches
Cyclone
Dancing Scimitar
Desert Twister
Drop of Honey
Ebony Horse
Elephant Graveyard
El-Hajjaj
Erg Raiders A
Erg Raiders B
Erhnam Djinn
Eye for an Eye
Fishliver Oil A
Fishliver Oil B
Flying Carpet
Giant Tortoise A
Giant Tortoise B
Guardian Beast
Hasran Ogress B
Hurr Jackal
Ifh-Biff Efreet
Island Fish Jasconius
Island of Wak-Wak
Jandor’s Ring
Jandor’s Saddlebags
Jeweled Bird
Jihad
Junun Efreet
Khabal Ghoul
Magnetic Mountain
Merchant Ship
Mijae Djinn
Moorish Cavalry A
Moorish Cavalry B
Mountain
Nafs Asp A
Nafs Asp B
Oasis
Old Man of the Sea
Oubliette A
Oubliette B
Piety A
Piety B
Pyramids
Repentant Blacksmith
Ring of Ma’ruf
Rukh Egg A
Rukh Egg B
Sandals of Abdallah
Sandstorm
Serendib Djinn
Serendib Efreet
Sindbad
Singing Tree
Sorceress Queen
Stone-Throwing Devils A
Stone-Throwing Devils B
Unstable Mutation
War Elephant A
War Elephant B
Wyluli Wolf A
Wyluli Wolf B

Antiquities:
Argivian Archaeologist
Armageddon Clock
Ashnod’s Altar
Ashnod’s Battle Gear
Ashnod’s Transmogrant
Bronze Tablet
Circle of Protection: Artifacts
Citanul Druid
Clockwork Avian
Colossus of Sardia
Coral Helm
Cursed Rack
Dwarven Weaponsmith
Energy Flux
Feldon’s Cane
Gaea’s Avenger
Gate to Phyrexia
Goblin Artisans
Golgothian Sylex
Haunting Wind
Hurkyl’s Recall
Ivory Tower
Jalum Tome
Martyrs of Korlis
Mightstone
Mishra’s Factory A
Mishra’s Factory B
Mishra’s Factory C
Mishra’s War Machine
Obelisk of Undoing
Ornithopter
Phyrexian Gremlins
Powerleech
Priest of Yawgmoth
Rakalite
Rocket Launcher
Shapeshifter
Shatterstorm
Strip Mine A
Strip Mine B
Strip Mine C
Strip Mine D
Tawnos’s Coffin
Tawnos’s Wand
Tawnos’s Weaponry
Tetravus
The Rack
Titania’s Song
Transmute Artifact
Triskelion
Urza’s Avenger
Urza’s Mine A
Urza’s Mine B
Urza’s Mine C
Urza’s Mine D
Urza’s Miter
Urza’s Power Plant A
Urza’s Power Plant B
Urza’s Power Plant C
Urza’s Power Plant D
Urza’s Tower A
Urza’s Tower B
Urza’s Tower C
Urza’s Tower D
Wall of Spears
Weakstone
Xenic Poltergeist
Yawgmoth Demon