Persoonlijke Pagina (PP)

Premium lid Ivo Bos (Den Haag) (89) Offline Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht

Collectie(42) Haves(1392) Wants(849)


Ik ben Ivo Bos, 40, uit Rotterdam en speel sinds Revised Edition Magic. Ik spaar hele series en zoek dus ook een hoop Crapkaarten. Als je nog wat hebt liggen en ziet iets uit mijn Haves hoor ik het graag.

Laatste update: 30 Mei 2020

LINKER KOLOM
= LEGENDA
= REFLIST
= MIJN COMPLETE SETS
= SYMBOLEN

RECHTER KOLOM
= WANTLIST (Is up-to-date) ook hier hier te vinden

----------------------- LEGENDA ---------------------

Havelist kaarten zijn Engels en NM / M tenzij anders vermeld en kunnen allemaal geruild worden, ook de Foil kaarten. De Letter achter de Kaartnamen staan voor het volgende: - C - Common - U - Uncommon - R - Rare - M - Mythic - T - Token - E - Emblem. Ik zoek alleen maar Engelse kaarten en geen Foils. Duurdere kaarten (boven 4 a 5 euro) in mijn Havelist zal ik niet zo snel ruilen in een downtrade en zal vanaf die prijzen MCM prijzen aanhouden. Ik trow graag als ik iets kan vinden in je Wants en mij maak je ook zeker blij met kleine Wants.

----------------------- REFLIST ----------------------

hier de klerk
hier thomas1991 lord of goblins
hier patrick12
hier edward
hier Djemelly "Dump hier je Boosters"
hier Tonnie Rekveldt
hier Henri - Yuck Foe - van der Ree
hier marcel lord of the undead
hier jouanel
hier Marcel Scheenaard
hier Jeroen Dekker
hier Theo
hier Alustriël
hier ND
hier Wouter Slob
hier Hoiman
hier Noël de Groot
hier Nahim
hier Franky Four-Fingers
hier Linda
hier Lord Florix
hier Tijgertje
hier Ben
hier Johan
hier daxe_010
hier Sander van Mier
hier Romke
hier TAurora
hier Hidde
hier Shivan Dragon Master
hier TheTimmy
hier Don
hier Gerwin de Groot
hier Patrick 'foil-addict'
hier Tom Smeekes
hier Alex
hier Bart "Zwoing"
hier Anouk
hier Serra Angel
hier Danny Stoll
hier Misja
hier Daan van der Zanden
hier Romke
hier Jesper C
hier Superne5k
hier Blackbird
hier Franjo
hier Robbert
hier Daniel267
hier Daniel van der Staak
hier Jeroen van Asperen
hier Marcel Scheenaard
hier Nahïm
hier Wouter
hier Rugduckie
hier Robbert L
hier Wijnand Lock
hier Jan Decuyper
hier giovanni
hier Jeroen van Asperen
hier Chameleon
hier Rik (breda)
hier Willem
hier lars vS
hier Benjamin
hier Darkshade
hier Teun
hier Actagone
hier PeterWalda
hier Aart
hier Jorrit
hier Max de Jong
hier Paul van Hoorne
hier Tropical Ted
hier marsman
hier Herr Thijs
hier Jelmer
hier Beeblz
hier Radical_Rog
hier Sikbeth
hier Leslie
hier Ron Arts
hier Mervyn
hier Ludo
hier Andrew Benton
hier ~Jop~
hier Chiel Hammers
hier Wijnand Schoenmakers
hier Uchazu
hier Alex
hier Jurian Oude Engberink
hier XsliverX
hier Orenda
hier Jochem1984
hier Arjen Hoekstra
hier Mark Oude Nijhuis
hier Anne-jan van aperlo
hier Stijn
hier Patrick
hier Amras
hier Terence
hier ThomasvdK
hier burnbaby
hier patje
hier Luke
hier dooksma
hier Dave-sanne
hier Marcel
hier sensitizer
hier thijsknaap
hier Giuseppe
hier Just van Es
hier henkjanwiegers
hier Kilian
hier ronolade
hier Stijn
hier Madary
hier samuel
hier Paul Visser
hier Arriopat
hier Jacinto
hier luuk
hier Vick
hier Tim "die lange blonde"
hier Arnyx
hier Vick
hier Ingmar
hier BenvdBroek
hier Alwin
hier Patrick Schouten
hier Synod Overseer
hier Bart van Daalen
hier Satish
hier Black Weirdo
hier Bjorn
hier Arjan van Adrichem
hier Traildemon
hier Joliek
hier Stein
hier Theo
hier NIKE
hier RahX
hier Gringo
hier Kenta
hier monk
hier wackywong
hier Mat
hier adje13
hier Lawrence

--------------- MIJN COMPLETE SETS ----------------

EXPERT SERIES
FATE REFORGED
BORN OF THE GODS
THEROS
DRAGONS MAZE
RETURN TO RAVNICA
DARK ASCENSION
INNISTRAD
MIRRODIN BESIEGED
WORLDWAKE
ZENDIKAR
ALARA REBORN
CONFLUX
SHARDS OF ALARA
EVENTIDE
SHADOWMOOR
MORNINGTIDE
LORWYN
FUTURE SIGHT
PLANAR CHAOS
TIME SPIRAL
COLDSNAP
FIFTH DAWN
DARKSTEEL
MIRRODIN
SCOURGE
LEGIONS
JUDGEMENT
TORMENT
APOCALYPSE
PLANESHIFT
INVASION
PROPHECY
NEMESIS
URZA'S DESTINY
URZA'S LEGACY
URZA'S SAGA
EXODUS
STRONGHOLD
TEMPEST
WEATHERLIGHT
VISIONS
MIRAGE
ALLIANCES
HOMELANDS
ICE AGE
FALLEN EMPIRES
THE DARK

ADVANCED CORE SERIES
MAGIC 2010
4TH EDITION
REVISED

STARTER SERIES
STARTER 2000

DECK BOXES / REPRINT SETS
MODERN EVENT DECK
DECKMASTERS
BEATDOWN
BATTLE ROYALE
ANTHOLOGIES
CRONICLES

COMMANDER
COMMANDER 2017
COMMANDER 2016
COMMANDER 2015
COMMANDER 2014
COMMANDER 2013
COMMANDER 2011

CONSPIRACY & PLANECHASE
PLANECHASE 2012

DUAL DECKS
Deck Elves vs. Inventors
(MVGR) Merfolk vs. Goblins
Might vs. Mind
Nissa vs. Ob Nixilis
Zendikar vs. Eldrazi
Elspeth vs. Kiora
Speed vs. Cunning
Jace vs. Vraska
Heroes vs. Monsters
Sorin vs. Tibalt
Izzet vs. Golgari
Venser vs. Koth
Ajani vs. Nicol Bolas
Knights vs. Dragons
Elspeth vs. Tezzeret
Phyrexia vs. The Coalition
Garruk vs. Liliana
Divine vs. Demonic
Jace vs. Chandra

PREMIUM DECK SERIES
Premium Deck: Graveborn
Premium Deck: Fire & Lightning

NIET TOERNOOILEGAAL
UNSTABLE

-------------------- SYMBOLEN ---------------------

EXPERT EXPANSION SERIES
(THB) = ( THB ) = Theros Beyond Death
(ELD) = ( ELD ) = Throne of Eldraine
(WAR) = ( WAR ) = War of the Spark
(RNA) = ( RNA ) = Ravnica Allegiance
= ( GRN ) = Guilds of Ravnica
= ( DOM ) = Dominaria
= ( RIX ) = Rivals of Ixalan
= ( XLN ) = Ixalan
= ( HOU ) = Hour of Devastation
= ( AKH ) = Amonkhet
= ( AER ) = Aether Revolt
= ( KLD ) = Kaladesh
= ( EMN ) = Eldritch Moon
= ( SOI ) = Shadows over Innistrad
= ( OGW ) = Oath of the Gatewatch
= ( BFZ ) = Battle For Zendikar
= ( DTK ) = Dragons of tarkir
= ( FRF ) = Fate Reforged
= ( KTK ) = Khans of Tarkir
= ( JOU ) = Journey into Nyx
= ( BNG ) = Born of the Gods
= ( THS ) = Theros
= ( DGM ) = Dragon's Maze
= ( GTC ) = Gatecrash
= ( RTR ) = Return to Ravnica
= ( AVR ) = Avacyn Restored
= ( DKA ) = Dark Ascension
= ( INN ) = Innistrad
= ( NPH ) = New Phyrexia
= ( MBS ) = Mirrodin Besieged
= ( SOM ) = Scars of Mirrodin
= ( ROE ) = Rise of the Eldrazi
= ( WWK ) = Worldwake
= ( ZEN ) = Zendikar
= ( ARB ) = Alara Reborn
= ( CFX ) = Conflux
= ( ALA ) = Shards of Alara
= ( EVE ) = Eventide
= ( SHM ) = Shadowmoor
= ( MOR ) = Morningtide
= ( LRW ) = Lorwyn
= ( FUT ) = Future Sight
= ( PLC ) = Planar Chaos
= ( TSB ) = Time Spiral Timeshifted
= ( TSP ) = Time Spiral
= ( CSP ) = Coldsnap
= ( IA2 ) = CSP Precon Ice Age
= ( AL2 ) = CSP Precon Alliances
= ( DIS ) = Dissension
= ( GPT ) = Guildpact
= ( RAV ) = Ravnica, City of Guilds
= ( SOK ) = Saviors of Kamigawa
= ( BOK ) = Betrayers of Kamigawa
= ( CHK ) = Champions of Kamigawa
= ( 5DN ) = Fifth Dawn
= ( DST ) = Darksteel
= ( MRD ) = Mirrodin
= ( SCG ) = Scourge
= ( LGN ) = Legions
= ( ONS ) = Onslaught
= ( JUD ) = Judgment
= ( TOR ) = Torment
= ( ODY ) = Odyssey
= ( APC ) = Apocalypse
= ( PLS ) = Planeshift
= ( INV ) = Invasion
= ( PCY ) = Prophecy
= ( NMS ) = Nemesis
= ( MMQ ) = Mercadian Masks
= ( UDS ) = Urza's Destiny
= ( ULG ) = Urza's Legacy
= ( USG ) = Urza's Saga
= ( EXO ) = Exodus
= ( STH ) = Stronghold
= ( TMP ) = Tempest
= ( WTH ) = Weatherlight
= ( VIS ) = Visions
= ( MIR ) = Mirage
= ( CSP ) = Coldsnap
= ( ALL ) = Alliances
= ( ICE ) = Ice Age
= ( HML ) = Homelands
= ( FEM ) = Fallen Empires
= ( DRK ) = The Dark
= ( LEG ) = Legends
= ( ATQ ) = Antiquities
= ( ARN ) = Arabian Nights

ADVANCED CORE SERIES
= ( ORI ) = Magic Origins
(M20) = ( M20 ) = Magic 2020
= ( M19 ) = Magic 2019
= ( M15 ) = Magic 2015
= ( M14 ) = Magic 2014
= ( M13 ) = Magic 2013
= ( M12 ) = Magic 2012
= ( M11 ) = Magic 2011
= ( M10 ) = Magic 2010
= ( 10E ) = 10th Edition
= ( 9ED ) = 9th Edition
= ( 8ED ) = 8th Edition
= ( 7ED ) = 7th Edition
= ( 6ED ) = 6th Edition
= ( 5ED ) = 5th Edition
= ( 4ED ) = 4th Edition
= ( 3ED ) = Revised
= ( 2ED ) = Unlimited
= ( LEB ) = Beta
= ( LEA ) = Alpha

STARTER SERIES
= ( S00 ) = Starter 2000
= ( S99 ) = Starter 1999
= ( PTK ) = Portal 3 - Three Kingdoms
= ( Po2 ) = Portal 2
= ( POR ) = Portal 1

DECK BOXES / REPRINT SETS
(MHO) = ( MHO ) = Modern Horizons
= ( UMA ) = Ultimate Masters
(M25) = ( M25 ) = Masters 25
= ( IMA ) = Iconic Masters
= ( MM3 ) = Modern Masters 2017
= ( EMA ) = Eternal Masters
= ( MM2 ) = Modern Masters 2015
= ( MD1 ) = Modern Event Deck
= ( MMA ) = Modern Masters
= ( DKM ) = Deckmasters: Garfield vs. Finkel
= ( BTD ) = Beatdown
= ( BRB ) = Battle Royale
= ( ATH ) = Anthologies
= ( CHR ) = Chronicles

COMMANDER
(C19) = ( C19 ) = Commander 2019
= ( C18 ) = Commander 2018
= ( C17 ) = Commander 2017
= ( CM2 ) = Commander Anthology
= ( C16 ) = Commander 2016
= ( C15 ) = Commander 2015
= ( C14 ) = Commander 2014
= ( C13 ) = Commander 2013
= ( CMA ) = Commander's Arsenal
= ( CMD ) = Commander 2011

STANDALONE SETS
(BTB) = ( BTB ) = Batllebond
= ( CN2 ) = Conspiracy, Take the Crown
= ( CNS ) = Conspiracy
= ( PCA ) = Planechase Anthology
= ( PC2 ) = Planechase 2012
= ( HOP ) = Planechase
= ( E01 ) = Archenemy: Nicol Bolas
= ( ARC ) = Archenemy

DUAL DECK
(EVI) = ( EVI ) = DD: Deck Elves vs Inventors
(JVM) = ( JVM ) = DD: Jiang Yanggu vs Mu Yanling
(MVG) = ( MVG ) = DD: Merfolk vs Goblins
= ( DDS ) = DD: Might vs Mind
= ( NVO ) = DD: Nissa vs Ob Nixilis
= ( ZVE ) = DD: Zendikar vs Eldrazi
= ( EVK ) = DD: Elspeth vs Kiora
= ( DDN ) = DD: Speed vs Cunning
= ( JVV ) = DD: Jace vs Vraska
= ( HVM ) = DD: Heroes vs Monsters
= ( SVT ) = DD: Sorin vs Tibalt
= ( IVG ) = DD: Izzet vs Golgari
= ( VVK ) = DD: Venser vs Koth
= ( AVB ) = DD: Ajani vs Nicol Bolas
= ( KVD ) = DD: Knights vs Dragons
= ( EVT ) = DD: Elspeth vs Tezzeret
= ( PVC ) = DD: Phyrexia vs The Coalition
= ( GVL ) = DD: Garruk vs Liliana
= ( DVD ) = DD: Divine vs Demonic
= ( JVC ) = DD: Jace vs Chandra
= ( EVG ) = DD: Elves vs Goblins

FROM THE VAULT [FOIL]
= ( V16 ) = From the Vault: Lore
= ( V15 ) = From the Vault: Angels
= ( FVA ) = From the Vault: Annihilation
= ( F20 ) = From the Vault: Twenty
= ( FVS ) = From the Vault: Realms
= ( FVL ) = From the Vault: Legends
= ( FVR ) = From the Vault: Relics
= ( FVE ) = From the Vault: Exiled
= ( FVD ) = From the Vault: Dragons

PREMIUM DECK SERIES [FOIL]
= ( PDG ) = Premium Deck: Graveborn
= ( PDF ) = Premium Deck: Fire & Lightning
= ( PDS ) = Premium Deck: Slivers

EXPERT SPECIALE SERIES
= ( DCI ) = DCI Reward
= ( PRT ) = Pro Tour
= ( GPX ) = Grand Prix
= ( JDG ) = Judge Gifts
= ( GDP ) = Game Day
= ( GAT ) = Gateway
= ( CHP ) = Champs
= ( PLR ) = Player Rewards
= ( PRO ) = Promo Overig
= ( APA ) = Apac Land
= ( EUR ) = Euro Land
= ( REL ) = Release Events
= ( PRE ) = Prerelease Events
= ( MEI ) = Media Inserts
= ( BAB ) = Buy a Box
= ( FNM ) = Friday Night Magic
= ( SSR ) = Junior Super Series
= ( ARE ) = Arena
= ( GUR ) = Guruland
= ( CBC ) = Celebration Cards
= ( TOK ) = Promo Tokens
= ( XBOX ) = Xbox Promo

BUITENLANDS
= ( REN ) = Rennaissance
= ( ILG ) = Italian Legends
= ( ASIAN ) = Asian

NIET TOERNOOILEGAAL
= ( UST ) = Unstable
= ( UNH ) = Unhinged
= ( UGL ) = Unglued
= ( VGD ) = Vanguard
= ( OVC ) = Oversized

KAARTTYPES
= ( AR ) = Artifact
= ( CR ) = Creature
= ( EN ) = Enchantment
= ( LA ) = Land
= ( IN ) = Instant
= ( So ) = Sorcery
= ( PL ) = Planeswalker
= ( TR ) = Tribal
= ( MU ) = Meerdere types
= ( LE ) = Legendary Supertype

ALGEMENE SYMBOLEN
= ( FOIL ) = Foil
= ( TOK ) = Tokens
= ( W )
= ( U )
= ( B )
= ( R )
= ( G )
= ( SNOW )
= ( T ) = Tap
= ( Q ) = Untap
t/m = ( 1 ) t/m ( 20 )
= ( X )
= ( Y )
= ( Z )
= ( M ) = Multicolored
= ( C ) = Colorless

NEW PHYREXIA
= ( WP )
= ( UP )
= ( BP )
= ( RP )
= ( GP )

SHADOWMOOR SYMBOLEN
= ( 2W )
= ( 2U )
= ( 2B )
= ( 2R )
= ( 2G )

RAVNICA MANA
= ( RW )
= ( UB )
= ( GW )
= ( BG )
= ( RG )
= ( WB )
= ( UR )
= ( GU )
= ( WU )
= ( BR )

UNHINGED SYMBOLEN
= ( 1000000 ) = één miljoen mana
= ( INF ) = oneindige mana
= ( 05 ) = 1/2 mana
= ( 05G ) = 1/2 groene mana
= ( 05R ) = 1/2 rode mana
= ( 05B ) = 1/2 zwarte mana
= ( 05W ) = 1/2 witte mana
= ( 05U ) = 1/2 blauwe mana

OVERIGE AFKORTINGEN
= ( GEN ) = Generiek symbool voor missende series
= ( CHAOS ) = Chaos Planechase dobbelsteen
= ( PLANAR ) = Planeswalk Planechase dobbelsteen
= ( GEN ) = Generiek symbool voor missende series
= ( ACC ) Accessoires
= ( BOO ) Boosters and Supplies
= ( SET ) Complete Set
= ( GRB ) Grabbags / Repacks
= ( VEI ) Veiling

--------------------- WANTLIST ---------------------

BETA QUINTON HOOVER

WHITE
Wrath of God - R

BLUE
Vesuvan Doppelganger - R

BLACK
Darkpact - R

ARTIFACT
Meekstone - R



UNLIMITED

BLUE
Time Walk - R
Timetwister - R

ARTIFACT
Black Lotus - R
Mox Emerald - R
Mox Pearl - R
Mox Ruby - R
Mox Sapphire - R



ARABIAN NIGHTS

WHITE
Abu Ja’far - U3
Army of Allah B - C

BLACK
Oubliette A - C

GREEN
Wyluli Wolf B - C

LAND
Bazaar of Baghdad - U3



ANTIQUETIES

LAND
Mishra’s Workshop - U1



LEGENDS

WHITE
Divine Transformation - R
Elder Land Wurm - R

BLUE
Land Equilibrium - R
Reverberation - R

BLACK
Chains of Mephistopheles - R
Nether Void - R

GREEN
Living Plane - R
Willow Satyr - R

MULTICOLORED
Boris Devilboon - R
Jacques le Vert - R
Rasputin Dreamweaver - R
Rohgahh of Kher Keep - R

ARTIFACT
Arena of the Ancients - R
Life Matrix - R
Triassic Egg - R



REVISED

WHITE
Armageddon
Savannah Lions

BLUE
Copy Artifact
Counterspell
Lord of Atlantis
Stasis

BLACK
Bad Moon
Demonic Tutor
Mind Twist
Royal Assassin

RED
Goblin King
Mana Flare
Smoke

GREEN
Fastbond
Force of Nature

LAND
Badlands
Bayou
Plateau
2x Savannah
Scrubland
Taiga
2x Tropical Island
2x Tundra
Volcanic Island



MERCADIAN MASKS

LAND
High Market - R
Rishadan Port - R



ODYSSEY

BLUE
Patron Wizard - R
Time Stretch - R

LAND
Deserted Temple - R



ONSLAUGHT

LAND
Flooded Strand - R
Wooded Foothills - R



CHAMPIONS OF KAMIGAWA

RED
Zo-Zu the Punisher - R

GREEN
Seshiro the Anointed - R

LAND
Boseiju, Who Shelters All - R
Eiganjo Castle - R
Shizo, Death’s Storehouse - R



BETRAYERS OF KAMIGAWA

BLACK
Ink-Eyes, Servant of Oni - R
Toshiro Umezawa - R

GREEN
Patron of the Orochi - R



SAVIORS OF KAMIGAWA

WHITE
Michiko Konda, Truth Seeker - R

LAND
Miren, the Moaning Well - R



RAVNICA, CITY OF GUILDS

GREEN
Doubling Season - R

LAND
Overgrown Tomb - R
Watery Grave - R



GUILDPACT

LAND
Steam Vents - R
Stomping Ground - R



DISSENSION

LAND
Blood Crypt - R



TIME SPIRAL TIMESHIFTED

BLACK
Darkness - R



RISE OF THE ELDRAZI

WHITE
Transcendent Master - M

BLACK
Nirkana Revenant - M

GREEN
Awakening Zone - R
Bear Umbra - R



SCARS OF MIRRODIN

MULTICOLORED
Venser, the Sojourner - M

TOKEN
Wurm token - A - T
Wurm token - B - T



NEW PHYREXIA

WHITE
Elesh Norn, Grand Cenobite - M



AVACYN RESTORED

WHITE
Avacyn, Angel of Hope - M

BLUE
Misthollow Griffin - M



GATECRASH

BLACK
Lord of the Void - M

MULTICOLORED
Merciless Eviction - R



JOURNEY INTO NYX

MULTICOLORED
Athreos, God of Passage - M
Kruphix, God of Horizons - M



KHANS OF TARKIR

TOKEN
Vampire token - T



DRAGONS OF TARKIR

MULTICOLORED
Dragonlord Dromoka - M



BATTLE FOR ZENDIKAR

COLORLESS
Ulamog, the Ceaseless Hunger - M

LAND
Smoldering Marsh - R



OATH OF THE GATEWATCH

COLORLESS
Kozilek, the Great Distortion - M

BLUE
Crush of Tentacles - M

LAND
Mirrorpool - M
Wastes C - C
Wastes D - C



SHADOWS OVER INNISTRAD

BLACK
Diregraf Colossus - R

MULTICOLORED
Prized Amalgam - R
Sigarda, Heron’s Grace - M
The Gitrog Monster - M



ELDRITCH MOON

BLACK
Liliana, the Last Hope - M

MULTICOLORED
Grim Flayer - M
Tamiyo, Field Researcher - M



KALADESH

BLUE
Torrential Gearhulk - M

GREEN
Nissa, Vital Force - M

MULTICOLORED
Rashmi, Eternities Crafter - M
Saheeli Rai - M

LAND
Botanical Sanctum - R



AETHER REVOLT

WHITE
Exquisite Archangel - M

ARTIFACT
Heart of Kiran - M



AMONKHET

WHITE
Gideon of the Trials - M

BLUE
As Foretold - M

BLACK
Archfiend of Ifnir - R
Liliana, Death’s Majesty - M

RED
Combat Celebrant - M
Hazoret the Fervent - M

GREEN
Harvest Season - R
Prowling Serpopard - R

MULTICOLORED
Samut, Voice of Dissent - M
Commit // Memory - R

LAND
Irrigated Farmland - R
Scattered Groves - R



HOUR OF DEVASTATION

BLUE
Champion of Wits - R

BLACK
Razaketh, the Foulblooded - M
Torment of Hailfire - R

RED
Earthshaker Khenra - R
Hour of Devastation - R
Neheb, the Eternal - M

GREEN
Uncage the Menagerie - M

MULTICOLORED
The Locust God - M

ARTIFACT
Mirage Mirror - R

LAND
Scavenger Grounds - R



IXALAN

BLUE
Overflowing Insight - M

BLACK
Boneyard Parley - M
Sanctum Seeker - R

RED
Sunbird’s Invocation - R

GREEN
Carnage Tyrant - M
Shapers’ Sanctuary - R

MULTICOLORED
Gishath, Sun’s Avatar - M
Tishana, Voice of Thunder - M
Vona, Butcher of Magan - M

ARTIFACT
Conqueror’s Galleon - R
Dowsing Dagger - R



RIVALS OF IXALAN

WHITE
Radiant Destiny - R

BLUE
Curious Obsession - U
Nezahal, Primal Tide - R
Timestream Navigator - M

BLACK
Mastermind’s Acquisition - R
Tetzimoc, Primal Death - R
Tomb Robber - R
Vona’s Hunger - R

RED
Blood Sun - R
Etali, Primal Storm - R
Rekindling Phoenix - M

GREEN
Path of Discovery - R
Strength of the Pack - U
World Shaper - R

MULTICOLORED
Angrath, the Flame-Chained - M
Azor, the Lawbringer - M
Elenda, the Dusk Rose - M
Huatli, Radiant Champion - M
Journey to Eternity - R
Profane Procession - R
Storm the Vault - R
Zacama, Primal Calamity - M

LAND
Arch of Orazca - R

TOKEN
Elemental token - T2
Golem token - T4



(ELDR) THRONE OF ELDRAINE (ELDR)

WHITE
Ardenvale Tactician B (ELDC) - C
Faerie Guidemother B (ELDC) - C
Giant Killer B (ELDR) - R
Happily Ever After - R
Harmonious Archon - M
Kenrith, the Returned King - M
Lonesome Unicorn B (ELDC) - C
Mace of the Valiant - R
Realm-Cloaked Giant B (ELDM) - M
Silverflame Squire B (ELDC) - C
Silverwing Squadron - R

BLUE
Brazen Borrower A (ELDM) - M
Brazen Borrower B (ELDM) - M
Fae of Wishes A (ELDR) - R
Midnight Clock - R
Queen of Ice B (ELDC) - C
Shimmer Dragon - R
The Magic Mirror - M
Workshop Elders - R

BLACK
Ayara, First of Locthwain - R
Chittering Witch - R
Order of Midnight B (ELDU) - U
Reaper of Night B (ELDC) - C
Smitten Swordmaster B (ELDC) - C
Taste of Death - R

RED
Bonecrusher Giant B (ELDR) - R
Embereth Skyblazer - R
Fires of Invention - R
Irencrag Pyromancer - R
Merchant of the Vale B (ELDC) - C
Redcap Melee - U
Rimrock Knight B (ELDC) - C
Torbran, Thane of Red Fell - R

GREEN
Curious Pair B (ELDC) - C
Garenbrig Carver B (ELDC) - C
Gilded Goose - R
Lovestruck Beast A (ELDR) - R
Lovestruck Beast B (ELDR) - R
Rosethorn Acolyte B (ELDC) - C
Steelbane Hydra - R
Tuinvale Treefolk B (ELDC) - C

MULTICOLORED
Alela, Artful Provocateur - M
Banish into Fable - R
Chulane, Teller of Tales - M
Escape to the Wilds - R
Garruk, Cursed Huntsman A (ELDM) - M
Garruk, Cursed Huntsman B (ELDM) - M
Gluttonous Troll - R
Knights’ Charge - R
Korvold, Fae-Cursed King - M
Oko, Thief of Crowns A (ELDM) - M
Oko, Thief of Crowns B (ELDM) - M
Outlaws’ Merriment - M
Syr Gwyn, Hero of Ashvale - M
The Royal Scions A (ELDM) - M
The Royal Scions B (ELDM) - M

ARTIFACT
Arcane Signet - C
Sorcerous Spyglass - R
Stonecoil Serpent - R
Tome of Legends - R

LAND
Castle Ardenvale - R
Castle Embereth - R
Castle Vantress - R
Command Tower - C

TOKEN
Goat token (ELD) - T
Bear token (ELD) - T
Human Warrior token (ELD) - T
Food token D (ELD) - T
Garruk, Cursed Huntsman emblem - T



CONSPIRACY

GREEN
Hydra Omnivore - M

MULTICOLORED
Marchesa, the Black Rose - M

TOKEN
Dack Fayden emblem - T



CONSPIRACY, TAKE THE CROWN

WHITE
Recruiter of the Guard - R

BLUE
Expropriate - M
Serum Visions - U
Show and Tell - M

BLACK
Inquisition of Kozilek - R

RED
Grenzo, Havoc Raiser - R
Subterranean Tremors - M

GREEN
Birds of Paradise - R
Selvala, Heart of the Wilds - M

ARTIFACT
Platinum Angel - M



UNSTABLE

ARTIFACT
Mad Science Fair Project - C



MODERN MASTERS

WHITE
Adarkar Valkyrie - R
Angel’s Grace - R
Auriok Salvagers - R
Ethersworn Canonist - R
Ivory Giant - C
Kataki, War’s Wage - R
Pallid Mycoderm - C
Saltfield Recluse - C
Stonehewer Giant - R
Yosei, the Morning Star - M

BLUE
Cryptic Command - R
Faerie Mechanist - C
Gifts Ungiven - R
Glen Elendra Archmage - R
Meloku the Clouded Mirror - R
Traumatic Visions - C
Vendilion Clique - M

BLACK
Auntie’s Snitch - U
Dark Confidant - M
Death Cloud - R
Drag Down - C
Executioner’s Capsule - U
Extirpate - R
Horobi’s Whisper - U
Kokusho, the Evening Star - M
Mad Auntie - U
Slaughter Pact - R
Thieving Sprite - C

RED
Countryside Crusher - R
Dragonstorm - R
Greater Gargadon - R
Grinning Ignus - U
Kiki-Jiki, Mirror Breaker - M
Rift Bolt - C
Shrapnel Blast - U
Squee, Goblin Nabob - R
Stingscourger - C

GREEN
Citanul Woodreaders - C
Doubling Season - R
Greater Mossdog - C
Incremental Growth - U
Jugan, the Rising Star - M
Masked Admirers - U
Sporesower Thallid - U
Summoner’s Pact - R
Tarmogoyf - M
Thallid Germinator - C
Tooth and Nail - R
Verdeloth the Ancient - R
Walker of the Grove - C

MULTICOLORED
Cold-Eyed Selkie - R
Demigod of Revenge - R
Divinity of Pride - R
Figure of Destiny - R
Maelstrom Pulse - R
Oona, Queen of the Fae - R

ARTIFACT
Æther Vial - R
Arcbound Wanderer - C
Chalice of the Void - R
Etched Oracle - U
Myr Retriever - U
Sword of Fire and Ice - M
Sword of Light and Shadow - M

LAND
Academy Ruins - R
City of Brass - R
Vivid Creek - U
Vivid Meadow - U

TOKEN
Elspeth, Knight-Errant emblem - T
Faerie Rogue token - T
Giant Warrior token - T
Illusion token - T
Kithkin Soldier token - T
Saproling token - T
Soldier token - T
Spider token - T
Zombie token - T



MODERN MASTERS 2015

WHITE
Elesh Norn, Grand Cenobite - M
Iona, Shield of Emeria - M

BLUE
Hurkyl’s Recall - R

BLACK
Dark Confidant - M
Surgical Extraction - R

RED
Comet Storm - M
Incandescent Soulstoke - U

GREEN
Tarmogoyf - M

MULTICOLORED
Fulminator Mage - R

ARTIFACT
Emrakul, the Aeons Torn - M
Karn Liberated - M
Mox Opal - M
Spellskite - R



ETERNAL MASTERS

WHITE
Balance - M
Calciderm - U
Coalition Honor Guard - C
Enlightened Tutor - R
Glimmerpoint Stag - U
Mother of Runes - R
Wrath of God - R

BLUE
Brainstorm - U
Diminishing Returns - R
Force of Will - M
Jace, the Mind Sculptor - M
Phyrexian Ingester - U
Shoreline Ranger - C

BLACK
Annihilate - U
Blood Artist - U
Braids, Cabal Minion - R
Entomb - R
Eyeblight’s Ending - C
Ichorid - R
Necropotence - M
Sengir Autocrat - U
Toxic Deluge - R
Vampiric Tutor - M

RED
Orcish Oriflamme - C
Price of Progress - U
Rorix Bladewing - R
Siege-Gang Commander - R
Sulfuric Vortex - R

GREEN
Argothian Enchantress - M
Green Sun’s Zenith - R
Natural Order - M
Sylvan Library - R
Timberwatch Elf - U

MULTICOLORED
Baleful Strix - R
Maelstrom Wanderer - M
Shardless Agent - R
Sphinx of the Steel Wind - M
Torrent of Souls - U
Trygon Predator - U
Vindicate - R
Void - R

ARTIFACT
Nevinyrral’s Disk - R
Relic of Progenitus - U

LAND
Dismal Backwater - C
Karakas - M
Wasteland - R

TOKEN
Dack Fayden emblem - T



5ED EDITION

WHITE
Animate Wall - R
Armageddon - R
Circle of Protection: Artifacts - U
Crusade - R
Dust to Dust - U
Eye for an Eye - R
Order of the Sacred Torch - R
Personal Incarnation - R
Reverse Damage - R
Serra Bestiary - U
Serra Paladin - U
Truce - R
White Knight - U

BLUE
Æther Storm - U
Anti-Magic Aura - U
Azure Drake - U
Hurkyl’s Recall - R
Memory Lapse - C
Phantasmal Forces - U
Segovian Leviathan - U
Zur’s Weirding - R

BLACK
Animate Dead - U
Broken Visage - R
Gloom - U
Leshrac’s Rite - U
Lord of the Pit - R
Plague Rats - R
Sorceress Queen - R
Stromgald Cabal - R
Warp Artifact - R
Zombie Master - R

RED
Atog - U
Ball Lightning - R
Cave People - U
Earthquake - R
Flame Spirit - U
Goblin King - R
Keldon Warlord - U
Mana Clash - R
Mana Flare - R
Manabarbs - R
Orcish Artillery - U
Orcish Captain - U
Orgg - R
Pyroblast - U
Shivan Dragon - R

GREEN
Cockatrice - R
Elvish Archers - R
Fungusaur - R
Living Artifact - R
Primal Order - R
Tsunami - U
Verduran Enchantress - R

ARTIFACT
Ashnod’s Altar - U
Clockwork Steed - U
Fountain of Youth - U
Gauntlets of Chaos - R
Infinite Hourglass - R
Iron Star - U
Jalum Tome - R
Jester’s Cap - R
Millstone - R
Pentagram of the Ages - R
Primal Clay - R
Shapeshifter - U
Time Bomb - R
Urza’s Bauble - U
Winter Orb - R

LAND
Bottomless Vault - R
Brushland - R
Dwarven Hold - R
Hollow Trees - R
Icatian Store - R
Ice Floe - U
Karplusan Forest - R
Svyelunite Temple - U
Urza’s Power Plant - C



6ED EDITION

WHITE
Animate Wall - R
Armageddon - R
Celestial Dawn - R
Circle of Protection: Green - C
D’Avenant Archer - C
Ethereal Champion - R
Exile - R
Order of the Sacred Torch - R
Reverse Damage - R
Sunweb - R
Tundra Wolves - C

BLUE
Ancestral Memories - R
Desertion - R
Diminishing Returns - R
Flash - R
Fog Elemental - C
Juxtapose - R
Library of Lat-Nam - R
Mana Short - R
Psychic Transfer - R
Recall - R

BLACK
Abyssal Hunter - R
Fallen Angel - R
Fatal Blow - C
Feast of the Unicorn - C
Forbidden Crypt - R
Greed - R
Hecatomb - R
Necrosavant - R
Nightmare - R
Painful Memories - C
Rag Man - R
Sengir Autocrat - R
Syphon Soul - C
Vampiric Tutor - R

RED
Anaba Shaman - C
Crimson Hellkite - R
Final Fortune - R
Flame Spirit - C
Goblin Digging Team - C
Goblin Elite Infantry - C
Goblin Hero - C
Goblin King - R
Goblin Warrens - R
Hammer of Bogardan - R
Illicit Auction - R
Inferno - R
Jokulhaups - R
Manabarbs - R
Mountain Goat - C
Pyrotechnics - C
Reckless Embermage - R
Relentless Assault - R
Tremor - C
Viashino Warrior - C

GREEN
Dense Foliage - R
Elven Cache - C
Giant Growth - C
Grizzly Bears - C
Hurricane - R
Living Lands - R
Maro - R
Nature’s Resurgence - R
Pradesh Gypsies - C
Regeneration - C
Rowen - R
Stream of Life - C
Tranquil Grove - R
Uktabi Wildcats - R
Verduran Enchantress - R
Waiting in the Weeds - R
Wyluli Wolf - R

ARTIFACT
Aladdin’s Ring - R
Amber Prison - R
Bottle of Suleiman - R
Cursed Totem - R
Dancing Scimitar - R
Dingus Egg - R
Disrupting Scepter - R
Dragon Engine - R
Flying Carpet - R
Grinning Totem - R
Jalum Tome - R
Jayemdae Tome - R
Meekstone - R
Millstone - R
Pentagram of the Ages - R
Primal Clay - R
Storm Cauldron - R
Teferi’s Puzzle Box - R
The Hive - R
Wand of Denial - R

LAND
Adarkar Wastes - R
Brushland - R
City of Brass - R
Karplusan Forest - R
Sulfurous Springs - R
Underground River - R
Plains B - L
Island B - L
Swamp A - L
Swamp D - L
Mountain A - L
Mountain C - L
Forest B - L



7ED EDITION

WHITE
Glorious Anthem - R
Intrepid Hero - R
Northern Paladin - R
Pariah - R
Purify - R
Rolling Stones - R
Serra Angel - R
Sunweb - R
Worship - R
Wrath of God - R

BLUE
Archivist - R
Daring Apprentice - R
Deflection - R
Equilibrium - R
Evacuation - R
Lord of Atlantis - R
Opposition - R
Wall of Wonder - R

BLACK
Dregs of Sorrow - R
Eastern Paladin - R
Fallen Angel - R
Infernal Contract - R
Nightmare - R
Oppression - R
Persecute - R
Rag Man - R
Tainted Æther - R

RED
Crimson Hellkite - R
Earthquake - R
Fervor - R
Final Fortune - R
Goblin King - R
Inferno - R
Relentless Assault - R
Seismic Assault - R
Shivan Dragon - R
Wildfire - R

GREEN
Elder Druid - R
Elvish Champion - R
Elvish Piper - R
Might of Oaks - R
Nature’s Resurgence - R
Nature’s Revolt - R
Uktabi Wildcats - R
Verduran Enchantress - R
Vernal Bloom - R

ARTIFACT
Beast of Burden - R
Coat of Arms - R
Ensnaring Bridge - R
Feroz’s Ban - R
Grafted Skullcap - R
Howling Mine - R
Meekstone - R
Static Orb - R
Storm Cauldron - R

LAND
Adarkar Wastes - R
Brushland - R
City of Brass - R
Karplusan Forest - R
Sulfurous Springs - R
Underground River - R
Forest A - L
Forest B - L
Forest C - L
Forest D - L
Island B - L
Mountain B - L
Plains D - L
Swamp A - L
Swamp B - L
Swamp C - L
Swamp D - L



8ED EDITION

WHITE
Ardent Militia - U
Avatar of Hope - R
Blinding Angel - R
Circle of Protection: Black - U
Circle of Protection: Green - U
Glorious Anthem - R
Intrepid Hero - R
Noble Purpose - R
Rain of Blades - U
Rolling Stones - R
Savannah Lions - R
Serra Angel - R
Story Circle - R
Sunweb - R
Vengeance - U
Wall of Swords - U
Worship - R
Wrath of God - R

BLUE
Archivist - R
Balance of Power - R
Bribery - R
Coastal Piracy - R
Concentrate - U
Cowardice - R
Curiosity - U
Daring Apprentice - R
Deflection - R
Giant Octopus - C
Hibernation - U
Intruder Alarm - R
Mahamoti Djinn - R
Merchant Scroll - U
Mind Bend - R
Phantom Warrior - U
Rewind - U
Sea Eagle - C
Spiketail Hatchling - U
Telepathy - U
Temporal Adept - R
Tidal Kraken - R
Vizzerdrix - R

BLACK
Death Pit Offering - R
Death Pits of Rath - R
Eastern Paladin - R
Fallen Angel - R
Gluttonous Zombie - U
Lord of the Undead - R
Mind Sludge - U
Nightmare - R
Persecute - R
Phyrexian Arena - R
Plague Wind - R
Royal Assassin - R
Soul Feast - U
Swarm of Rats - U
Warped Devotion - R
Western Paladin - R

RED
Blood Moon - R
Bloodshot Cyclops - R
Boil - U
Dwarven Demolition Team - U
Flashfires - U
Furnace Of Rath - R
Goblin King - R
Inferno - R
Obliterate - R
Okk - R
Pyroclasm - U
Searing Wind - R
Seismic Assault - R
Shivan Dragon - R
Sudden Impact - U
Two-Headed Dragon - R
Volcanic Hammer - C
Wall of Stone - U

GREEN
Birds of Paradise - R
Call of the Wild - R
Choke - U
Elvish Champion - R
Elvish Lyrist - U
Elvish Piper - R
Elvish Scrapper - U
Enormous Baloth - U
Fecundity - U
Fyndhorn Elder - U
Gaea’s Herald - R
Lhurgoyf - R
Might of Oaks - R
Natural Affinity - R
Plow Under - R
Silverback Ape - U
Stream of Life - U
Verduran Enchantress - R
Vernal Bloom - R
Yavimaya Enchantress - U

ARTIFACT
Beast of Burden - R
Brass Herald - R
Coat of Arms - R
Defense Grid - R
Dingus Egg - R
Ensnaring Bridge - R
Flying Carpet - R
Howling Mine - R
Jayemdae Tome - R
Phyrexian Colossus - R
Planar Portal - R
Skull of Orm - R
Teferi’s Puzzle Box - R
Wall of Spears - U

LAND
City of Brass - R
Coastal Tower - U
Salt Marsh - U
Shivan Oasis - U
Urborg Volcano - U
Urza’s Power Plant - U
Urza’s Tower - U
Plains D - L
Island D - L



MAGIC 2011

BLUE
Leyline of Anticipation - R



MAGIC 2012

WHITE
Angelic Destiny - M



MAGIC 2013

WHITE
Ajani, Caller of the Pride - M

BLACK
Vampire Nocturnus - M

GREEN
Elderscale Wurm - M



MAGIC 2014

BLUE
Galerider Sliver - R

BLACK
Liliana of the Dark Realms - M
Rise of the Dark Realms - M

GREEN
Kalonian Hydra - M

TOKEN
Elemental token (A) - T



MAGIC 2015

BLUE
Ætherspouts - R
Cancel - C

BLACK
Liliana Vess - M
Walking Corpse - C

RED
Seismic Strike - C

GREEN
Garruk’s Packleader - U
Hornet Queen - R
Kalonian Twingrove - R

MULTICOLORED
Garruk, Apex Predator - M

TOKEN
Sliver token - T
Ajani Steadfast emblem - T



MAGIC ORIGINS

WHITE
Aegis Angel - R
Archangel of Tithes - M
Divine Verdict - C
Eagle of the Watch - C
Serra Angel - U
Sigil of the Empty Throne - R

BLUE
Into the Void - U
Mahamoti Djinn - R
Weave Fate - C

BLACK
Flesh to Dust - C
Mind Rot - C
Nightmare - R
Sengir Vampire - U

RED
Fiery Hellhound - C
Shivan Dragon - R

GREEN
Nissa, Vastwood Seer - M
Plummet - C
Prized Unicorn - U
Terra Stomper - R

TOKEN
Chandra, Roaring Flame emblem - T



DOMININERIA

BLUE
Tempest Djinn - R

BLACK
Chainer’s Torment - U
Josu Vess, Lich Knight - R
Kazarov, Sengir Pureblood - R
Lich’s Mastery - R
Rite of Belzenlok - R
Urgoros, the Empty One - U

RED
Goblin Chainwhirler - R

GREEN
Multani, Yavimaya’s Avatar - M

MULTICOLORED
Grand Warlord Radha - R
Jhoira, Weatherlight Captain - M
Muldrotha, the Gravetide - M
Teferi, Hero of Dominaria - M

ARTIFACT
Helm of the Host - R
Mox Amber - M
Traxos, Scourge of Kroog - R
Weatherlight - M

LAND
Hinterland Harbor - R
Woodland Cemetery - R

TOKEN
Knight token B - T
Zombie Knight token - T
Demon token - T
Elemental token - T
Karox Bladewing token - T
Construct token - T
Jaya Ballard emblem - T
Teferi, Hero of Dominaria emblem - T



(WAR) WAR OF THE SPARK (WAR)

WHITE
Gideon Blackblade - M
God-Eternal Oketra - M
Ravnica at War - R

BLUE
Finale of Revelation - M
Silent Submersible - R

BLACK
Deliver Unto Evil - R
Dreadhorde Invasion - R
The Elderspell - R
Finale of Eternity - M

RED
Finale of Promise - M
Krenko, Tin Street Kingpin - R
Mizzium Tank -R

GREEN
Finale of Devastation - M
God-Eternal Rhonas - M
Nissa, Who Shakes the World - R
Vivien, Champion of the Wilds - R

MULTICOLORED
Casualties of War - R
Feather, the Redeemed - R
Huatli, the Sun’s Heart - U
Nicol Bolas, Dragon-God - M
Niv-Mizzet Reborn - M
Roalesk, Apex Hybrid - M
Tolsimir, Friend to Wolves - R

LAND
Karn’s Bastion - R

TOKEN
Citizen token (WAR) - T