Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Kaart van de dag: Bounty Hunter!


is hij meestal te traag voor Tournament-builds. Ook is hij niet makkelijk splashbaar; helaas. Echter, dat betekent niet dat hij meteen slecht is. In een mono-
build kan hij nog best wel gemeen zijn, iets wat de volgende kaarten perfect laten zien: 
en
kan hij een creature met een counter (elke counter dus!) destroyen. Hij werkt dus goed tegen Modular, Vampires (die meestal gebruik maken van Blade of the Bloodchief en zelfs Graft-decks. Maar het belangrijkste: hij maakt het werk van de Bounty Hunter af.
! Niet onbelangrijk, want hierdoor krijg je weer een groot scala van kaarten erbij om in je deck te gebruiken. Wat dacht je van een Bounty Hunter met haste? Nu wordt het al makkelijker voor je om kaarten als Fervor te spelen zodat je nog sneller controle kan krijgen over het spel.
en de basiskleur van
krijg je nu ook nog eens toegang tot mana-versnelling. Je kan kiezen voor Simian Spirit Guide of Dark Ritual met als colour-fix zelfs Manamorphose; maar net wat jou voorkeur is. Door deze kaarten zal je binnen 2/3 beurten je controle hebben en kan je gaan kijken naar een eventuele win: iets waar ik dan weer niet mee ga helpen!
Helaas, degene die er vroeger mee speelde spreek ik binnenkort pas, ik kan dus niet de decklist van hem gebruiken..