Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Core Set 2021 (C21)
Jumpstart (JMP)
Commander 2020 (C20)
Ikoria: Lair of Behemoths (IKO)
Theros Beyond Death (THB)
Throne of Eldraine (ELD)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Core Set 2021.

Persoonlijke Pagina (PP)

Kirsten Braet (8) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht

Collectie(0) Haves(95) Wants(0)


Hi,

Laatste update op 24/1/2017

Kirsten Braet
België


Dit zijn de kaarten die ik nog zoek:
(boden met !! krijgen voorrang)





Grim Flayer!!
Kolaghan’s Command!!
Gisela, Blade of Goldnight





Lion’s Eye Diamond!!
Mox Diamond!





Mishra’s Workshop





Cryptic Command
Vendilion Clique!!




Liliana of the Veil
Phyrexian Obliterator!!











Azusa, Lost but Seeking








Always wants:
Æther Vial
Sensei’s Divining Top
Force of Will
Tolarian Academy
Intuition
Karakas
Rishadan Port
Maze of Ith
(xx) duals!!
(xx) fetch
(xx) shocklands
(xx) zendikar land
(xx) unhinged land !! (liefst mountain of forest)



Voorts kan er ook steeds geboden worden met legacy staples , standaard kaarten of (AA) of (BE) kaarten.




Throws
Deadeye Navigator
Delver of Secrets
Fyndhorn Elves
Invisible Stalker
Lingering Souls
Perish
Tragic Slip


Unhinged landjes full art
Zendikar landjes full art





Refs

1 \W/esly
2 nevulae
3 Teddy Ruxspin
4 Hans Meel
5 René Schep
6 Mark -Kijk Omhoog- Koelman
7 Jasper van der Ros
8 AJ -Quiksilver- van der Beek
9 Jeroen van den Brakel
10 Boris Lück
11 Bas Maessen
12 Lars Anvelink
13 Viktor Dings
14 joren verkade
15 Tom Wijers
16 Casper Rood
17 Nirvana 85
18imi
19 Lester
20 RedMer "Vuk" Kooistra
21 Frusciante
22 WhiteShadow
23 Menno Peeters
24 Jeffrey Geilen
25 Rim Steijvers
26 Kim
27 Menno Peeters
28 The Swine Rider hier
29 Jan Decuyper hier
hier
31 mikemen
32 bartjehier
33 pascal v roode hier
34 danny van wielink hier
35 champion of kamigawa hier
36 Stefan23
37 Erwin M@@tje hier
38 Melle de Jong hier
39 jilldo hier
40 Vistani hier
41 Koen 'Pimpland' Evers hier
42 Dschotting hier
43 Robin 't Mannetje hier
44 patrick aka peddy hier iets tegoed van me.
45 Herr Thijs hier
46 Paul Visser hier
47 Incubus hier
48 Giovanni Woltinge hier
49 Imhansi Kreift hier
50 Duncan Keijzer hier
51 E van Putten hier Heeft nog een chain of vapor van me tegoed!!
52 Camille hier
53 Rick Lol hier
54 Martin V hier
55 Nick Meesterberends hier
56 Nahim hier
57 Andy hier
58 Barnie25 hier
59 Robin de Graaf hier
60 Rith, Primeval hier
61 Tennek hier
62 Maarten Vermeulen hier
63 T-Meg hier
64 Akroma is de bom hier
65 Fabian Van Duurling hier
66 Dalkuldar hier
67 Jeroen Nederhoff hier
68 Ximion hier
69 Marijn hier
70 Piotrovic hier
71 Johanvl hier
72 Lucas hier
73 Marvin Van Wingerde hier
74 Ashod hier
75 Superne5K hier
76 Chris hier
77 Rob van Stijn hier
78 Zjef hier
79 Romke hier
80 John hier
81 Tom hier
82 Technomatic hier
83 Robert Kingma hier
84 Sander Van Mier hier
85 Gizmo hier
86 Ben hier
87 Frank hier
88 Jacob Bos hier
89 Theo hier
90 David hier
91 Chris Wennekendonk hier
92 G-men hier
93 Franjo hier
94 Lordviso hier
95 Maarten Vermeulen 2de maal hier
96 Yosser hier
97 Niels hier
98 Robo-kill hier
99 Niels hier 2de maal
100 Jeff Delft hier
101 Herman hier
102 Wouter delft hier
103 Raymond Schellevis hier
104 Zjef hier
105 Jeroen Van asperen hier
106 Fuipig hier
107 David hier 2de keer
108 Dr Hyphenstein hier
109 Papafinn hier
110 Erikvan zon hier
111 Regstar Enemy of the Guildpact hier
112 Remco Woutersen hier
113 PaulR hier
114 Spa Rood hier
115 Kris Schoorl hier
116 Ximion hier
117 Ruben Postma hier
118 Paul Giesen hier
119 Hoiman hier
120 Typheem hier
121 Dany van Wielink hier
122 Rubenito hier
123 Deathgiver hier
124 Lurf hier
125 Dino Pesume hier
126 Chris Wennekendonk hier
127 hier
128 Kelly hier
129 David hier 3de keer echt top elke keer!!!
130 Menno hier
131 Moart'n hier
132 Chameleon hier
133 Hanssie hier
134 Jbrendsen hier
135 Ronald hier
136 Peter hier TOP is fiere eigenaar v/e Black lotus
137 Floris hier
138 Thomas Snauwaert hier
39 Rik hier
140 Conway Twitty hier
141 Sander hier
142 Anevilforce hier
143 Stidjen hier
144 Paul hier
145 Sander V hier
146 jvgs hier
147 Michael hier
148 Stickyfingers hier
149 Metalmeister hier
150 DVKessel hier
151 Korovikan hier











/m =( 1 ) t/m ( 10 )
= ( 05 ) = halve mana

= ( 11 )
= ( 15 )
= ( 16 )
= ( X )
= ( Y )
= ( 1000000 )=miljoen "gleemax" mana
= ( INF ) = oneindig "infinite" mana
= ( SNOW ) = Snow mana

=
=
= ( 05B )
= ( 05R )
= ( 05G )

= ( W )
= ( U )
= ( B )
= ( R )
= ( G )

Ravnica
= ( RW ) BOROS LEGION
= ( GW ) SELESNYA CONCLAVE
= ( BG ) THE GOLGARI
= ( UB ) HOUSE DIMIR

Guilpact
= ( RG ) GRUUL CLANS
= ( WB ) ORZHOV SYNDICATE
= ( UR ) THE IZZET

Dissension
= ( GU ) THE SIMIC
= ( BR ) CULT OF RAKDOS
= ( WU ) AZORIUS SENATE

= ( T )

(FS) = ( FS ) = Future Sight
(PC) = ( PC ) = Planar Chaos
(TS)= ( TS ) = Time Spiral

(CS) = ( CS ) = Coldsnap

= ( DIS ) = Dissension
= ( GP ) = Guildpact
= ( RAV ) = Ravnica: City Of Guilds

= ( SOK ) = Saviors of Kamigawa
= ( BOK ) = Betrayers of Kamigawa
= ( UNH ) = Unhinged
(COK) = ( COK ) = Champions of Kamigawa

(FD) = ( FD ) = Fifth Dawn
(DS) = ( DS ) = Darksteel
(MI) = ( MI ) = Mirrodin

(SC) = ( SC ) = Scourge
= ( LE ) = Legions
(ON) = ( ON ) = Onslaught

(JU) = ( JU ) = Judgement
= ( TR ) = Torment
(OD) = ( OD ) = Odyssey

(AP) = ( AP ) = Apocalypse
(PS) = ( PS ) = Planeshift
= ( IN ) = Invasion

(PR) = ( PR ) = Prophecy
(NE) = ( NE ) = Nemesis
(MM) = ( MM ) = Mercadian Masks

(UD)= ( UD ) = Urza's Destiny
(UL)= ( UL ) = Urza's Legacy
(US)= ( US ) = Urza's Saga

(EX) = ( EX ) = Exodus
(SH) = ( SH ) = Stronghold
(TP) = ( TP ) = Tempest
(WL) = ( WL ) = Weatherlight
(VI) = ( VI ) = Visions
(MR) = ( MR ) = Mirage
(AL) = ( AL ) = Alliances
(HL) = ( HL ) = Homelands
(IA) = ( IA ) = Ice Age
(FE) = ( FE ) = Fallen Empires
(DK) = ( DK ) = The Dark
(LG) = ( LG ) = Legends
(AQ) = ( AQ ) = Antiquities
(An) = ( AN ) = Arabian Nights

(ANT) = ( ANT ) = Anthologies
(CH) = ( CH ) = Chronicles
(P3K) = ( P3K ) = Portal Three Kingdoms
(DM) = ( DM ) = Deckmasters
= ( FOIL ) = Foil
(PO) = ( PO ) = Portal
(PROMO) = ( PROMO ) = Promo
= ( GURU ) = Guruland
(ST) = ( ST ) = Starter '99
(UG) = ( UG ) = Unglued

(9e) = ( 9e ) = 9th Edition
(8e) = ( 8e ) = 8th Edition
(7e) = ( 7e ) = 7th Edition
(6e) = ( 6e ) = 6th Edition
(5e) = ( 5e ) = 5th Edition
(4e) = ( 4e ) = 4th Edition
(RV) = ( RV ) = Revised
(UN) = ( UN ) = Unlimited
(BE) = ( BE ) = Beta
(AA) = ( AA ) = Alpha

= : S
= : P
= : D
= : I
= : X
= : )
= : (
= ; )
= : o
= : o )
= x x (
= : ( !
= } : )
8D = 8 D































































































































Deze kaarten zijn beschikbaar!!! ALLES kan weg!!!!
Deze lijst is niet 100% up to date, Er zijn eigenlijk nog veel meer kaarten ook type 2, indien je iets van m'n wants hebt vraag maar!!!




Absorb
Death Grasp
Glimpse the Unthinkable
Hanna, Ship’s Navigator
Loxodon Hierarch
Meddling Mage
Shadowmage Infiltrator
Undermine




Accumulated Knowledge
Air Elemental
Allied Strategies
Animate Artifact
Aquamoeba
Arcanis the Omnipotent
Avatar of Will (slightly played)
Beacon of Tomorrows
Boomerang
Braingeyser (RV) (slightly played)
Brainstorm
Bringer of the Blue Dawn
Circular Logic
Clone
Cloud of Faeries
Concentrate
Control Magic
Copy Artifact
Counterspell
Dance of Many
Deep Analysis
Early Frost
{=fire/ice}
Field of Dreams
Fog Bank
Force of Will
Ghost Ship (DK) (slightly played)
Gush
Hoodwink
Impulse
Island Fish Jasconius
Lifetap
Mahamoti Djinn (slightly played)
Mana Drain
Mana Leak
Merfolk Looter
Misdirection signed it
Morphling Aziatisch
Mystical Tutor
Opposition
Opt
Pirate Ship
Power Sink
Prosperity
Psionic Blast
Recall
Relic Bind
Reminisce
Sea Sprite (played)
Serendib Efreet
Serum Visions
Spy Network
Standstill
Steal Artifact
Stroke of Genius
Submerge
Thought Courier
Tidal Wave
Time Elemental
Time Stop
Time Warp
Treetop Sentinel
Vesuvan Doppelganger (RV) + duits (4e)
Vodalian Mage
Vodalian War Machine
Voidmage Prodigy
Unsummon
Wall of Air
Wash Out




Atog (fbb)
Akki Blizzard-Herder
Ali Baba
Blazing Effigy
Disintegrate
Dragon Whelp
Earth Elemental
Earthquake
Fireball
Fire Drake
Fire Snake
Flashfires
Glacial Ray
Goblin Artisans
Goblin Balloon Brigade
Goblin Grenade
Goblin King
Goblins of the Flarg
Goblin Raider
Incinerate
Jokulhaups
Keldon Warlord
Lightning Bolt
Ogre Taskmaster
Orcish Artillery
Orcish Oriflamme
Pyroblast
Raging Goblin
Retribution
Ryusei, the Falling Star
Shrapnel Blast
Tunnel
Uthden Troll
Volcanic Hammer
Wall of Fire
Wall of Stone








Agonizing Memories
Animate Dead (UN)
Ashes to Ashes
Banshee
Black Knight
Blood Pet
Bog Rats
Bog Wraith
Bringer of the Black Dawn
Carrion Ants
Cranial Extraction
Cursed Land
Dark Ritual
Death Cloud
Deathlace
Demonic Hordes (rv)
Demonic Tutor
Diabolic Edict
Drain Life
Duress
Echoing Decay
El-Hajjaj
Evil Presence
Fallen Angel
False Cure
Feast of the Unicorn
Ghosts of the Damned
Gloom
Greater Harvester
Hymn to Tourach
Hypnotic Specter (rv)
Initiates of the Ebon Hand
Irradiate
Junun Efreet
Kokusho, the Evening Star
Marsh Gas(lg)
Mind Twist
Nettling Imp
Nezumi Shortfang
Oversold Cemetery
Paralyze
Phyrexian Arena
Rend Flesh
Recurring Nightmare
Royal Assassin (UN) (8e)
Scavenging Ghoul
Simulacrum
Sengir Vampire(rv)
Shimian Night Stalker
Sorceress Queen (4e)
Stir the Grave
Takklemaggot
Terror
The Fallen
Uncle Istvan
Vampiric Touch
Vampiric Tutor (vi)
Veldrane of Sengir
Wall of Bone
Yawgmoth’s Will
Zombie Master




{=abu jafar}
Allay
Angelic Page
Armored Pegasus
Angry Mob
Auriok Glaivemaster
Auriok Steelshaper
Auriok Transfixer
Auriok Windwalker
Blessing
Blue Ward
Castle
Conversion
Crusade (rv)
Dedicated Martyr
Disenchant
Divine Transformation
Eternal Dragon
Exalted Angel
Farrel’s Mantle
Festival
Green Ward
Guardian Angel
Guilty Conscience
Icatian Javelineers
Icatian Moneychanger
Icatian Phalanx
Icatian Scout
Isamaru, Hound of Konda
Island Sanctuary
Ivory Guardians
Kjeldoran Elite Guard
Lantern Kami
Leonin Abunas
Leonin Den-Guard
Leonin Skyhunter
Leonin Squire
Northern Paladin
Orim’s Chant
Osai Vultures
Righteousness
Savannah Lions
Serra Angel
Skyhunter Cub
Skyhunter Skirmisher
Spirit Link(4e)
Swords to Plowshares
True Believer
Tundra Wolves
Wall of Swords
Weathered Wayfarer
White Knight
White Ward
Witch Hunter
Yosei, the Morning Star






All Suns’ Dawn
Albino Troll
Arrogant Wurm
Aspect of Wolf
Call of the Herd aziatisch + signed
Carapace
Channel
Cockatrice
Cocoon
Craw Giant
Crumble
Elvish Lyrist
Elvish Piper
Erhnam Djinn
Eternal Witness frans
Exploration
Fanatical Fever
Fastbond (rv)
Feral Thallid
Forgotten Lore
Hurricane
Joiner Adept
Killer Bees
Living Lands
Living Artifact
Llanowar Elves
Lure
Mythic Proportions
Naturalize
Nature’s Lore
Nourish
Oxidize
Panther Warriors
Phantom Nantuko
Quirion Dryad
Rancor
Rebuking Ceremony
Regrowth (rv)
River Boa
Roar of the Wurm
Sakura-Tribe Elder
Spined Wurm
Storm Seeker
Tel-Jilad Justice
Thicket Basilisk
Thorn Elemental
Tsunami
Whirling Dervish
Untamed Wilds
Viridian Shaman (1 foil)
Wall of Brambles
Wall of Ice
Wall of Pine Needles
Wanderlust
Wing Storm
Yavimaya Gnats




Aladdin’s Lamp
Aladdin’s Ring
Arcbound Hybrid
Black Vise
Bonesplitter
Bronze Horse
Chromatic Sphere
Chrome Mox
Clockwork Avian
Clockwork Beast
Cursed Scroll
Dancing Scimitar
Darksteel Colossus
Darksteel Ingot
Dragon Engine
Fellwar Stone
Frogmite
Gauntlets of Chaos
Gold Myr
Helm of Chatzuk
Howling Mine
Imi Statue
Isochron Scepter
Helm of Kaldra
Jade Monolith
Jandor’s Saddlebags
Journeyer’s Kite
Juggernaut
Kormus Bell
Leaden Myr
Leonin Scimitar
Mana Vault
Millstone
Mox Diamond
Myr Moonvessel
Nevinyrral’s Disk
Planar Portal
Platinum Angel
Rod of Ruin
Sapphire Medallion
Scroll Rack
Shapeshifter
Silver Myr
Skull of Orm (dk)
Solemn Simulacrum
Sol Ring(rv)
Sword of Fire and Ice
The Rack
Triassic Egg
Vulshok Gauntlets
Vulshok Morningstar
Zuran Orb





Adarkar Wastes(IA)
Ancient Tomb
City of Brass (Ch)
Faerie Conclave
Gemstone Mine
Ghost Town
Llanowar Wastes
Rishadan Port
Strip Mine duits
Treetop Village
Underground River (5e)
Undiscovered Paradise
Drowned Catacomb
Glacial Fortress
Sunpetal Grove



HAVES


Deze is abosluut niet up-to-date!!



Interessantste haves:



Demigod of Revenge
Balefire Liege
Dauntless Escort
Gaddock Teeg
Hellkite Overlord
Jenara, Asura of War
Stoic Angel
Vexing Shusher






Darksteel Colossus
Howling Mine
Mindslaver
Nevinyrral’s Disk





Adarkar Wastes(IA)
Rootbound Crag 1





Morphling Aziatisch
Mystical Tutor FtV




Ball Lightning (DK) (4e)
Banefire
Browbeat




Haunting Echoes
Ob Nixilis, the Fallen
Sorin Markov




Ajani Goldmane
Wrath of God



Argothian Enchantress duits
Elvish Archdruid
Garruk Wildspeaker




Andere haves:



Child of Alara
Cruel Ultimatum
Dralnu’s Crusade
Eladamri’s Call
Grave-Shell Scarab
Hanna, Ship’s Navigator
Hellkite Overlord
Mind Funeral
Razia, Boros Archangel
Teferi’s Moat
Woolly Thoctar
Time Sieve





Planar Portal
Rod of Ruin (
Mana Vault
The Rack




Arcane Sanctum
Cabal Pit
City of Brass (Ch)
Crumbling Necropolis
Jungle Shrine
Llanowar Wastes
Savage Lands
Seaside Citadel
Strip Mine
Wanderwine Hub




Allied Strategies
Archmage Ascension
Beacon of Tomorrows
Braingeyser (RV) (slightly played)
Clone
Deep-Sea Kraken
Fabricate
Psionic Blast
Serendib Efreet
Serendib Sorcerer
Time Stop
Trickbind




Reckless Wurm 2
Rimescale Dragon





Ad Nauseam
Animate Dead (UN)
Chainer’s Edict
Cranial Extraction
Duress
Dross Harvester
Greater Harvester
Infernal Contract
Morality Shift
Nether Spirit
Nezumi Shortfang
Royal Assassin (UN) (8e)
Sengir Vampire(rv)
Sorceress Queen (4e)
Sudden Spoiling
Underworld Dreams
Vampiric Touch
Will-o’-the-Wisp
Yawgmoth’s Agenda




Battlegrace Angel
Crusade (rv)
Devout Lightcaster
Glorious Anthem
Savannah Lions
Serra Angel
Soltari Monk
Soltari Priest




{=albino thrull}
All Suns’ Dawn
Call of the Herd
Elvish Piper
Erhnam Djinn
Joiner Adept
Mythic Proportions
Quirion Dryad
Rancor
Roar of the Wurm
Sakura-Tribe Elder
Saproling Burst
Thorn Elemental
Viridian Shaman
Worldly Tutor EXC-