Tips

Meest gebruikte links
Actieve forumtopics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Theros Beyond Death (THB)
Throne of Eldraine (ELD)
Commander 2019 (C19)
Core Set 2020 (M20)
Modern Horizons (MH1)
War of the Sparks (WAR)
Ravnica Allegiance (RNA)
Guilds of Ravnica

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Theros Beyond Death.

Persoonlijke Pagina (PP)

Premium lid molotoz (34) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht

Collectie(685) Haves(1228) Wants(160)


Trow's:

-alle commons van voor revised
-foils van Urza's Legacy, Urza's
Destiny, Invasion, future sight.



WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS
WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS
WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS
WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS WANTS


-------------------------------------------------------
Ravnica



Flickerform
Hour of Reckoning
Light of Sanction


Cerulean Sphinx
Copy Enchantment
Grozoth
Telling Time
Wizened Snitches


Blood Funnel
Dark Confidant
Empty the Catacombs
Helldozer
Hex
Necroplasm
Sins of the Past
Woebringer Demon


Breath of Fury
Excruciator
Flame Fusillade
Hammerfist Giant
Mindmoil
Molten Sentry


Birds of Paradise
Hunted Troll
Life from the Loam
Scion of the Wild
Vinelasher Kudzu


Autochthon Wurm
Brightflame
Dimir Cutpurse
Dimir Doppelganger
Glare of Subdual
Grave-Shell Scarab
Mindleech Mass
Phytohydra
Razia, Boros Archangel
Razia’s Purification
Searing Meditation
Sisters of Stone Death
Szadek, Lord of Secrets
Master Warcraft
Privileged Position
Shadow of Doubt


Bottled Cloister
Cloudstone Curio
Crown of Convergence
Sunforger
Sacred Foundry
Temple Garden
Watery Grave


-------------------------------------------------------
INVASION



Rout
Sunscape Master


Empress Galina
Teferi’s Response
Wash Out


Tsabo’s Decree


Obliterate
Tectonic Instability


Bind
Kavu Titan
Saproling Infestation
Saproling Symbiosis
Thornscape Master


Crosis, the Purger
Hanna, Ship’s Navigator
Kangee, Aerie Keeper
Noble Panther
Rith, the Awakener
Tsabo Tavoc



Tek

-------------------------------------------------------
REVISED



Righteousness


Chaoslace


De kaarten hieronder zijn HAVES(gaan niet weg)

De kaarten die hier niet bij staan zoek ik dus nog!


-------------------------------------------------------
(LG)Legends(LG)


White
Holy Day
Indestructible Aura
Keepers of the Faith
Righteous Avengers
Great Defender
Tundra Wolves
Remove Enchantments
Fortified Area
Seeker
Equinox
Enchanted Being
Alabaster Potion
Amrou Kithkin
Glyph of Life
Shield Wall
Clergy of the Holy Nimbus
D’Avenant Archer
Divine Offering
Great Wall
Ivory Guardians
Wall of Caltrops
Presence of the Master
Osai Vultures

Blue
Azure Drake
Gaseous Form
Venarian Gold
Zephyr Falcon
Wall of Vapor
Remove Soul
Psychic Purge
Enchantment Alteration
Glyph of Delusion
Flash Flood
Puppet Master
Silhouette
Boomerang
Energy Tap
Flash Counter
Force Spike
Sea Kings’ Blessing
Devouring Deep
Undertow

Black
Hell Swarm
Headless Horseman
Glyph of Doom
Pit Scorpion
Syphon Soul
Ghosts of the Damned
Walking Dead
Vampire Bats
Transmutation
Cyclopean Mummy
Giant Slug

Red
Beasts of Bogardan
Wall of Earth
Blazing Effigy
Crookshank Kobolds
Active Volcano
Primordial Ooze
Glyph of Destruction
Giant Strength
Feint
Immolation

Green
Glyph of Reincarnation
Wolverine Pack
Subdue
Arboria
Cocoon
Untamed Wilds
Avoid Fate
Floral Spuzzem
Aisling Leprechaun
Cat Warriors
Durkwood Boars
Emerald Dragonfly
Fire Sprites
Giant Turtle
Hornet Cobra
Moss Monster
Rust
Shelkin Brownie

Multi
Lady Orca

artifact
White Mana Battery
Sentinel
Marble Priest

land
Adventurers’ Guildhouse
Tolaria
Mountain Stronghold


-------------------------------------------------------
(DK)the Dark(DK)


Squire
Morale
Amnesia
Ghost Ship
Mind Bomb
Riptide
Uncle Istvan
Rag Man
Ashes to Ashes
Word of Binding
Inquisition
Goblin Caves
Gaea’s Touch
Land Leeches
Marsh Goblins
Dark Sphere
Scarecrow
Living Armor


-------------------------------------------------------
(AQ)Antiquities(AQ)


Sage of Lat-Nam
Su-Chi


-------------------------------------------------------
(AN)Arabian Nights(AN)


Giant Tortoise
Guardian Beast
Khabal Ghoul
Rukh Egg
Sorceress Queen


-------------------------------------------------------




REFS

1 Anthony-Factory Sealed-Hombroekhier
2 Orendahier
3 Rith, primevalhier
4 Gerwin blekerhier
5 Djemellyhier
6 Erik Loumanhier
7 Gizmohier
8 Laurens van der Plaat hier
9 Flaming_FiSthier
10 John vinkhier
11 Kavemanhier
12 Nevulaehier
13 Ferdy Smeetshier
14 21hier
15 Taurora hier
16 Black Weirdo hier
17 Razorhier
18 Plastronneke hier
19 Kaveman hier
20 Tonnie Rekveldt hier
21 Menno hier
22 Fred Manders hier
23 Qzinkie hier
24 Jeroen dekker hier
25 Taurora hier
26 leander hier
27 Kaveman hier
28 Wesley kramer hier
29 Orendahier
30 Tonnie Rekveldt hier
31 Cheapass hier
32 Michel Kortenaar hier
33 Toon hier
34 Tijgertje hier
35 Boom//Bust hier
36 Red hier
37 Justin hier
38 Bassieh 'The Hourglass Mage' hier
39 Dirk hier
40 Erik hier
41 McMav hier
42 General Carville hier
43 Vick hier
































laatste update = 17-12-12







Ik zoek alleen NM kaarten!
Ik zoek alleen Engelse kaarten!




omruilacties....

Goblin Welder NM--
vs
Goblind welder NM + ...?


Underground River (ia)NM--
vs
Underground River (ia)NM + ...?




HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES
HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES
HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES
HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES HAVES

-------------------------------------------------------
Verschillende series

R
Undiscovered Paradise excellent
Kobold Drill Sergeant Italian Legends
Sol Ring (BE) good/fine
Ghost Council of Orzhova
Dralnu’s Crusade
Havoc Demon
Otarian Juggernaut
Decaying Soil
Helm of Kaldra pre release
Words of Waste
Warp Artifact
Primeval Force
Zur’s Weirding
Goblin Game
Fungusaur 2x 1xrevised
Trained Orgg
Searing Wind
Read the Runes
Wormfang Manta
Skirk Alarmist
Nantuko Blightcutter
Soulscour
Goblin Warrens
Whirling Catapult 2x
Library of Leng
Kookus 2x
Katabatic Winds
Dragon Engine
Dwarven Weaponsmith


U
Dragon Whelp 2x
Goblin Recruiter 2x
Howling Gale
Goblin Dynamo
Master of the Veil
Akroma’s Devoted
Kami of Old Stone
Sunscape Battlemage
Noxious Vapors
Sandstone Deadfall
Cryptwailing
Daggerclaw Imp
Counterspell 3x
Radjan Spirit 2x
Ashnod’s Battle Gear
Urza’s Engine
Suffocation
School of the Unseen 2x
Dormant Volcano
Walking Dream
Tempting Licid
Phyrexian Hulk
Stalking Stones 2x
Vec Townships
Dwarven Catapult
Karma
Phyrexian Gargantua
Deathgazer
Ogre Taskmaster
Crystal Golem
Moss Diamond
Wall of Air


C
o.a.
Urza’s Power Plant 2x + 8x chronicles
Fireball 3x
Terror 2x


-------------------------------------------------------
ALARA REBORN


-------------------------------------------------------
(CON)CONFLUX(CON)

R
Telemin Performance 2x
Nyxathid
Soul’s Majesty
Nicol Bolas, Planeswalker
Maelstrom Archangel
Giltspire Avenger
Malfegor
Scepter of Fugue
Obelisk of Alara


U
Aerie Mystics 4x
Celestial Purge
Controlled Instincts 2x
View from Above
Corrupted Roots
Dreadwing
Fleshformer
Voices from the Void 2x
Hellspark Elemental 3x (1x )
Viashino Slaughtermaster
Volcanic Fallout 3x
Ignite Disorder 2x
Dragonsoul Knight 2x
Sacellum Archers 3x
Filigree Fracture 2x
Jhessian Balmgiver 3x
Vagrant Plowbeasts 4x
Countersquall
Knotvine Mystic 3x
Elder Mastery
Scarland Thrinax
Manaforce Mace
Cumber Stone
Esperzoa
Scornful Æther-Lich
Sludge Strider
Ancient Ziggurat
Reliquary Tower
Unstable Frontier
Wall of Denial
Scattershot Archer
Yoke of the Damned



-------------------------------------------------------
(SHA) Shadowmoor (SHA)

R
Mass Calcify
Counterbore
Wound Reflection
Elemental Mastery
Prismatic Omen
Ghastlord of Fugue
Glen Elendra Liege
Wort, the Raidmother

U
Prison Term
Resplendent Mentor
Kithkin Rabble
Armored Ascension
Advice from the Fae
Faerie Swarm 2x
Cursecatcher
Crowd of Cinders
Incremental Blight
Corrosive Mentor
Bloodmark Mentor
Horde of Boggarts
Pyre Charger
Raking Canopy
Drove of Elves
Gloomwidow
Tatterkite 2x
Revelsong Horn
Lurebound Scarecrow
Heap Doll 2x
Illuminated Folio
Gnarled Effigy
Murderous Redcap 2x
Tattermunge Maniac
Glamer Spinners
Seedcradle Witch
Leechridden Swamp

C
Manaforge Cinder
Devoted Druid


-------------------------------------------------------
(LOR) Lorwyn (LOR)

R
Thoughtseize

U
Cloudgoat Ranger
Veteran of the Depths
Ego Erasure
Benthicore
Squeaking Pie Sneak
Prowess of the Fair
Fodder Launch
Incremental Growth
Rebellion of the Flamekin



-------------------------------------------------------
(FS) Future sight (FS)

R
Pyromancer’s Swath
Magus of the Future
Steamflogger Boss
Nihilith
Maelstrom Djinn
Pact of the Titan 2x
Heartwood Storyteller 2x
Muraganda Petroglyphs
Gibbering Descent
Veilstone Amulet 2x
Coalition Relic
Glittering Wish
River of Tears

U


Ramosian Revivalist
Even the Odds
Goldmeadow Lookout3x
Dust of Moments3x
Aven Mindcensor 2x
Mistmeadow Skulk
Chronomantic Escape3x
Bound in Silence2x


Cryptic Annelid3x
Narcomoeba 2x
Bonded Fetch3x
Mystic Speculation4x
Second Wind
Spin into Myth
Arcanum Wings 2x
Reality Strobe


Yixlid Jailer
Festering March 2x
Stronghold Rats 2x
Snake Cult Initiation 3x
Witch’s Mist 4x
Fleshwrither3x
Pooling Venom3x


Storm Entity 3x
Emblem of the Warmind4x
Char-Rumbler 3x
Boldwyr Intimidator4x
Bloodshot Trainee
Sparkspitter 2x
Haze of Rage 4x
Shivan Sand-Mage
Skizzik Surger


Ravaging Riftwurm 3x
Llanowar Mentor4x
Spellwild Ouphe 2x
Utopia Mycon2x
Phosphorescent Feast4x
Imperiosaur
Nacatl War-Pride 2x
Centaur Omenreader
Riftsweeper
Cyclical Evolution


Sliversmith 4x
Soultether Golem


Keldon Megaliths 4x
Dakmor Salvage
New Benalia 2x
Llanowar Reborn
Dryad Arbor3x
Zoetic Cavern 2x


C
alle commons x veel


-------------------------------------------------------
(PC) Planar chaos (PC)

R
Spellshift
Heroes Remembered
Body Double
Magus of the Tabernacle
Braids, Conjurer Adept
Magus of the Arena 2x
Fungal Behemoth
Oros, the Avenger 2x
Magus of the Coffers


U
Dormant Sliver 1x
Frenetic Sliver
Cautery Sliver 2x
Rebuff the Wicked 2x
Mycologist
Saltblast
Malach of the Dawn
Serra’s Boon
Tidewalker
Jodah’s Avenger 2x
Timebender 2x
Frozen Æther
Venarian Glimmer
Auramancer’s Guise 2x
Riptide Pilferer 2x
Shrouded Lore 2x
Treacherous Urge 2x
Kor Dirge
Enslave
Muck Drubb
Lavacore Elemental
Pyrohemia 3x
Hammerheim Deadeye 2x
Shivan Meteor
Timecrafting
Psychotrope Thallid
Sophic Centaur
Hedge Troll 2x


C
Sinew Sliver 4x
Mana Tithe 4x
Essence Warden
Simian Spirit Guide 2x

verder alle commons


-------------------------------------------------------
Ravnica

U
Festival of the Guildpact
Auratouched Mage
Bathe in Light
Conclave Phalanx
Suppression Field
Ethereal Usher
Lore Broker
Remand
Undercity Shade
Keening Banshee
Golgari Thug
Wojek Embermage
Instill Furor
Dowsing Shaman
Goliath Spider
Dimir Guildmage
Dark Heart of the Wood
Grifter’s Blade
Duskmantle, House of Shadow
Golgari Rot Farm 2x


-------------------------------------------------------
(DS)Darksteel(DS)

R
Roaring Slagwurm 2x
Greater Harvester
Furnace Dragon
Death Cloud
Pulse of the Tangle 3x

U
Goblin Archaeologist

-------------------------------------------------------
(mi) Mirrodin (mi)

R
Blinkmoth Urn 2x
Culling Scales
Clockwork Dragon
Gate to the Æther 2x
Trash for Treasure 2x
Altar of Shadows
Auriok Steelshaper
Clockwork Dragon
Trash for Treasure
Loxodon Peacekeeper
Gate to the Æther 2x
Grim Reminder

U
Stalking Stones
Leonin Skyhunter
Rust Elemental
Bloodscent
Talisman of Unity

C
Terror 2x


-------------------------------------------------------
(cok) Champions (cok)

R
Kuro, Pitlord 2x
Myojin of Cleansing Fire
Time Stop 3x
Jushi Apprentice
Myojin of Seeing Winds
Myojin of Infinite Rage

U
Horizon Seed


-------------------------------------------------------
(TS) Time spiral (TS)

R
Undertaker
Jasmine Boreal
Mishra, Artificer Prodigy
Moonlace

U
Return to Dust
Plated Pegasus 3x
Gustcloak Cavalier
Voidmage Husher
Dread Return
Sporesower Thallid
Smallpox 2x
Stormcloud Djinn2x
Haunting Hymn
Urza’s Factory

-------------------------------------------------------
Dissension

U
Stoic Ephemera
Kindle the Carnage
Weight of Spires
Hit // Run
Skullmead Cauldron

-------------------------------------------------------
(SC) Scourge (SC)

U
Wing Shards 2x
Bladewing’s Thrall
Proteus Machine


-------------------------------------------------------
(NE) Nemesis (NE)

R
Seahunter
Rathi Assassin

U
Rusting Golem


-------------------------------------------------------
(AP) Apocalypse (AP)

R
Death Grasp


-------------------------------------------------------
(UL) Urzas Legacy (UL)

R
Phyrexian Plaguelord
Anthroplasm excellent
Beast of Burden
Rivalry
Eviscerator
Fleeting Image

U
Spawning Pool 3x
Ticking Gnomes
Jhoira’s Toolbox 5x
Multani’s Presence 2x
Harmonic Convergence
Wing Snare 4x
Darkwatch Elves 2x
Viashino Heretic 2x
Treacherous Link
Tethered Skirge
Bone Shredder excellent
Phyrexian Defiler
Raven Familiar
Opportunity
Hope and Glory 2x
Martyr’s Cause

C
o.a.
Cloud of Faeries
Sleeper’s Guile
Expendable Troops
-------------------------------------------------------
(UD) Urzas Destiny (UD)

R
Impatience

U
Archery Training
Scour
Iridescent Drake 2x
Quash
Disappear 2x
Æther Sting
Sowing Salt
Cinder Seer 2x
Hunting Moa
Extruder
Fodder Cannon


C
o.a.
Yavimaya Elder4x
Sigil of Sleep2x


-------------------------------------------------------
(PR) Prophecy (PR)

R
Forgotten Harvest 2x
Elephant Resurgence
Keldon Firebombers
Veteran Brawlers

U
Well of Life
Whip Sergeant
Scoria Cat 3x
Keldon Arsonist 3x
Citadel of Pain
Rhystic Syphon 3x
Pit Raptor 2x
Outbreak 4x
Nakaya Shade
Windscouter 2x
Mirror Strike


-------------------------------------------------------
Invasion

R
Divine Presence
Winnow
Spreading Plague
Distorting Wake
Ghitu Fire

U
Salt Marsh
Elfhame Palace
Urborg Volcano
Archaeological Dig
Charging Troll
Hunting Kavu
Aura Shards
Voracious Cobra
Heroes’ Reunion
Cauldron Dance
Cinder Shade
Seashell Cameo
Verduran Emissary
Treefolk Healer 3x
Searing Rays
Kavu Runner 4x
Skittish Kavu 3x
Dredge
Cremate
Reckless Spite
Addle
Ruham Djinn 2x
Spirit Weaver
Rainbow Crow 2x
Essence Leak 2x
Manipulate Fate 2x
{=wax/wane} 2x

C
o.a.
Quirion Elves
Scorching Lava

-------------------------------------------------------
(9E) 9th edition (9E)

R
Glorious Anthem
Righteousness
Nightmare

U
Angel of Mercy 3x
Chastise
Ballista Squad
Phyrexian Hulk
Consume Spirit
Drudge Skeletons
Nekrataal
Demon’s Horn
Tanglebloom
Angel’s Feather


-------------------------------------------------------
10th edition

R
Shivan Dragon
Field Marshal

U
Aura of Silence
Angel of Mercy
Phantom Warrior
Mogg Fanatic
Stampeding Wildebeests
Angel’s Feather