Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: New Phyrexia (NPH)
| Serie | Normaal | Foil | ||
| Masters 25 | 14,95 | 59,90 | ||
| New Phyrexia | 19,95 | 39,95 | ||
Prijs:
€ 19,95
FOIL 
€ 39,95
@ bram, deze is al erg ziek, met meer abilities zou het not done zijn ![]()
Natuurlijk niet Path to Exile, maar Journey to Nowhere...
@ Dragonheart
Dat is multiplayer, daar zit toch een heel (tempo) verschil in met 1 op 1. Het gaat erom dat deze kaart van zichzelf al zo belachelijk is, en niet meerdere kaarten in een creature geinvesteerd hoeven worden om het zo'n belachelijk creature te maken. Op die manier is Slippery Bogle met Eldrazi Conscription & Darksteel Plate toch wel een van de meest imba creatures ooit geprint.
@ David
Klopt powerlevel doet er ook toe, maar ik kaartte aan dat ik het er ook over had dat deze in casual gespeeld zal worden en niet iedereen in casual een playsetje Path to Exile/Go for the Throat/{=beast within/{=pongify} (en waar is roods zijn topper
? nouja Dead // Gone dan maar) in zijn/haar deck heeft zitten.
Toernooien zal hij niet verstoren/verpesten, want die draaien gewoon keihard om het winnen van games. Casual daarintegen... tja, daarin zijn dit soort kaarten gewoon niet leuk om tegen te komen (Spike denkt daar anders over ja). Overigens is dit GEEN echte Timmy kaart. SPIKE!!! met een lichte Timmy touch misschien, maar de echte Timmy speelt voor de lol van het spel. Als de andere speler geen lol heeft, heeft een (beetje) Timmy ook geen lol. Deze kaart is niet leuk om tegen te spelen zonder antwoorden.
ik vind dat jullie beiden gelijk hebben. Ja, hij is sterk, goedkoop ( manakost ) en heeft wat leuke abilitys, maar zoals we al gezien hebben is hij bijna alleen voor monoB en een toegewijd tweekleuren-deck, en ik denk dat het feit dat er removal is wel degelijk meetelt. Als hij nou Shroud of zoiets gehad had was hij heel gevaarlijk, maar nu kun je er gewoon makkelijk vanaf komen door alle removal.
Als je in het huidige Standard een deck zonder removal speelt ben je ook wel een beetje verkeerd bezig, aangezien er alleen al in Standard zoveel definitieve oplossingen zijn ( Path to Exile, Dispatch, Beast Within, Dismember, etc.
Mijn opmerking was verder algemeen bedoeld gewoon op basis hoe ik mensen zie beargumenteren en niet specifiek tegen één persoon. Deze discussie beweegt ook veel te snel.
De discussie over removal eindigt in een soort welles-nietes discussie. Vrij zinloos, maar ach, daarvoor zitten we ook op het internet because OH NOES someone is WRONG on the internet!
Ik ben trouwens wel eens met het feit dat het geen toeval is dat dit block volgestouwd is met (goede) removal (Dispatch, Beast Within en natuurlijk Vapor Snag). (Metagame argument)
Verder blijf ik er bij dat dit gewoon een goede kaart is. (Design argument)
En normalitair kan je grote beesten ook eenvoudig beantwoorden door zelf ook iets groots op te roepen (ofwel om te racen, ofwel gewoon om te blocken). Obliterator heeft die optie niet.
Deze hoef je niet belachelijk te ''maken'' met frivoliteiten als swords etc (ik neem aan dat je dat bedoelde) of andere combi's. Deze is al belachelijk
@Beeblz
Ik heb al redelijk wat multiplayer potten meegemaakt waar mensen wel op een andere manier beesten net zo belachlijk maakten als dat dit beest volgens jullie is. Als dan niemand die goede removal speelt, dan zie ik dat meer als de fout dan het spelen van dergelijke beesten.
@Wackywong
Ik begrijp waar je heen wil. Het lijkt me echter dat ze deze kaart nooit zo hadden ontworpen indien het "removal-argument" niet zou gelden. Daarom is het lastig die 2 zaken los van elkaar te zien.
Heh?
Powerlevel heeft toch juist alles te maken met metagame? De dsigners maken een kaart en houden daarbij rekening in welk milieu hij terecht komt. Natuurlijk heeft dat wel met het powerlevel te maken.
@ Dragonheart
Ja maar dat brengt ons weer op een al eerder genoemd punt. Je hebt het over dit block (waarmee je indirect ook antwoorden opnoemt die veel in standard gebruikt zullen worden). In casual speelt niet iedereen niet altijd dit soort fanatastische vormen (want dat zijn ze, stuk voor stuk) van removal of gaat men er vanuit dat ze sterke beesten als deze met een ander sterk beest dood kunnen blocken. Dat gaat gewoon niet bij deze op, een creature voor een creature en dat is precies wat deze in mijn ogen nou zo saai maakt.
Mijn enige optie is full offensive/defensive te gaan met een leger van Leery Fogbeasts & {=Guard Gomazoa)s... it's gonna be a slaughter ![]()
Ik denk dat het inderdaad mogelijk is om de Obliterator in een 2 of meer kleuren deck te spelen. Het probleem dat je dan wel gaat tegenkomen is dat je je af gaat vragen waarom je ook alweer aan het proberen was dit ding erin te stoppen. Je kunt ook "gewoon" Jace v2 spelen.
Ik denk dus van niet
Naja, het kan wel, maar je zult vaak een dode kaart in je handen hebben. maar goed, lekker belangrijk ook...
Over een jaar zal deze toch niet veel meer dan 10 euro kosten denk ik trouwens?
Ik denk dat deze discussie twee standpunten in worden genomen die weinig met elkaar te maken hebben. De ene is de powerlevel argument vanuit een design oogpunt. De andere is het argument van de metagame/ boardpositie.
De discussie over removal heeft weinig te maken met het ontwerp van deze kaart. Een 5/5 voor 4 mana is best behoorlijk. Een 5/5 met Annihilator-achtige ability voor 4 mana is, gegeven de geschiedenis van Magic, gewoon goed.
Dat het makkelijk te removen valt is geen afbreuk aan dat punt.
Maar als je al 20 euro (hij schommelt wel de laatste paar dagen, vast door alle kritiek hier
) per copy van deze uit gaat geven, waarom dan niet de helft van dat aan je manabase. De manabase kan ook een tikkeltje meer budget hoor. Oke, dan wordt het een beurtje trager maar je hebt het over casual, dan mag dat wel toch? Schop de Badlands & Bloodstain Mire eruit en mieter er 4 basic land en een setje {=rocky tarpit} bij.
Een volwaardig multicolor deck (van 2 kleuren dan he, oke 3 is waarschijnlijk al ERG moeilijk en 4+ mission impossible) waar deze in te spelen is, is echt wel heel goed te doen. Ook in casual, ook on a (reasonable) budget, er vanuit gaande dat je deze al 4x op de stoep hebt gevonden at your local prerelease dus.
Creature - Horror 5 / 5
Trample
Whenever a source deals damage to Phyrexian Obliterator, that source's controller sacrifices that many permanents.
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
3/16/2018
If creatures an opponent controls are dealt lethal damage at the same time that Phyrexian Obliterator is dealt damage, those creatures will be destroyed before that player chooses permanents to sacrifice.
Decktips