Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Zendikar Rising (ZNR)
Zendikar Rising Expeditions (ZNE)
Zendikar Rising Commander (ZNC)
Double Masters (2XM)
Core Set 2021 (C21)
Jumpstart (JMP)
Commander 2020 (C20)
Ikoria: Lair of Behemoths (IKO)
Theros Beyond Death (THB)
Throne of Eldraine (ELD)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Core Set 2021.

Persoonlijke Pagina (PP)

BlackHawck (31) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht

Collectie(31) Haves(84) Wants(34)


_______
HAVES
----------

Foils
{1} Bog Wraith
{1} Creeping Mold
{1} Curse of Wizardry
{1} Descendant of Kiyomaro
{1} Elemental Appeal
{1} Elgaud Inquisitor
{1} Feast of Blood
{1} Fists of Ironwood
{1} Fling
{1} Foul Imp
{1} Hinterland Hermit
{1} Kraken’s Eye
{1} Magefire Wings
{1} Nether Traitor
{1} Nevermore
{1} Marisi’s Twinclaws
{1} Midnight Covenant
{1} Monomania
{1} Pathrazer of Ulamog
{1} Quest for Pure Flame
{1} Rampaging Baloths
{1} Rise from the Grave
{1} Saltfield Recluse
{1} Serendib Sorcerer
{1} Seat of the Synod
{1} Siege-Gang Commander
{1} Slave of Bolas
{1} Soul Warden
{1} Sylvan Ranger
{1} Tolarian Emissary
{1} Warrior’s Honor
{1} Watchwolf



Rares:
--------
Green
{1} All Suns’ Dawn
{1} Allosaurus Rider
{1} Ant Queen
{1} Champion of Lambholt
{1} Cockatrice (tst)
{1} Elemental Resonance
{1} Ezuri, Renegade Leader
{2} Epic Proportions
{1} Fungus Sliver
{1} Force of Nature
{2} Gaea’s Blessing (1x italiaans)
{1} Gaea’s Liege
{2} Garruk’s Horde
{1} Ghoultree
{1} Glissa Sunseeker
{1} Greatbow Doyen
{1} Killer Bees
{1} Leyline of Lifeforce
{1} Pangosaur
{1} Predatory Urge
{1} Ritual of Subdual
{1} Rhox
{1} Scion of the Wild
{1} Terra Stomper
{1} Thorn Elemental (8e)
{1} Ursapine
{1} Wall of Ice


White
{2} Archangel’s Light
{1} Blessed Reversal
{1} Celestial Ancient
{1} Celestial Mantle
{1} Chronosavant
{1} Day of Judgment
{1} Galepowder Mage (lor)
{1} Hikari, Twilight Guardian
{1} Hold the Line
{1} Honorable Passage (tst)
{1} Increasing Devotion
{1} Lost Order of Jarkeld
{1} Luminarch Ascension
{2} Mesa Enchantress
{1} Nevermore
{1} Oath of Lieges
{1} Pariah
{1} Peacekeeper
{1} Porphyry Nodes
{1} Proclamation of Rebirth
{1} Repentant Blacksmith (an)
{1} Restore Balance
{1} Rolling Stones (7e)
{1} Savannah Lions (9e)
{1} Soulscour (ds)
{1} Takeno, Samurai General
{1} True Conviction
{2} Twilight Drover
{2} Voidstone Gargoyle 1 (pc), 1 asian
{1} Wakestone Gargoyle
{1} Witch Hunter (tst)
{1} Zhalfirin Commander (tst)


Blue
{2} Back from the Brink
{1} Chain Stasis
{1} Cosi’s Trickster
{1} Curse of Echoes
{4} Daze (2x 2x (nem))
{1} Deflection (8e)
{1} Dichotomancy
{1} Exhaustion
{1} Followed Footsteps
{1} Geralf’s Mindcrusher
{1} Govern the Guildless
{2} Havengul Runebinder
{1} Hive Mind
{2} Intruder Alarm
{2} Lumengrid Augur (mi)
{1} Magus of the Jar
{2} Mindbreak Trap
{1} Mirror-Mad Phantasm
{1} Mystic Might (ia)
{1} Ovinomancer (tst)
{1} Pirate Ship (tst)
{3} Propaganda
{1} River Kelpie
{1} Sea Gate Loremaster
{1} Serendib Sorcerer
{1} Sibilant Spirit
{1} Spawnbroker
{1} Trade Secrets (on)
{1} Trickbind
{1} Twincast


Black
{1} Æther Snap
{1} Attrition
{2} Auntie’s Snitch
{1} Bloodchief Ascension
{1} Braids, Cabal Minion
{1} Brink of Madness
{1} Call to the Grave
{1} Carnival of Souls
{1} Catacomb Dragon
{1} Curse of the Cabal
{1} Death Pits of Rath
{1} Doomsday
{1} Dross Harvester
{2} Eastern Paladin 1(7e) 1(8e)
{1} Grim Reminder (mi)
{1} Head Games
{1} Hell’s Caretaker (ex -)
{1} Hex
{1} Hunted Horror
{1} Imp’s Mischief
{1} Increasing Ambition
{1} Larceny (8e)
{1} Life’s Finale
{1} Lurking Evil
{1} Magus of the Coffers
{1} Mirri the Cursed
{1} Moonlight Bargain
{1} Rag Man
{1} Ravenous Demon
{1} Repentant Vampire
{1} Rune-Scarred Demon
{1} Swamp Mosquito (tst)
{1} Vermiculos (mi)
{1} Xenic Poltergeist (4e)


Red
{1} Akki Lavarunner
{1} Cave-In
{1} Clickslither
{2} Elemental Appeal 1x
{1} Fatal Frenzy
{1} Fiery Temper (tst)
{1} Hamletback Goliath (lor)
{1} Ib Halfheart, Goblin Tactician
{1} Incendiary Command (lor)
{1} Inferno
{1} Lavaball Trap
{3} Lava Runner
{1} Markov Blademaster
{1} Mogg Sentry
{2} Molten Hydra (ul)
{1} Pyromancer Ascension
{1} Ravenous Baboons
{2} Reverberate
{1} Savage Beating
{1} Siege of Towers
{1} Skirk Fire Marshal
{1} Thunderblust
{1} Viashino Sandswimmer
{2} Warp World
{1} Warstorm Surge
{1} Wildfire Emissary (tst)
{1} Word of Seizing


Artifact
{1} Arcbound Overseer
{2} Arcbound Reclaimer
{1} Birthing Pod
{1} Blade of the Bloodchief
{1} Bottled Cloister
{1} Colfenor’s Urn (lor)
{1} Conjurer’s Closet
{1} Crawlspace
{1} Darksteel Reactor
{1} Darksteel Colossus
{1} Distorting Lens (8e)
{1} Erratic Portal
{1} Howling Mine (9e)
{1} Krark’s Thumb
{1} Magebane Armor
{2} Millstone 1x
{1} Moratorium Stone
{3} Pentavus (mi)
{1} Plague Boiler
{1} Primal Clay
{2} Proteus Staff (mi)
{1} Psychogenic Probe
{1} Psychosis Crawler
{1} Ring of Gix
{1} Sarpadian Empires, Vol. VII
{1} Scepter of Dominance
{1} Scrapheap
{1} Shield of Kaldra
{2} Slate of Ancestry
{2} Sphinx Summoner
{1} Strata Scythe
{1} Tormod’s Crypt
{1} Thran Weaponry
{1} Urza’s Armor
{4} Urza’s Blueprints
{1} Whetwheel(fsr)
{1} Wand of the Elements
{1} Wine of Blood and Iron
{1} Worldslayer


Multicolored
{2} Anthem of Rakdos
{1} Blood Tyrant
{1} Charnelhoard Wurm
{1} Cloven Casting
{1} Crystalline Sliver
{1} Dovescape
{1} Intet, the Dreamer
{1} Meglonoth
{1} Necromancer’s Covenant
{1} Phytohydra
{1} Sisters of Stone Death
{1} Spinal Embrace
{2} Spined Sliver
{1} Stitch in Time
{1} Witch-Maw Nephilim


Lands
{1} Celestial Colonnade
{1} Crypt of Agadeem
{1} Eiganjo Castle
{2} Exotic Orchard
{1} Raging Ravine


Uncommons
---------------
Green
{2} Ana Battlemage
{1} Baloth Cage Trap
{2} Baloth Woodcrasher
{1} Bloodscent
{1} Briarhorn (lor)
{1} Carven Caryatid
{1} Cobra Trap
{1} Crosswinds
{1} Deadwood Treefolk
{1} Elvish Harbinger*
{1} Elvish Promenade
{1} Fallow Earth
{1} Feast of Worms (cok)
{1} Gang of Elk
{2} Gempalm Strider
{1} Greenweaver Druid
{1} Guardian of Cloverdell (lor)
{1} Hana Kami
{2} Hunting Wilds
{1} Incremental Growth (lor)
{2} Jagged-Scar Archers (lor)
{1} Kami of the Tended Garden
{3} Keen Sense
{1} Kithkin Mourncaller (lor)
{3} Krosan Grip (ts)
{1} Lammastide Weave (lor)
{1} Lifespinner
{1} Lure
{1} Might of Old Krosa
{2} Might Sliver
{1} Needle Storm
{1} Orchard Warden
{1} Overrun
{1} Overwhelm
{1} Pouncing Wurm
{2} Primal Bellow
{2} Primal Forcemage
{1} Ravaging Riftwurm (fsu)
{1} River Boa
{1} Rolling Spoil
{2} Root-Kin Ally
{3} Scryb Ranger
{1} Seedguide Ash (lor)
{1} Slith Predator
{1} Squirrel Nest (od)
{1} Sylvan Basilisk
{2} Sylvan Echoes (lor)
{1} Sylvan Messenger
{2} Tajuru Archer
{1} Thousand-legged Kami
{2} Walker of the Grove
{1} Wirewood Symbiote 1x(sc) duits
{1} Wolf-Skull Shaman
{1} Woodland Guidance (lor)
{1} Wing Snare
{1} Wren’s Run Vanquisher


White
{1} Armor Sliver (tp)
{2} Arrow Volley Trap
{1} Azorius Herald
{1} Battle Mastery (lor)
{1} Brace for Impact
{2} Brave the Elements
{1} Burrenton Forge-Tender (lor)
{1} Cavalry Master (ts)
{1} Celestial Purge
{2} Chant of Vitu-Ghazi
{1} Cloudgoat Ranger (lor)
{2} Crib Swap (lor) *
{1} Daily Regimen
{1} Devouring Light
{1} Duskrider Peregrine (ts)
{2} Festival of the Guildpact
{1} Griffin Guide
{1} Gustcloak Cavalier
{1} Horizon Seed
{1} Kazandu Blademaster
{2} Knight of the Holy Nimbus
{1} Kor Duelist
{3} Landbind Ritual
{3} Malach of the Dawn
{2} Mantle of Leadership
{1} Mistmeadow Skulk (fsu)
{2} Mycologist
{1} Outrider en-Kor
{1} Plated Pegasus
{1} Riftmarked Knight
{3} Saltblast
{2} Sandsower
{1} Seasoned Marshal
{1} Sentry Oak
{2} Serra’s Boon
{1} Shepherd of the Lost
{1} Spirit en-Dal (fs)
{3} Spirit Loop
{1} Spirit Weaver
{1} Treasure Hunter
{1} Wandering Graybeard
{1} Windborne Charge
{1} Wizened Cenn (lor)


Blue
{1} Æther Figment
{1} Aura Graft
{1} Auramancer’s Guise
{1} Benthicore (lor)
{2} Brine Elemental
{1} Bonded Fetch (fs)
{1} Captivating Glance (lor)
{1} Controvert
{1} Cryptic Annelid (fsu)
{2} Deluge
{1} Domineer
{1} Drowned Rusalka
{1} Eerie Procession
{1} Ethereal Whiskergill (lor)
{1} Exhaustion (us)
{1} Evermind
{1} Faerie Harbinger (lor)
{1} Flow of Ideas
{1} Fog Elemental
{1} Halcyon Glaze
{2} Jodah’s Avenger
{2} Living Tsunami
{1} Lore Broker
{2} Lumengrid Sentinel
{2} Mark of Eviction
{1} Mnemonic Nexus
{1} Narcomoeba (fsu)
{1} Ovinize
{1} Pongify
{1} Quest for Ancient Secrets
{2} Riftwing Cloudskate
{1} Sage of Fables
{1} Sage’s Dousing
{1} Scattering Stroke (lor)
{2} Seascape Aerialist
{1} Skyscribing
{1} Spell Burst
{1} Spell Snare
{2} Stormcloud Djinn
{2} Telekinetic Sliver
{1} Telling Time
{1} Telepathy (7e)
{1} Thieves’ Fortune
{1} Tidings
{1} Timebender
{1} Trapmaker’s Snare
{1} Vacuumelt
{1} Vedalken Mastermind
{2} Venarian Glimmer
{2} Voidmage Husher
{1} Wizened Snitches


Black
{1} Aphetto Exterminator
{1} Big Game Hunter
{1} Bog Wraith
{1} Bond of Agony
{1} Cryptwailing
{1} Carrion Howler
{1} Circle of Affliction
{6} Dark Ritual (tp)
{1} Deathmark
{2} Dread Return
{3} Drudge Skeletons1x
{1} Dunerider Outlaw
{1} Enslave
{1} Faerie Tauntings (lor)
{1} Fallen Ideal
{1} Feast of Blood
{1} Fleshwrither (fsu)
{1} Gatekeeper of Malakir
{1} Hagra Diabolist
{1} Haunting Hymn
{1} Hoarder’s Greed (lor)
{2} Hunter of Eyeblights (lor)
{1} Knight Of Dusk
{1} Knight of Stromgald (ia)
{2} Lys Alana Scarblade (lor)
{1} Mausoleum Turnkey
{1} Marsh Casualties
{4} Megrim 1x *
{1} Mind Sludge
{2} Muck Drubb
{1} Murderous Spoils (ds)
{1} Nectar Faerie (lor)
{2} Nightmare Void
{1} Nim Shambler (mi)
{1} Phthisis(ts)
{1} Pooling Venom (fs)
{1} Quest for the Gravelord
{1} Relentless Rats
{1} Revive the Fallen
{1} Scrounge (ds)
{1} Shriekmaw (lor)
{1} Shrouded Lore
{1} Skittering Monstrosity
{1} Smallpox
{5} Sudden Death 4x*
{2} Thorntooth Witch (lor)
{1} Vampiric Sliver
{1} Vampire Hexmage
{2} Vigor Mortis
{1} Vindictive Mob
{1} Waning Wurm


Red
{2} Akki Coalflinger
{1} Æther Membrane
{1} Barbed Shocker
{1} Blaze
{1} Blockbuster
{2} Blood Knight
{3} Boggart Shenanigans (lor)
{1} Boldwyr Intimidator
{1} Ceaseless Searblades (lor)
{2} Cleansing Beam
{1} Conflagrate
{2} Crush Underfoot (lor)
{1} Flamekin Bladewhirl (lor)
{2} Flamewave Invoker
{1} Fury Sliver
{3} Fractured Loyalty (mi) 1 x duits
{1} Geyser Glider
{1} Giant Harbinger (lor)
{1} Glarewielder (lor)
{1} Gempalm Incinerator
{1} Geyser Glider
{1} Goblin Ruinblaster
{1} Hammerheim Deadeye
{1} Indentured Oaf
{1} Infectious Rage
{1} Instill Furor
{1} Lavacore Elemental
{3} Mark of Mutiny
{2} Orcish Artillery (4e) 1x asian
{5} Prodigal Pyromancer
{2} Quest for Pure Flame 1x
{2} Rack and Ruin (ul)
{1} Reckless One
{1} Reckless Wurm
{2} Reroute
{1} Rivals’ Duel
{2} Runeflare Trap
{2} Skirk Drill Sergeant
{1} Shivan Sand-Mage (fsu)
{2} Squealing Devil {1}
{1} Stomping Slabs
{2} Sudden Shock
{2} Sulfurous Blast
{1} Tar Pitcher
{3} Thick-Skinned Goblin
{1} Tectonic Fiend
{1} Undying Rage (ts)
{2} Volcanic Awakening
{1} Weight of Spires


Artifact
{2} Angel’s Feather
{1} Assembly-Worker
{1} Auriok Siege Sled (ds)
{1} Avarice Totem (fd)
{1} Blazing Torch
{1} Clockwork Hydra
{2} Darksteel Brute (ds)
{3} Dragon Blood
{2} Ensouled Scimitar
{1} Fellwar Stone
{1} Khalni Gem
{1} Leashling
{2} Library of Leng (4e) 1x frans
{2} Locket of Yesterdays
{1} Genesis Chamber
{1} Grifter’s Blade
{1} Junktroller
{1} Mishra’s Groundbreaker
{1} Mobile Fort
{1} Myr Mindservant (ds)
{1} Mystic Compass
{2} No-Dachi
{1} Peregrine Mask
{1} Phyrexian Totem
{1} Prismatic Lens
{1} Rod of Ruin
{1} Sand Golem
{1} Shuko
{1} Soldevi Steam Beast
{1} Talisman of Indulgence
{1} Thunder Totem
{6} Ticking Gnomes
{1} Trailblazer’s Boots
{2} Ur-Golem’s Eye
{1} Veteran’s Armaments
{1} Voyager Staff
{1} Weatherseed Totem
{3} Whispersilk Cloak 1x
{1} Wooden Sphere


Multicoloured
{2} Cautery Sliver
{1} Darkheart Sliver
{2} Dementia Sliver
{1} Dimir Guildmage
{1} Drooling Groodion
{1} Firewake Sliver
{1} Frenetic Sliver
{1} Hit // Run
{1} Jagged Poppet
{1} Necrotic Sliver
{1} Plaxcaster Frogling
{1} Skarrgan Skybreaker
{1} Spontaneous Combustion (tp)
{2} Sunhome Enforcer
{1} Trial // Error


Lands (fsu)
{3} Calciform Pools
{2} Dryad Arbor (fsu)
{1} Ghitu Encampment
{1} Kazandu Refuge
{1} Keldon Megaliths (fsu)
{2} Saltcrusted Steppe
{1} Treetop Village
{1} Vivid Crag (lor)
{2} Vivid Creek (lor)
{1} Wirewood Lodge


Andere Noemenswaardige Kaarten
------------------------------------

Green


White
Mother of Runes


Blue
Brainstorm
Counterspell
Force of Will 1997 World Championship Card
Gush (2x 2x )
Leviathan (Asian BB 4th)
Prosperity


Black
Dark Ritual
Hymn to Tourach


Red
{1} Hill Giant (beta)
{2} Kobolds of Kher Keep (lg) (1x italian)
{1} Crimson Kobolds (italian)


Artifact


Multicolored


Lands



De kans is groot dat deze lijst niet up to date is.

_______
WANTS
----------

Mirari’s Wake
Living Wish
Burning Wish
Birds of Paradise
Mox Opal
Green Sun’s Zenith
Debtors’ Knell

Ajani, Caller of the Pride
Elspeth, Knight-Errant
Garruk Relentless
Garruk, Primal Hunter
Jace, Architect of Thought
Jace, Memory Adept
Jace, the Mind Sculptor
Karn Liberated
Liliana of the Veil
Sarkhan Vol
Sorin, Lord of Innistrad
Tamiyo, the Moon Sage
Tezzeret, Agent of Bolas
Vraska the Unseen
fetch en duals

Allerhande speelbare kaarten

Throw wants (hebben dus geen waarde in de deal, het is gewoon leuk moest je ze erbij doen)
--------------
{x}{x} Unglued, Unhinged en Zendikar Landjes
{x}{x} Token kaartjes

Ik throw altijd iets


Refs
-----

{1}W1ngs (Tijs Broeckx) hier
{2}freshmeat (Ruben Trekels) hier
{3}Rven (Krastoft Booten) hier
{4}Partick12 (Patrick Fransen) hier {2} {x}
{5}Paul Reusink (Paul Reusink) hier
{6}ALF (Andrew Falger) hier
{7}Coldplay (Stijn Lamers) hier
{8}Lord Florix (Floris Kalff) hier
{9}Rith,Primeval (Kristof Benaets) hier
{1}{0}Bastiaan Moraal (Bastiaan Moraal) hier
{1}{1}Lennert (Lennert Rodenburg) hier
{1}{2}Erik de Konig (Erik de Koning) hier
{1}{3}Mennos (M.Soethout) hier
{1}{4}Paul Giesen (Paul Giesen) hier
{1}{5}Louis -de geest- (Louis de Geest) hier
{1}{6}Paulus de B (paul v/d heijden) hier
{1}{7}Siemen (Siemen Rongen) hier
{1}{8}Shadow Master (Sebastiaan Bergers) hier
{1}{9}Edwin Halkes (Edwin Halkes) hier
{2}{0}StrykerML (Maarten Ramaekers) hier
{2}{1}1Lennert (Lennert Rodenburg) hier
{2}{2}Razor (Remco de Jong) hier {3}{X}
{2}{3}Jeroen van Broekhoven (Jeroen van Broekhoven) hier
{2}{4}Jokulmorder (Bob van Duyn) hier
{2}{5}Robbert Slavenburg (Robbert Slavenburg) hier
{2}{6}Josine (Josine van Loon) hier
{2}{7}Jurian Oude Engberink (Jurian Oude Engberink) hier
{2}{8} Jeroen Dekker (Jeroen Dekker) hier
{2}{9} Zwoan (Robbert Opsteegh) hier
{3}{0} Remco (Remco Woutersen) hier {2} {X}
{3}{1} Hellspawn (Michiel Tachet) hier
{3}{2} Floris hier
{3}{3} Santa (Noel Duineveld) hier
{3}{4} Domin8r (Marcel Douwstra) hier
{3}{5} Hellspawn (Michiel Tachelet) hier
{3}{6} Daxe_010 (Nick Rila) hier
{3}{7} Lord of the Zombies (George Knottnerus) hier
{3}{8} Zjef hier
{3}{9} Sander Spenkelink hier
{4}{0} [L]uckie hier
{4}{1} Tim Spikens hier