Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Masters 25 (A25)
Serie | Normaal | Foil | ||
Double Masters | 64,95 | 89,95 | ||
Double Masters (BL) | 74,95 | 119,95 | ||
Eternal Masters | 89,95 | 199,95 | ||
FtV 20 | 54,95 | |||
Masters 25 | 79,95 | 199,90 | ||
Worldwake | 99,95 | 399,95 |
Prijs:
€ 79,95
FOIL
€ 199,90
Mike, deal. Als hij inderdaad niet goed blijkt te zijn, is het ook niet zonde
@LotZ
Nah zo flauw ben ik niet, ik bedoel gewoon zn stempel drukken en achterlaten
@DjiennP
Wat zeiden je klasgenootjes vroeger toen je dat ook al deed? "Meeeesturrr, Mike zei diiiit"
Even je facts straight, ik heb nooit gezegd dat blauw een 'zwakke kleur' is.. Als iemand een fanboy is, dan ben ik dat wel. Ik zei dat blauw weer eens genaaid wordt en wordt nogal achter gesteld op t ogenblik. (In ROE zitten een paar kaarten die 'duidelijk' blauw hadden moeten zijn.)
En dat carddraw idee was gewoon uit frustratie dat blauw het van alle kanten in z'n arie gedouwd krijgt zeg maar, dat snap je zelf ook wel.. Maar goed, ik blijf erbij dat de andere kleuren een hoger powerlevel hebben op t moment dan blauw, maar dat snel wordt afgedaan met 'blauw heeft Jace'.
Is t zo moeilijk om weer eens een fatsoenlijke counter of bijv een instant draw te maken? Sjeez..
(alhoewel die nieuwe in Roe wel eens leuk zou kunnen uitpakken)
@De rest: wie er een JCap over heeft moet me even PMen
@Mike
No deal. 1, Zonde van het geld. 2, ik ben niet zo bekend met legacy. 3, te verschillende definities van goed/succesvol. Ik zie je nog eisen dat jacedecks alle top-8's moeten domineren voordat je tevreden bent.
Lol, maar zoals ik al zei: Je hebt mijn Cap. Ik ga alleen geen Jace kopen omdat ik het geld niet echt heb liggen, maar ik heb me ook niet echt zo heel erg er mee bemoeid.
En zoals Rasor al zei, als er veel Caps worden gedoneerd kunnen we het beste er gewoon een foto van maken voordat het hele eetfestijn begint.
kaarten eten word wel meer gedaan kijk hier maar
Mike, deal.
Ik nam hem zowieso al niet meer serieus toen hij zei dat blauw een zwakke kleur is en dat de makers snel met een kaarten moeten komen zoals UU sorcery draw 3 cards om blauw een betere kans te geven.
Ik ruik een troll als je het mij vraagt (2 mana voor 3 kaarten, asjeblief zeg...)
x)
haha,
erg leuk om de discussie zo een beetje te volgen. Toch ben ik een beetje bang voor mike en zijn argumenten maar ik steun hem wel.
snelle blauwe decks (ze bestaan heus wel) zullen niet snel een kaart vervangen voor jace. Ik denk niet dat ik hem wil gaan spelen in mijn dreadstill in elk geval.
Verder vraag ik me af of deze discussie onderhand nog gaat over de kaart of om eigenlijk wat we allemaal willen: Mike die een jester's cap op eet.
Verder moet ik ook wel lachen om zijn opmerking over het bellen enzo.
Bel nu 0906-Matter voor al uw spannende Jace verhalen.
(Slechts 0,40 p/m)
ik doe dan ook mee als iemand mij dan een ook een cap kan doneren
OK
Weet je wat? Om gewoon van t gezeik af te zijn:
Zoals Maarten al aangaf heb ik geen Cap meer (tijdje terug weggedaan. Nee, vooor t hele gedoe)
Dus, doneer een Cap en ik prop m in mn mond en ik maak er een foto van. Goed?
MAARRRRRR!!
Als over een tijdje (half jaar/jaar) blijkt "dat ie mss toch niet zo goed is..blabla" of gewoon nauwelijks 'echt' gepresteerd heeft/gespeeld wordt of wat dan ook in Legacy: Dan wil ik van IEDEREEN die zich er mee heeft bemoeid heeft een foto met een kapotte Jace MS in zn waffel.
Deal Joost Robbin Merrin George e.a. ?
x
oh stel dat we daar een verzameling van aan konden leggen
dat zou wel een mooie foto opleveren
misschien haalt hij dan ooit zijn hoogtepunt van $25 weer als er genoeg mensen op gaan kouwen
Aangezien hij er zelf geen een heeft, zal ik de Cap wel leveren. (Sorry Mike, maar het lijkt me toch wel mooi om te zien).
Hij wil dat we een jaar wachten, zodat hij hoopt dat wij zijn vergeten wat voor belofte hij heeft gedaan.
Ik wil een foto van een goed gekauwde Cap.
Is t nou zo moeilijk om EVEN_AF_TE_WACHTEN_??
T moment dat ie uitroteert en nog steeds gespeeld wordt, kom ik er op terug.
@Mike
"nu is t gewoon een kaart die in een deck zit die een keer iets heeft gewonnen.."
Vele keren, in vele formats, in vele decks.
Legendary Planeswalker - Jace
+2: Look at the top card of target player's library. You may put that card on the bottom of that player's library.
0: Draw three cards, then put two cards from your hand on top of your library in any order.
-1: Return target creature to its owner's hand.
-12: Exile all cards from target player's library, then that player shuffles their hand into their library.
Vraag: Hoe werken Planeswalkers?
Antwoord: Dat kun je hier lezen.
Vraag: Wallpaper?
Antwoord: hier
Vraag: is dit de kaart van de dag geweest?
Antwoord: yep!
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
3/16/2018
You draw three cards and put two cards back all while Jace’s second ability is resolving. Nothing can happen between the two, and no player may choose to take actions.
3/16/2018
If the targeted player for Jace’s last ability has no cards in hand, that player shuffles nothing into their library, and that player’s library will remain empty. That player won’t lose the game until they try to draw from the empty library.
Decktips