spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
menu menu spacer
spacer
spacer Magic the Gathering winkel forum community
spacer
spacer
menu Home spacer spacer
spacer
spacer spacer
menu Nieuws spacer spacer
spacer spacer
menu Winkel spacer spacer
spacer spacer
menu Interactief spacer spacer
spacer menu spacer
spacer spacer
menu Informatie spacer spacer
spacer spacer
Overig spacer spacer
spacer spacer
illustratie
spacer
illustratie
spacer
illustratie
spacer
illustratie
Snelzoeken op kaartnaam (Uitgebreid zoeken)
23-10-2019 17:59:26 [Inloggen] [Contact]
divider
[hulpdienst]
divider
De Persoonlijke Pagina van Max Raterink Persoonlijke Pagina Profiel Collectie Stuur persoonlijk bericht Offline
Collectie(494) Haves(2503) Wants(41)
Laatste update: 07-07-2019

Welkom op mijn persoonlijke pagina!

Dit kun je hier allemaal vinden:

Regels bij het ruilen
Incoming
Outgoing
Wants
Haves
Decks
Referenties
Magic Personality Test

Mijn tweelingbroer Huib speelt ook Magic. Voor zijn pp, klik [ hier ].

-----------------------------------------------------------

Regels bij het ruilen

1. De kaarten moeten in goede conditie zijn, tenzij anders vermeld. Voor kaartcondities, zie [ hier ].
2. Alleen Engelstalige kaarten, tenzij anders vermeld.
3. Sturen gaat op basis van het aantal referenties. Bij 100 of meer referenties ben ik eventueel bereid om tegelijk te sturen. Tegelijk sturen betekent dan ook echt TEGELIJK sturen, niet een paar dagen later.
4. De kaarten moeten goed verpakt zijn. Gooi ze dus niet zomaar in een envelop. Vanzelfsprekend moet de envelop voldoende gefrankeerd zijn.
5. De kaarten kunnen tijdens het sturen niet zomaar verdwijnen. Als ik niets ontvang, ben ik je niet verplicht om iets terug te sturen (zie ook de regels op Nedermagic). Pas bij tegelijk sturen kan er sprake zijn van een vergoeding.
6. Ik hecht aan een goede onderlinge communicatie. Kleine moeite om elkaar even op de hoogte te houden als er geruild wordt.

-----------------------------------------------------------

Incoming

...

-----------------------------------------------------------

Outgoing

...

-----------------------------------------------------------

Wants

Standard:

4 Doom Whisperer
1 March of the Multitudes
3 Nullhide Ferox
2 Vraska, Golgari Queen
3 Assassinís Trophy
3 Knight of Autumn

3 Banefire

4 History of Benalia
4 Clifftop Retreat

3 Rekindling Phoenix

2 Vraska, Relic Seeker
2 Glacial Fortress
1 Vraskaís Contempt

Modern (lage prioriteit):

1 Inquisition of Kozilek

4 Thalia, Guardian of Thraben

2 Ancient Stirrings

1 Goblin Guide

2 Birds of Paradise (mag ook andere series)

-----------------------------------------------------------

Haves

Let op: niet alle onderstaande kaarten zijn te ruil, sommige zitten in mijn decks (te zien aan 'C' in het verzamelsysteem).

War of the Spark:

1 (WARM) Finale of Glory
1 (WARM) God-Eternal Oketra
1 (WARM) Nicol Bolas, Dragon-God

1 (WARR) Ajani, the Greathearted
1 (WARR) Awakening of Vitu-Ghazi
1 (WARR) Casualties of War
1 (WARR) Commence the Endgame
1 (WARR) Deliver Unto Evil
1 (WARR) Fblthp, the Lost
1 (WARR) Massacre Girl
1 (WARR) Ravnica at War Japanese
1 (WARR) Silent Submersible
1 (WARR) Single Combat
1 (WARR) The Elderspell

Ravnica Allegiance:

1 (RNAM) Captive Audience
1 (RNAM) Dovin, Grand Arbiter
1 (RNAM) Mesmerizing Benthid
1 (RNAM) Ravager Wurm
1 (RNAM) Skarrgan Hellkite

2 (RNAR) Absorb
1 (RNAR) Awaken the Erstwhile
1 (RNAR) Bedeck // Bedazzle
1 (RNAR) Benthic Biomancer
1 (RNAR) Cindervines
1 (RNAR) Deputy of Detention
1 (RNAR) End-Raze Forerunners
1 (RNAR) Font of Agonies
1 (RNAR) Glass of the Guildpact
1 (RNAR) Growth-Chamber Guardian
1 (RNAR) Gutterbones
1 (RNAR) Kayaís Wrath
1 (RNAR) Lumbering Battlement
1 (RNAR) Mass Manipulation
1 (RNAR) Nikya of the Old Ways
1 (RNAR) Pestilent Spirit
2 (RNAR) Plaza of Harmony
1 (RNAR) Precognitive Perception
2 (RNAR) Priest of Forgotten Gods
1 (RNAR) Repudiate // Replicate
1 (RNAR) Rix Maadi Reveler
1 (RNAR) Stomping Ground
1 (RNAR) Teysa Karlov
1 (RNAR) Thrash // Threat
2 (RNAR) Tithe Taker
1 (RNAR) Tome of the Guildpact
1 (RNAR) Unbreakable Formation
1 (RNAR) Zegana, Utopian Speaker

Guilds of Ravnica:

1 Impervious Greatwurm
3 March of the Multitudes
1 Nullhide Ferox
1 Ral, Izzet Viceroy
2 Trostani Discordant
2 Underrealm Lich

1 Assassinís Trophy
1 Beast Whisperer
2 Blood Operative
2 Bounty of Might 1x prerelease
1 Camaraderie
1 Charnel Troll
1 Chromatic Lantern
2 Citywide Bust
2 Connive // Concoct
1 Deafening Clarion
1 Drowned Secrets
4 Emmara, Soul of the Accord
1 Erratic Cyclops
4 Experimental Frenzy
3 Find // Finality
1 Firemindís Research
5 Gruesome Menagerie
4 Hatchery Spider
1 Ionize
3 Izoni, Thousand-Eyed
1 Knight of Autumn
5 Legion Warboss
1 Mausoleum Secrets
1 Midnight Reaper
1 Niv-Mizzet, Parun
4 Overgrown Tomb
4 Pelt Collector
1 Quasiduplicate
2 Response // Resurgence
1 Risk Factor
4 Runaway Steam-Kin
4 Sacred Foundry
1 Unmoored Ego
4 Venerated Loxodon
5 Watery Grave 1x

M19:

1 Bone Dragon

4 Dark-Dweller Oracle
1 Detection Tower
1 Elvish Clancaller
4 Goblin Trashmaster
1 Infernal Reckoning
1 Isolate
1 Phylactery Lich
1 Remorseful Cleric
1 Sai, Master Thopterist
4 Thorn Lieutenant

1 Stitcherís Supplier

Dominaria:

4 Benalish Marshal
3 Cabal Stronghold
4 Dread Shade
4 Goblin Chainwhirler
4 Hinterland Harbor
4 Isolated Chapel
3 Josu Vess, Lich Knight
4 Rite of Belzenlok
2 Shalai, Voice of Plenty
4 Siege-Gang Commander
4 Steel Leaf Champion
4 Tempest Djinn
4 Territorial Allosaurus
4 Woodland Cemetery

Rivals of Ixalan:

1 Huatli, Radiant Champion
4 Kumena, Tyrant of Orazca 1x prerelease
1 Rekindling Phoenix

2 Arch of Orazca
1 Awakened Amalgam
1 Brassís Bounty release
3 Captainís Hook 1x
5 Champion of Dusk
1 Crafty Cutpurse
1 Dead Manís Chest
4 Deeproot Elite
4 Ghalta, Primal Hunger
2 Hadanaís Climb
1 Induced Amnesia
4 Jadelight Ranger
1 Mastermindís Acquisition
1 Paladin of Atonement prerelease
1 Path of Discovery
1 Profane Procession
4 Radiant Destiny
1 Release to the Wind
2 Seafloor Oracle
2 Siegehorn Ceratops
1 Silverclad Ferocidons
1 Temple Altisaur
6 Tendershoot Dryad
2 Tetzimoc, Primal Death
2 Tilonalliís Summoner
1 Tomb Robber
1 Vonaís Hunger
4 Warkite Marauder
4 Wayward Swordtooth

Ixalan:

1 Axis of Mortality
2 Carnage Tyrant
2 Gishath, Sunís Avatar
1 Huatli, Warrior Poet
4 Rowdy Crew
1 Tishana, Voice of Thunder
2 Vona, Butcher of Magan
1 Vraska, Relic Seeker
2 Wakening Sunís Avatar

1 Angrathís Marauders
1 Arcane Adaptation
2 Arguelís Blood Fast
1 Bishop of Rebirth
1 Bloodcrazed Paladin
2 Burning Sunís Avatar buy-a-box
3 Captain Lannery Storm
2 Conquerorís Galleon
1 Daring Saboteur
2 Deadeye Tracker
4 Deathgorge Scavenger
4 Dragonskull Summit
5 Dreamcaller Siren
4 Drowned Catacomb 1x , 1x prerelease
1 Emperorís Vanguard
3 Entrancing Melody
6 Fathom Fleet Captain 1x
1 Fleet Swallower
2 Glacial Fortress
3 Goring Ceratops 1x
4 Herald of Secret Streams
4 Hostage Taker
3 Kinjalliís Sunwing
1 Kopala, Warden of Waves
4 Legionís Landing
4 Mavren Fein, Dusk Apostle
5 Priest of the Wakening Sun
3 Primal Amulet 1x
4 Regisaur Alpha
3 Revel in Riches
5 Ripjaw Raptor 1x
2 Riverís Rebuke 1x
4 Rootbound Crag
4 Ruin Raider
4 Sanctum Seeker
1 Sanguine Sacrament
1 Shadowed Caravel
2 Shapersí Sanctuary
3 Sorcerous Spyglass
2 Spell Swindle
2 Sunbirdís Invocation
3 Sunpetal Grove
1 Thaumatic Compass
3 Tilonalliís Skinshifter
1 Tocatli Honor Guard
1 Vanceís Blasting Cannons
1 Vanquisherís Banner
3 Verdant Sunís Avatar
3 Vraskaís Contempt
2 Waker of the Wilds

3 Field of Ruin
4 Unclaimed Territory

Hour of Devastation:

1 Capsize MPS

1 Nicol Bolas, God-Pharaoh
2 Overwhelming Splendor
2 Samut, the Tested
1 Unesh, Criosphinx Sovereign

1 Abandoned Sarcophagus
1 Adorned Pouncer
1 Angel of Condemnation
1 Apocalypse Demon
2 Bontuís Last Reckoning
4 Champion of Wits
1 Djeru, With Eyes Open
2 Dreamstealer
1 Driven // Despair
4 Earthshaker Khenra
2 Endless Sands
2 God-Pharaohís Gift
2 Grind // Dust
1 Hollow One
1 Hostile Desert
2 Hour of Devastation
1 Hour of Eternity
1 Hour of Glory
4 Hour of Promise
1 Hour of Revelation
2 Imminent Doom 1x
1 Leave // Chance
2 Mirage Mirror
1 Nimble Obstructionist
1 Oketraís Last Mercy
1 Pride Sovereign
4 Ramunap Excavator
1 Ramunap Hydra
2 Reason // Believe
1 Refuse // Cooperate
2 Scavenger Grounds
1 Solemnity
1 Swarm Intelligence
1 Wildfire Eternal buy-a-box promo

Amonkhet:

2 Angel of Sanctions
2 Bontu the Glorified 1x prerelease
1 Combat Celebrant
2 Cruel Reality
1 Gideon of the Trials
1 Glorious End
4 Hazoret the Fervent
2 Liliana, Deathís Majesty
1 Nissa, Steward of Elements
1 Oketra the True
1 Rhonas the Indomitable
2 Samut, Voice of Dissent

1 Anointed Procession
2 Aven Mindcensor
2 Bounty of the Luxa prerelease
4 Canyon Slough
3 Cascading Cataracts
4 Channeler Initiate
4 Commit // Memory
1 Curator of Mysteries
2 Cut // Ribbons
1 Dispossess
4 Drake Haven
5 Dread Wanderer
3 Dusk // Dawn
1 Failure // Comply
2 Fetid Pools
4 Glory-Bound Initiate
4 Glorybringer
1 Hapatra, Vizier of Poisons
2 Harsh Mentor 1x
2 Heart-Piercer Manticore
1 Heaven // Earth
4 Honored Hydra
1 Insult // Injury
4 Irrigated Farmland
4 Lilianaís Mastery
1 Neheb, the Worthy
4 Never // Return
1 Oracleís Vault
5 Plague Belcher
1 Prowling Serpopard
1 Pyramid of the Pantheon
1 Rags // Riches
1 Regal Caracal
4 Scattered Groves
2 Shadow of the Grave
3 Sheltered Thicket
4 Soul-Scar Mage
2 Sweltering Suns
3 Vizier of Many Faces

Aether Revolt:

1 Defense Grid MPS

2 Aetherwind Basker
2 Ajani Unyielding
4 Heart of Kiran
4 Herald of Anguish
2 Tezzeret the Schemer

1 Aethergeode Miner
4 Aethersphere Harvester
5 Aethertide Whale
3 Aid from the Cowl
1 Baralís Expertise
2 Battle at the Bridge 1x prerelease
1 Call for Unity
2 Consulate Crackdown
1 Dark Intimations
1 Disallow
2 Freejam Regent
4 Glint-Sleeve Siphoner
4 Greenbelt Rampager 1x prerelease
5 Greenwheel Liberator
1 Heroic Intervention
2 Hope of Ghirapur
2 Inspiring Statuary
3 Kari Zev, Skyship Raider
1 Kari Zevís Expertise
1 Lifecrafterís Bestiary
1 Merchantís Dockhand
4 Metallic Mimic 1x
4 Midnight Entourage
5 Oath of Ajani
1 Peacewalker Colossus
1 Piaís Revolution
3 Quicksmith Rebel 1x release
3 Quicksmith Spy 1x prerelease
3 Release the Gremlins
4 Rishkar, Peema Renegade
3 Rishkarís Expertise
1 Scrap Trawler
3 Secret Salvage
3 Solemn Recruit 1x
4 Spire of Industry
1 Sram, Senior Edificer
4 Sramís Expertise
5 Walking Ballista
2 Whir of Invention
2 Yahenni, Undying Partisan
4 Yahenniís Expertise

6 Fatal Push 2x FNM

Kaladesh:

1 Mox Opal MPS

4 Aetherworks Marvel
4 Angel of Invention
2 Cataclysmic Gearhulk
2 Chandra, Torch of Defiance
5 Demon of Dark Schemes
2 Dovin Baan
4 Metallurgic Summonings
1 Nissa, Vital Force
2 Noxious Gearhulk
1 Saheeli Rai
3 Skysovereign, Consul Flagship
4 Torrential Gearhulk
4 Verdurous Gearhulk

1 Aetherflux Reservoir
3 Aethersquall Ancient
2 Aetherstorm Roc prerelease
3 Animation Module
2 Architect of the Untamed
4 Authority of the Consuls 1x
5 Blooming Marsh
5 Bomat Courier 1x
4 Botanical Sanctum
4 Bristling Hydra
3 Captured by the Consulate
4 Concealed Courtyard 1x prerelease
4 Confiscation Coup
4 Cultivator of Blades
4 Cultivatorís Caravan
6 Deadlock Trap 1x
4 Depala, Pilot Exemplar
1 Dubious Challenge
7 Electrostatic Pummeler 1x
2 Eliminate the Competition
5 Fleetwheel Cruiser
5 Fumigate
1 Ghirapur Orrery
3 Gonti, Lord of Luxury
3 Inventorsí Fair
4 Insidious Will
4 Inspiring Vantage
4 Kambal, Consul of Allocation 1x
2 Key to the City
5 Lathnu Hellion
2 Lost Legacy
2 Madcap Experiment
3 Marionette Master
4 Master Trinketeer
5 Metalwork Colossus 2x
5 Midnight Oil
3 Multiform Wonder
4 Oviya Pashiri, Sage Lifecrafter
3 Padeem, Consul of Innovation
6 Panharmonicon
1 Paradoxical Outcome
5 Pia Nalaar
1 Saheeliís Artistry release
4 Scrapheap Scrounger
3 Skyship Stalker 1x buy-a-box
4 Smugglerís Copter
4 Spirebluff Canal
6 Syndicate Trafficker
3 Territorial Gorger
4 Toolcraft Exemplar

12 Aether Hub 1x

Eldritch Moon:

2 Decimator of the Provinces
1 Deploy the Gatewatch
4 Emrakul, the Promised End
3 Gisa and Geralf 1x
4 Grim Flayer
3 Ishkanah, Grafwidow
2 Liliana, the Last Hope
2 Mindís Dilation
1 Mirrorwing Dragon
3 Tamiyo, Field Researcher
1 Tree of Perdition

1 Assembled Alphas
1 Bedlam Reveler
4 Bloodhall Priest
1 Bruna, the Fading Light
1 Coax from the Blind Eternities
1 Collective Brutality
4 Collective Defiance
2 Collective Effort
4 Cryptbreaker
4 Dark Salvation
4 Distended Mindbender
4 Elder Deep-Fiend
2 Eldritch Evolution
2 Emrakulís Evangel
3 Eternal Scourge
2 Geier Reach Sanitarium 1x prerelease
2 Hanweir Battlements
5 Hanweir Garrison
1 Harmless Offering
5 Heronís Grace Champion 1x game day
2 Identity Thief 1x release promo
1 Impetuous Devils
1 Imprisoned in the Moon
2 Lupine Prototype
4 Mausoleum Wanderer
2 Niblis of Frost
1 Noosegraf Mob
3 Oath of Liliana
1 Permeating Mass
3 Providence
1 Sanctifier of Souls
4 Selfless Spirit 1x
1 Sigardaís Aid
5 Spell Queller
4 Spirit of the Hunt
4 Splendid Reclamation
1 Stitcherís Graft
4 Stromkirk Condemned
2 Stromkirk Occultist
2 Summary Dismissal
3 Thalia, Heretic Cathar
3 Thaliaís Lancers
4 Voldaren Pariah
4 Wharf Infiltrator

2 Unsubstantiate game day

Shadows over Innistrad:

4 Archangel Avacyn 1x
3 Arlinn Kord
1 Behold the Beyond
1 Geralfís Masterpiece
1 Goldnight Castigator
1 Jace, Unraveler of Secrets
3 Relentless Dead
2 Sigarda, Heronís Grace
2 Sorin, Grim Nemesis
2 Ulvenwald Hydra

4 Altered Ego
7 Always Watching
1 Angel of Deliverance release
3 Anguished Unmaking 1x game day
4 Asylum Visitor
1 Avacynís Judgment
1 Brain in a Jar
3 Burn from Within
5 Bygone Bishop
5 Choked Estuary
4 Confirm Suspicions 1x
2 Corrupted Grafstone
4 Cryptolith Rite 1x
4 Deathcap Cultivator
5 Declaration in Stone
2 Devilsí Playground
5 Diregraf Colossus
5 Drogskol Cavalry 1x intro pack
1 Eerie Interlude
6 Elusive Tormentor 1x , 1x release
4 Engulf the Shore
1 Ever After
1 Falkenrath Gorger
1 Fevered Visions
2 Flameblade Angel
4 Foreboding Ruins
6 Forgotten Creation
4 Fortified Village
3 From Under the Floorboards
4 Game Trail
5 Geier Reach Bandit
6 Hanweir Militia Captain 1x
1 Harness the Storm
2 Inexorable Blob 1x
2 Invocation of Saint Traft
2 Markov Dreadknight
3 Nephalia Moondrakes
1 Odric, Lunarch Marshal
5 Port Town
4 Prized Amalgam
4 Rattlechains 1x prerelease
5 Sage of Ancient Lore 1x , 1x prerelease
2 Scourge Wolf
2 Second Harvest
1 Sin Prodder
3 Soul Swallower
2 Tamiyoís Journal
5 Thaliaís Lieutenant 1x
4 Tireless Tracker
4 To the Slaughter
5 Traverse the Ulvenwald
1 Triskaidekaphobia
3 Westvale Abbey

4 Duskwatch Recruiter

Oath of the Gatewatch:

1 Crush of Tentacles prerelease
3 Chandra, Flamecaller
2 General Tazri
1 Inverter of Truth
2 Kalitas, Traitor of Ghet
2 Kozilek, the Great Distortion 1x prerelease
4 Kozilekís Return
1 Linvala, the Preserver
4 Nissa, Voice of Zendikar
1 Mirrorpool
1 Sphinx of the Final Word
4 World Breaker

4 Ayli, Eternal Pilgrim
4 Bearer of Silence
2 Call the Gatewatch
4 Captainís Claws
5 Corrupted Crossroads
3 Deceiver of Form
2 Deepfathom Skulker
4 Dimensional Infiltrator
1 Dread Defiler
4 Eldrazi Displacer
6 Eldrazi Mimic
4 Eldrazi Obligator
5 Endbringer 1x release promo
1 Fall of the Titans
2 Gladehart Cavalry
4 Goblin Dark-Dwellers 1x buy-a-box promo
3 Hedron Alignment 1x prerelease promo
4 Hissing Quagmire 1x
1 Jori En, Ruin Diver game day
6 Matter Reshaper
4 Mina and Denn, Wildborn
2 Mundaís Vanguard
4 Needle Spires
2 Oath of Chandra
4 Oath of Gideon
3 Oath of Jace 1x
4 Oath of Nissa
4 Reality Smasher
2 Remorseless Punishment
3 Ruins of Oran-Rief
2 Sea Gate Wreckage
2 Sifter of Skulls
4 Stone Haven Outfitter 2x
5 Stoneforge Masterwork
4 Sylvan Advocate
4 Thought-Knot Seer
3 Tyrant of Valakut 1x intro pack
2 Zendikar Resurgent

5 Stormchaser Mage

Battle for Zendikar:

3 Dragonmaster Outcast
4 Drana, Liberator of Malakir
4 Gideon, Ally of Zendikar
2 Greenwarden of Murasa
3 Kiora, Master of the Depths
3 Omnath, Locus of Rage
1 Ob Nixilis Reignited
4 Oblivion Sower 1x ZVE
4 Part the Waterveil
1 Quarantine Field
4 Ulamog, the Ceaseless Hunger
2 Undergrowth Champion
1 Void Winnower

2 Akoum Hellkite
4 Aligned Hedron Network
4 Ally Encampment
2 Angelic Captain
6 Barrage Tyrant 1x
4 Beastcaller Savant
4 Blight Herder 1x release
6 Bring to Light
1 Brood Butcher
1 Brutal Expulsion
4 Canopy Vista
4 Cinder Glade
1 Conduit of Ruin
1 Defiant Bloodlord
1 Emeria Shepherd
4 Desolation Twin
5 Drowner of Hope 1x intro pack promo
4 Dust Stalker
1 Exert Influence
1 From Beyond
1 Gruesome Slaughter
4 Guardian of Tazeem
4 Hero of Goma Fada 1x prerelease promo
6 Lantern Scout
4 Lumbering Falls
6 March from the Tomb
4 Munda, Ambush Leader
4 Nissaís Renewal
4 Noyan Dar, Roil Shaper
3 Oran-Rief Hydra
3 Painful Truths 1x prerelease
7 Planar Outburst
3 Prairie Stream
2 Prism Array
7 Radiant Flames 1x game day promo
4 Ruinous Path 1x buy-a-box promo
4 Sanctum of Ugin
3 Scatter to the Winds
3 Serpentine Spike
4 Shambling Vent
4 Shrine of the Forsaken Gods
4 Smoldering Marsh
5 Smothering Abomination 1x
4 Sunken Hollow
4 Uginís Insight
5 Veteran Warleader 1x ZVE
4 Wasteland Strangler
4 Woodland Wanderer
1 Zada, Hedron Grinder

1 Forest
3 Island
2 Mountain
3 Plains
3 Swamp

Dragons of Tarkir:

3 Dragonlord Atarka
1 Dragonlord Dromoka
1 Dragonlord Ojutai
2 Dragonlord Silumgar
4 Deathmist Raptor
4 Risen Executioner
4 Sarkhan Unbroken

3 Anafenza, Kin-Tree Spirit
4 Avatar of the Resolute 1x prerelease promo
1 Blessed Reincarnation
1 Blood-Chin Fanatic
4 Collected Company
2 Commune with Lava 1x
1 Corpseweft
1 Crater Elemental
1 Damnable Pact
4 Den Protector
2 Dragonlordís Prerogative
4 Dromokaís Command
1 Foe-Razer Regent prerelease promo
1 Foul Renewal
1 Gleam of Authority
3 Haven of the Spirit Dragon
2 Hidden Dragonslayer
3 Icefall Regent
2 Ire Shaman
1 Living Lore
1 Mirror Mockery
1 Myth Realized
1 Necromaster Dragon prerelease promo
4 Obscuring ∆ther
3 Ojutaiís Command
4 Pitiless Horde
1 Pristine Skywise
3 Profaner of the Dead
3 Secure the Wastes
2 Sidisi, Undead Vizier
3 Silumgarís Command 1x
4 Stratus Dancer
2 Sunbringerís Touch
4 Sunscorch Regent
4 Thunderbreak Regent
3 Surrak, the Hunt Caller
3 Zurgo Bellstriker

4 Roast 1x

Fate Reforged:

3 Shaman of the Great Hunt
1 Temporal Trespass
1 Torrent Elemental
4 Warden of the First Tree
4 Whisperwood Elemental

2 Alesha, Who Smiles at Death
1 Archfiend of Depravity
1 Atarka, World Render
1 Arcbond
4 Crucible of the Spirit Dragon
3 Crux of Fate 1x
2 Daghatar the Adamant
1 Dragonscale General
2 Dromoka, the Eternal
2 Flamerush Rider
3 Frontier Siege
4 Jeskai Infiltrator
1 Kolaghan, the Stormís Fury
5 Mardu Strike Leader
4 Mastery of the Unseen
1 Mob Rule
1 Monastery Siege
2 Rally the Ancestors
1 Sage-Eye Avengers
1 Sandsteppe Mastodon
2 Scroll of the Masters
4 Shamanic Revelation 1x buy-a-box
1 Shu Yun, the Silent Tempest
3 Silumgar, the Drifting Death
2 Supplant Form
2 Tasigur, the Golden Fang
1 Temur War Shaman
3 Wildcall

7 Valorous Stance

Khans of Tarkir:

4 Anafenza, the Foremost
2 Ashcloud Phoenix
1 Empty the Pits
1 Narset, Enlightened Master
4 Hooded Hydra
2 Pearl Lake Ancient
4 See the Unwritten
4 Sidisi, Brood Tyrant
2 Sorin, Solemn Visitor
1 Surrak Dragonclaw
4 Wingmate Roc

1 Avalanche Tusker
4 Bloodsoaked Champion
1 Bloodstained Mire
3 Crackling Doom
4 Craterís Claws
4 Dig Through Time
1 Dragon Throne of Tarkir
1 Dragon-Style Twins
1 Flying Crane Technique
4 Ghostfire Blade
4 Grim Haruspex
4 Hardened Scales
1 Herald of Anafenza
4 High Sentinels of Arashin
3 Icy Blast
1 Jeering Instigator
1 Kheru Lich Lord
2 Kheru Spellsnatcher
1 Mardu Ascendancy
2 Mindswipe 1x
2 Necropolis Fiend
4 Polluted Delta
4 Rakshasa Deathdealer
2 Rattleclaw Mystic 1x buy-a-box promo
3 Sage of the Inward Eye
3 Sagu Mauler
4 Savage Knuckleblade
4 Siege Rhino
1 Sultai Ascendancy
4 Temur Ascendancy
2 Thousand Winds
3 Trail of Mystery
1 Trap Essence
2 Utter End
1 Villainous Wealth
4 Windswept Heath
3 Wooded Foothills

2 Monastery Swiftspear

Journey into Nyx:

1 Pharika, God of Affliction

1 Aegis of the Gods
4 Doomwake Giant 1x prerelease
3 Eidolon of Blossoms
3 Hall of Triumph
1 Hydra Broodmaster
4 Hypnotic Siren
1 King Macar, the Gold-Cursed
4 Launch the Fleet
1 Silence the Believers
1 Skybind
3 Temple of Malady
1 Twinflame
4 Banishing Light

Born of the Gods:

1 Brimaz, King of Oreskos

3 Eidolon of Countless Battles
1 Fate Unraveler
1 Fated Infatuation
2 Fated Intervention
1 Fated Retribution
1 Fated Return
4 Felhide Spiritbinder
1 Gild
4 Herald of Torment
1 Hero of Leina Tower
3 Hunterís Prowess
1 Mindreaver
2 Nessian Wilds Ravager 1x , 1x prerelease
4 Pain Seer
1 Perplexing Chimera
2 Spirit of the Labyrinth
1 Tromokratis release
2 Whelming Wave
1 Whims of the Fates
4 Bile Blight
4 Searing Blood

Theros:

1 Hythonia the Cruel
4 Polukranos, World Eater

3 Abhorrent Overlord
1 Anax and Cymede
4 Arbor Colossus
3 Boon Satyr
4 Ember Swallower
5 Fabled Hero
4 Firedrinker Satyr
4 Fleecemane Lion
1 Hammer of Purphoros
4 Heroís Downfall
4 Nighthowler
3 Nykthos, Shrine to Nyx
3 Prognostic Sphinx
3 Prophet of Kruphix
1 Pyxis of Pandemonium
4 Rageblood Shaman
3 Reaper of the Wilds
4 Reverent Hunter
4 Soldier of the Pantheon
2 Spear of Heliod
4 Steam Augury
4 Sylvan Caryatid
4 Temple of Abandon
1 Temple of Mystery
4 Thoughtseize
1 Titan of Eternal Fire
2 Whip of Erebos

Dragon's Maze:

1 Master of Cruelties
1 Mazeís End prerelease
1 Savageborn Hydra

4 Advent of the Wurm
1 ∆therling
2 Beck // Call
2 Boros Battleshaper
1 Breaking // Entering
1 Dragonshift
1 Exava, Rakdos Blood Witch
2 Flesh // Blood
1 Gaze of Granite
1 Lavinia of the Tenth
1 Notion Thief
1 Obzedatís Aid
2 Pontiff of Blight 1x
1 Ruric Thar, the Unbowed
4 Scion of Vitu-Ghazi
1 Skylasher
1 Tajic, Blade of the Legion
1 Trait Doctoring

Gatecrash:

2 Biovisionary
1 Blind Obedience
4 Boros Reckoner
1 Clan Defiance
1 Fathom Mage
1 Five-Alarm Fire
3 Frontline Medic
1 Glaring Spotlight
3 Gyre Sage
4 Legion Loyalist
1 Mystic Genesis
1 Nightveil Specter buy-a-box promo
2 Plasm Capture
1 Rubblehulk
2 Sepulchral Primordial
3 Spark Trooper
1 Stolen Identity
2 Undercity Plague
1 Wrecking Ogre

4 Burning-Tree Emissary
4 Experiment One

Return to Ravnica:

2 Armada Wurm
1 Jarad, Golgari Lich Lord
1 Rakdos, Lord of Riots
1 Trostani, Selesnyaís Voice

2 Archon of the Triumvirate
4 Ash Zealot
1 Azorís Elocutors
1 Carnival Hellsteed
1 Collective Blessing
1 Conjured Currency
1 Corpsejack Menace
3 Cryptborn Horror
4 Desecration Demon
4 Detention Sphere
3 Grove of the Guardian 1x prerelease , 1x
3 Guild Feud
1 Havoc Festival
4 Lotleth Troll
1 Loxodon Smiter
4 Mana Bloom
2 Martial Law
1 Mercurial Chemister
4 Mizzium Mortars
2 Nivmagus Elemental
4 Pack Rat
1 Palisade Giant
4 Precinct Captain
2 Search the City
2 Slaughter Games
1 Temple Garden
4 Underworld Connections
4 Wayfaring Temple
1 Wild Beastmaster

1 Dryad Militant game day promo

Avacyn Restored:

1 Angel of Gloryís Rise
1 Herald of War
1 Deadeye Navigator
1 Lone Revenant
1 Spirit Away
1 Demonic Rising
1 Demonlord of Ashmouth
1 Harvester of Souls
2 Ulvenwald Tracker
4 Wolfir Silverheart 1x
2 Blood Artist
4 Lightning Mauler

Dark Ascenion:

2 Increasing Devotion
4 Thraben Doomsayer
1 Increasing Ambition
4 Ravenous Demon
1 Deranged Outcast
2 Ghoultree
4 Increasing Savagery
1 Grim Backwoods
1 Vault of the Archangel
4 Lingering Souls
4 Thought Scour

Innistrad:

1 Grimgrin, Corpse-Born
1 Tree of Redemption

4 Champion of the Parish 1x
1 Dearly Departed
1 Divine Reckoning
4 Geist-Honored Monk
2 Back from the Brink
1 Ludevicís Test Subject
1 Sturmgeist
3 Bloodgift Demon
3 Endless Ranks of the Dead
1 Sever the Bloodline
1 Unbreathing Horde
3 Curse of Stalked Prey
3 Charmbreaker Devils
1 Devilís Play Buy-A-Box Promo
2 Falkenrath Marauders
1 Hereticís Punishment
3 Stromkirk Noble
1 Creeping Renaissance
1 Daybreak Ranger
1 Elder of Laurels
1 Gutter Grime
4 Kessig Cagebreakers
1 Mayor of Avabruck Prerelease
1 Moldgraf Monstrosity
4 Splinterfright
1 Evil Twin
2 Manor Gargoyle
1 Runechanterís Pike
1 Witchbane Orb
2 Nephalia Drownyard
1 Stensia Bloodhall
4 Burning Vengeance

1 Fiend Hunter 1x
1 Ghost Quarter
1 Invisible Stalker

New Phyrexia:

1 Blade Splicer
1 Torpor Orb
4 Dismember
2 Gut Shot
5 Mutagenic Growth
6 Vault Skirge 4x gateway

Mirrodin Besieged:

1 Bonehoard
4 Signal Pest 1x
4 Viridian Corrupter

Scars of Mirrodin:

1 Kemba, Kha Regent
1 Sunblast Angel
1 Argent Sphinx
1 Inexorable Tide
1 Shape Anew
1 Carnifex Demon
1 Memoricide
1 Cerebral Eruption
4 Kuldotha Phoenix
1 Spikeshot Elder
4 Ezuriís Brigade
2 Putrefax
1 Argentum Armor
1 Grindclock
2 Livewire Lash 1x
1 Mimic Vat
1 Myr Battlesphere
1 Myr Reservoir
1 Nim Deathmantle
1 Precursor Golem
1 Ratchet Bomb
1 Semblance Anvil
2 Strata Scythe
1 Tower of Calamities
2 Twisted Image
4 Memnite game day promo
4 Galvanic Blast

Rise of the Eldrazi:

2 Awakening Zone
1 Conquering Manticore
4 Student of Warfare 1x
1 Thought Gorger
4 Joraga Treespeaker
2 Ancient Stirrings

Worldwake:

1 Goliath Sphinx
3 Kalastria Highborn
3 Wolfbriar Elemental
4 Everflowing Chalice

Zendikar:

4 Day of Judgment
4 Devout Lightcaster 2x
3 Goblin Guide
2 Luminarch Ascension
1 Butcher of Malakir
1 Sadistic Sacrament
1 Hellkite Charger
1 Kazuul Warlord
1 Pyromancer Ascension
1 Summoning Trap
2 Terra Stomper
1 Turntimber Ranger
2 Grappling Hook
4 Oran-Rief, the Vastwood
1 Cunning Sparkmage
4 Gatekeeper of Malakir
4 Vampire Hexmage
4 Goblin Bushwhacker
2 Spreading Seas

Alara Reborn:

1 Lich Lord of Unx
1 Lightning Reaver
3 Necromancerís Covenant
1 Time Sieve
4 Ardent Plea
3 Mind Funeral
2 Zealous Persecution
2 Qasali Pridemage

Conflux:

1 Giltspire Avenger
1 Mark of Asylum
1 Wall of Reverence
3 Path to Exile
1 Volcanic Fallout

Shards of Alara:

1 Lichís Mirror
3 Battlegrace Angel 1x
4 Knight of the White Orchid
2 Knight-Captain of Eos
1 Gather Specimens
1 Kederekt Leviathan
4 Master of Etherium 1x , 1 EVT
1 Mindlock Orb
1 Sharding Sphinx
1 Skill Borrower
1 Flameblast Dragon
4 Hellís Thunder
2 Predator Dragon
1 Feral Hydra
1 Manaplasm
1 Sacellum Godspeaker
1 Brilliant Ultimatum
2 Broodmate Dragon
4 Sedraxis Specter
4 Stoic Angel
1 Violent Ultimatum
1 Arcane Sanctum
4 Crumbling Necropolis
1 Jungle Shrine
3 Savage Lands
3 Seaside Citadel

Eventide:

1 Fable of Wolf and Owl

Shadowmoor:

1 Oracle of Nectars
3 Oversoul of Dusk
1 Polluted Bonds
4 River Kelpie
1 Rhys the Redeemed
1 Wilt-Leaf Liege
1 Boggart Ram-Gang
4 Ravenís Crime

Morningtide:

4 Auntieís Snitch
4 Earwig Squad
1 Mind Shatter
2 Rhys the Exiled
4 Rustic Clachan

Lorwyn:

2 Knucklebone Witch
3 Mad Auntie
1 Hostility
2 Windbrisk Heights
2 Wrenís Run Packmaster
2 Nath of the Gilt-Leaf
1 Windbrisk Heights
4 Elvish Harbinger
4 Elvish Promenade
2 Imperious Perfect
3 Jagged-Scar Archers
4 Vivid Crag
4 Vivid Creek
4 Vivid Grove
4 Vivid Marsh
4 Vivid Meadow
1 Ponder
2 Springleaf Drum

Dissension:

1 Stalking Vengeance

Darksteel:

4 Arcbound Ravager
3 Blinkmoth Nexus
1 Last Word

Mirrodin:

4 Glimmervoid

Betrayers of Kamigawa:

1 Higure, the Still Wind

Planeshift:

1 Waterspout Elemental

Magic Origins:

3 Chandra, Fire of Kaladesh
3 Demonic Pact
3 Kytheon, Hero of Akros
1 Nissa, Vastwood Seer
3 Starfield of Nyx
2 Woodland Bellower

4 Abbot of Keral Keep
3 Battlefield Forge
1 Caves of Koilos
2 Dark Petition
2 Displacement Wave 1x
4 Dwynen, Gilt-Leaf Daen 1x intro pack promo
2 Evolutionary Leap
4 Exquisite Firecraft
1 Gideonís Phalanx
3 Gilt-Leaf Winnower
4 Goblin Piledriver
1 Graveblade Marauder
2 Hallowed Moonlight
3 Hangarback Walker
1 Harbinger of the Tides
5 Herald of the Pantheon
3 Hixus, Prison Warden
1 Honored Hierarch
1 Infinite Obliteration
1 Jaceís Sanctum
2 Kothophed, Soul Hoarder
3 Languish
3 Mage-Ring Responder
1 Managorger Hydra
2 Mizzium Meddler 1x release promo
2 Nissaís Revelation
1 Orbs of Warding
3 Outland Colossus 1x
2 Pia and Kiran Nalaar 1x prerelease promo
4 Priest of the Blood Rite
5 Shivan Reef
5 Sigil of the Empty Throne
2 Sword of the Animist
1 Tainted Remedy
4 Thopter Spy Network
3 Tragic Arrogance
3 Vryn Wingmare
2 Willbreaker
2 Yavimaya Coast 1x

4 Shaman of the Pack

M15:

1 Soul of Innistrad
1 Avacyn, Guardian Angel
1 Avarice Amulet
3 Caves of Koilos
3 Genesis Hydra
2 Goblin Rabblemaster
4 Hornet Queen
1 Kurkesh, Onakke Ancient
4 Llanowar Wastes
1 Mass Calcify
4 Necromancerís Stockpile
4 Obelisk of Urd
1 Phytotitan prerelease
1 Siege Dragon
2 Stormtide Leviathan
3 Yavimaya Coast
4 Yisan, the Wanderer Bard
6 Darksteel Citadel
3 Ensoul Artifact
4 Ornithopter

M14:

2 Primeval Bounty
3 Shadowborn Demon
4 Ajaniís Chosen
3 Awaken the Ancient
4 Bogbrew Witch
4 Bonescythe Sliver
1 Colossal Whale
1 Dismiss into Dream
1 Garrukís Horde
5 Goblin Diplomats
1 Nightmare
3 Imposing Sovereign
4 Lifebane Zombie
1 Lilianaís Reaver
3 Megantic Sliver 1x prerelease
4 Mutavault
4 Ogre Battledriver
2 Planar Cleansing
4 Quicken
2 Sanguine Bond
1 Scavenging Ooze
1 Shivan Dragon
1 Thorncaster Sliver
1 Tidebinder Mage
1 Vastwood Hydra
1 Witchstalker
2 Xathrid Necromancer
1 Encroaching Wastes FNM Promo

M13:

4 Elvish Archdruid
2 Mutilate
1 Rootbound Crag
1 Sunpetal Grove
1 Touch of the Eternal
4 Flinthoof Boar
4 Vampire Nighthawk
4 Rancor

M12:

2 Birds of Paradise
2 Cemetery Reaper
4 Goblin Chieftain
1 Personal Sanctuary
1 Quicksilver Amulet
4 Goblin Grenade
1 Timely Reinforcements
2 Ponder

M11:

3 Dark Tutelage
1 Jinxed Idol
1 Leyline of Vitality
1 Necrotic Plague
1 Overwhelming Stampede
1 Protean Hydra
1 Royal Assassin
4 Steel Overseer 2x EVT

M10:

4 Ant Queen
3 Captain of the Watch
1 Cemetery Reaper
4 Honor of the Pure
1 Lightwielder Paladin
3 Sunpetal Grove
6 Lightning Bolt

Tenth Edition:

1 Arcanis the Omnipotent
1 Battlefield Forge
2 Chimeric Staff
1 Denizen of the Deep
4 Faerie Conclave
3 Treetop Village

Masters25:

1 Conflux
1 Fortune Thief
1 Notion Thief
1 Protean Hulk

1 Ancient Stirrings
1 Cursecatcher
1 Lightning Bolt
1 Swords to Plowshares

Eternal Masters:

1 Argothian Enchantress
1 Vampiric Tutor
1 Call the Skybreaker
1 Duplicant
1 Green Sunís Zenith
1 Jareth, Leonine Titan
1 Nevinyrralís Disk
2 Regal Force
1 Rorix Bladewing
1 Shardless Agent
1 Xantid Swarm
1 Blood Artist
1 Bloodbraid Elf
1 Fact or Fiction
2 Hydroblast 1x
1 Wirewood Symbiote
1 Young Pyromancer
2 Counterspell
1 Tragic Slip

MM3:

1 Cavern of Souls
1 Griselbrand
1 Past in Flames
1 Temporal Mastery

1 Abrupt Decay
1 Advent of the Wurm
1 Blood Moon
1 Damping Matrix
1 Deadeye Navigator
1 Desecration Demon
1 Evil Twin
1 Misty Rainforest
1 Phantasmal Image
1 Ranger of Eos
1 Stony Silence

3 Inquisition of Kozilek
2 Path to Exile

MM2:

4 Mox Opal
1 Blinkmoth Nexus
4 Etched Champion
4 Cranial Plating
4 Dismember
1 Thoughtcast
Decks

Standard:
U/B Pirates
U/G Merfolk
R/G/w Dinosaurs
B/G Saprolings
Mono-Black Control
Mono-Red Goblins
G/W Itlimoc

Modern:
Mono-White Humans [ hier ]
Goblins [ hier ]
Mono-Green Stompy [ hier ]
Affinity [ hier ]

Duel Decks:
Garruk vs. Liliana
Elspeth vs. Tezzeret
Phyrexia vs. the Coalition
Knights vs. Dragons
Ajani vs. Nicol Bolas
Venser vs. Koth
Sorin vs. Tibalt
Heroes vs. Monsters
Jace vs. Vraska
Elspeth vs. Kiora
Zendikar vs. Eldrazi

Planeswalker Decks:
Nissa
Tezzeret

----------------------------------------------------------

Referenties

Real Life:

[ hier ] Huib Raterink
[ hier ] Richard ten Brink
[ hier ] Tias van Moorsel
[ hier ] Remco de Nood
[ hier ] Tjark
[ hier ] Satish

Nedermagic:

[ hier ] Adri van Binsbergen
[ hier ] Adriaan van der Heijden
[ hier ] Andries Roodbergen
[ hier ] Anne van der Beek (2x)
[ hier ] Alex Rood
[ hier ] Alexander van Ransbeeck
[ hier ] André de Bree
[ hier ] Andre Troost
[ hier ] Angerfist
[ hier ] Anno van Doorn
[ hier ] Arjan van Adrichem
[ hier ] Arjan Ang
[ hier ] Arjan van Dorp (2x)
[ hier ] Arjan Kuijper (2x)
[ hier ] Arnout Groen
[ hier ] Bart de Bruin (2x)
[ hier ] Bart Delsing (2x)
[ hier ] Bart Luik
[ hier ] Bart Neefs
[ hier ] Bart Vermeulen
[ hier ] Bas van Basten
[ hier ] Bas Jansen
[ hier ] Bas Maessen
[ hier ] Bas Versteeg
[ hier ] Bastiaan Boel (3x)
[ hier ] Bearn Singelsma
[ hier ] Ben Haanstra (2x)
[ hier ] Bjorn Wassbauer
[ hier ] Bob Noordermeer
[ hier ] Boris Pents
[ hier ] Bram Krikken
[ hier ] Brendan Grifhorst
[ hier ] Chris Esser
[ hier ] Christian Nachtigall
[ hier ] Daan de Ruijter
[ hier ] Danny Boskemper
[ hier ] Danny Molenaar (2x)
[ hier ] Danny de Wal (2x)
[ hier ] Dénis de Maat
[ hier ] Dennis Baauw
[ hier ] Dennis Bijkerk
[ hier ] Dirk Groenendijk
[ hier ] Djamaille Haurissa
[ hier ] Douwe Fischer
[ hier ] Douwe Reitsma
[ hier ] Dries Holemans
[ hier ] Duncan Keijzer
[ hier ] Edwin Halkes (2x)
[ hier ] Emiel Klomp
[ hier ] Eric Ehlers
[ hier ] Erik de Koning
[ hier ] Erik Louman
[ hier ] Erik Plaggenmars
[ hier ] Erik Visser
[ hier ] Erik Vos (2x)
[ hier ] Erwin Sneek (2x)
[ hier ] Etienne Goudriaan
[ hier ] Ewoud Bongers
[ hier ] Ewoud Brouwer
[ hier ] Fabian van Duurling
[ hier ] Fabries van den Heuvel
[ hier ] Ferize Achelous
[ hier ] Fokke Oosterbaan
[ hier ] Folke Thijsen
[ hier ] Frank Westmijze
[ hier ] Geert Visser (2x)
[ hier ] Gerbert Vandenberghe
[ hier ] Gideon Evers
[ hier ] Gilbert de Jong
[ hier ] Gilian Renkema
[ hier ] Hans Kemper
[ hier ] Hans Nikkelen
[ hier ] Harold Jansen
[ hier ] Herman Deddens
[ hier ] Ibrahim Ayazalp
[ hier ] Jacob Bos
[ hier ] Jannes Dijk (2x)
[ hier ] Jasper Buutfeld (2x)
[ hier ] Jasper de Jong
[ hier ] Jasper Kindt
[ hier ] Jelle Achtergael
[ hier ] Jelle Passmann
[ hier ] Jelmer Zeilstra
[ hier ] Jens Staes
[ hier ] Jeroen van Berk
[ hier ] Jeroen Bertelink
[ hier ] Jeroen Dekker
[ hier ] Jeroen Stens
[ hier ] Jill Janssens
[ hier ] Jimmy Konings
[ hier ] Jip Asveld
[ hier ] Job Ransdorp
[ hier ] Job Verdonschot (2x)
[ hier ] Jochem Wieringa
[ hier ] Joeri Loijen
[ hier ] Joey Passon (2x)
[ hier ] Joey Slikker
[ hier ] Jos Vries
[ hier ] Joshua Quartarone
[ hier ] Johan Poos (2x)
[ hier ] Johan Theunis
[ hier ] Joost Boele
[ hier ] Joost Roodbeen
[ hier ] Jordy Lievers
[ hier ] Jos van Doesburg
[ hier ] Jurjen Haak
[ hier ] Jurjen Matthijssen
[ hier ] Jurre Klinkenberg
[ hier ] Kenny Aerens (2x)
[ hier ] Kevin Bos
[ hier ] Kevin de Koning
[ hier ] Kevin Langenberg
[ hier ] Kevin Post
[ hier ] Koen Melis
[ hier ] Koen Urselman
[ hier ] Korneel Dobbelaere
[ hier ] Kristof Benaets
[ hier ] Lars Kooijmans
[ hier ] Leanne Visser
[ hier ] Lenny Leysen
[ hier ] Leon Hoekstra
[ hier ] Leon de Wit
[ hier ] Leon Ziengs
[ hier ] Lucas de Jong
[ hier ] Luuk Dohmen
[ hier ] Maarten B.
[ hier ] Maarten Leemput
[ hier ] Maikel van Dijk
[ hier ] Maikel Pellens
[ hier ] Marco Wijnands
[ hier ] Mark Enthoven
[ hier ] Mark Hogewoning (2x)
[ hier ] Mark Hoogstraten
[ hier ] Mark Koster (2x)
[ hier ] Mark Stijffs
[ hier ] Marnix Vos
[ hier ] Mart Simons
[ hier ] Martijn Dokkum
[ hier ] Martijn Schrijvershof
[ hier ] Martijn Sollie
[ hier ] Martijn Vermeer
[ hier ] Mathias Baveld
[ hier ] Maurice van Lieshout
[ hier ] Maurice Malais (3x)
[ hier ] Maurice Prins (2x)
[ hier ] Max Jager
[ hier ] Max Laumans
[ hier ] Menno van den Bergh (2x)
[ hier ] Michiel Janssen (2x)
[ hier ] Michiel ter Voert
[ hier ] Midge Geluk
[ hier ] Nahïm Levenstone
[ hier ] Nick Meesterberends
[ hier ] Nick Rila
[ hier ] Nick Venderbosch
[ hier ] Nicole Buissink
[ hier ] Niels van Diepen (2x)
[ hier ] Niek den Hooglander
[ hier ] Niels van Egmond
[ hier ] Niels Ringenaldus
[ hier ] Niels Wardenier
[ hier ] Onno Kan
[ hier ] Oswin ten Brinke
[ hier ] Patrick Schimmel
[ hier ] Paul Boersma
[ hier ] Paul Dokkum (2x)
[ hier ] Paul van der Heijden
[ hier ] Paul van Loo
[ hier ] Paul Trilsbeek
[ hier ] Peter Broer
[ hier ] Peter Fijnheer (2x)
[ hier ] Peter van der Ham (2x)
[ hier ] Peter Reynders
[ hier ] Peter Visser
[ hier ] Pim van de Bunt (3x)
[ hier ] Pim Spijkerman
[ hier ] Randy Jansen
[ hier ] Raymond Schellevis (2x)
[ hier ] Remco de Jong
[ hier ] Remco Rinkens
[ hier ] Remco Woutersen
[ hier ] Rene Giethoorn
[ hier ] Rene Veldhuizen
[ hier ] Rens van Hout
[ hier ] Richard Groot
[ hier ] Rick Baggermans
[ hier ] Rick Huijten (3x)
[ hier ] Rick Keesman (2x)
[ hier ] Rick Leijssen
[ hier ] Rick Maas
[ hier ] Rik Tiedema
[ hier ] Rik Verbeek
[ hier ] Rob van Leeuwen
[ hier ] Rob Vermaelen
[ hier ] Robbin Boer (3x)
[ hier ] Robert Kingma
[ hier ] Roderick Winkelhuis
[ hier ] Roger van den Hanenberg
[ hier ] Rolf de Boer (2x)
[ hier ] Ruben van Tongeren / Esther Steenhuis
[ hier ] Rven (nickname)
[ hier ] Ryan den Drijver
[ hier ] Sander Burger (2x)
[ hier ] Sander Maas
[ hier ] Sander Ruarus
[ hier ] Sander Verdonschot
[ hier ] Sidney Bakker
[ hier ] Simon Coenen
[ hier ] Simon Schotel
[ hier ] Sjaak van Opbergen
[ hier ] Sjimmie Aster
[ hier ] Sjoerd Willems
[ hier ] Sonny Alkema
[ hier ] Stefan Bloedjes
[ hier ] verwijderd op verzoek
[ hier ] Stijn de Clercq
[ hier ] Stijn Heeren
[ hier ] Stijn Lamers (2x)
[ hier ] Tedo Sijses
[ hier ] Theo Bevers
[ hier ] Thijs Verbeek
[ hier ] Thom Oosterwaal
[ hier ] Thomas Broker
[ hier ] Thomas Deguelle
[ hier ] Thomas van Driel
[ hier ] Thomas Noppers
[ hier ] Tim Dijkstra
[ hier ] Tim Sipkes
[ hier ] Tom Damen
[ hier ] Tom de Decker (2x)
[ hier ] Tom de Maaijer
[ hier ] Tom Vandevelde
[ hier ] Tom Vesters
[ hier ] Tom van Vucht
[ hier ] Tony van Dijen
[ hier ] Toon Fokkema
[ hier ] Tun-Yin Sung (2x)
[ hier ] Vick Tielemans
[ hier ] Vincent Boumans
[ hier ] Wendy Coenmans
[ hier ] Wijnand Lock
[ hier ] Wouter Crans
[ hier ] Wouter Dhondt
[ hier ] Wouter van Dijk
[ hier ] Wouter Lodewijk
[ hier ] Wouter Oomens
[ hier ] Xander Breton

Bad Traders:

[ hier ] Edwin Hoekstra
[ hier ] Eyal van der Reep
[ hier ] G. l'Amie
[ hier ] George van de Lavoir
[ hier ] Renato Lagarde
[ hier ] Tim Becks
[ hier ] Rob van Schendel
[ hier ] Sjors

Vanaf nu (1 oktober 2013) ga ik mijn referenties weer op chronologische volgorde bijhouden, inclusief beoordeling:
Uitstekend! (leuke throws, etc.)
Prima.
Niet helemaal naar wens (kaarten waren niet in de afgesproken staat, ruil liep onnodig vertraging op, slechte communicatie, etc.)
Bad trader (weigerde te sturen na een akkoord, grof taalgebruik, etc.)

266. [ hier ] Paul van Hoorne
267. [ hier ] Dennis Vercauteren
268. [ hier ] George de Vugt (Chucky)
269. [ hier ] Frans Semmelink
270. [ hier ] Sander Verkerk
271. [ hier ] Jelle Bouwhuis
272. [ hier ] Job de Vries
273. [ hier ] Kevin van Aken f(ravnica)
274. [ hier ] Arthur Bosma
275. [ hier ] Patrick Bitter (nadat we een ruil overeen waren gekomen waarbij hij eerst zou sturen, liet hij niets meer van zich horen)
276. [ hier ] Geert Lucassen (Treegnessacul) (Boros Reckoner was niet in de afgesproken staat)
277. [ hier ] Peter Bode
278. [ hier ] Niels Steg
279. [ hier ] Jos van Doesburg
280. [ hier ] Wilco Pinkster
281. [ hier ] Marcel Stoker
282. [ hier ] Rick Groenewold
283. [ hier ] Daniel Backx
284. [ hier ] Mark van Houters (IJscoman)
285. [ hier ] Dennis van Wilgen
286. [ hier ] RogierScheepmaker (Stickyfingers)
287. [ hier ] Ferdi van de Liefvoort
288. [ hier ] Dirk Bogaert
289. [ hier ] Klaasjan en Chantal (monk) x2
290. [ hier ] Alan van Beek
291. [ hier ] Bas Sedee
292. [ hier ] Rutger Smit (Temple of Plenty deed er twee weken over, bedankt PostNL)
293. [ hier ] Willem Dimmendaal (Sepros)
294. [ hier ] Laurens Minerva (ElGargamel)
295. [ hier ] Theodoor Haarman
296. [ hier ] Angelo van Poele (zijn envelopje kwam zonder Mana Confluence aan, ter compensatie heb ik 'm nog een kleine vergoeding gestuurd)
297. [ hier ] Matthijs Habraken
298. [ hier ] Rolf Schomaker
299. [ hier ] Remko Groenendijk
300. [ hier ] Jeroen Docter
301. [ hier ] Hans Baltzer
302. [ hier ] Wico Pinkster
303. [ hier ] Dave Verbeek (Dave-sanne) (Throwde een Whisperwood Elemental omdat ie wat te laat was met sturen, super!) 2x
304. [ hier ] Daan Veldhuizen 2x
305. [ hier ] Jolein van der Sluis 2x
306. [ hier ] Gerwin Bleker
307. [ hier ] Roy Wever
308. [ hier ] Nick Beuving
309. [ hier ] Paul van den Hoorne (2x)
310. [ hier ] Stijn Bleekemolen
311. [ hier ] P.J. Klein Kiskamp
312. [ hier ] Joost Stapelbroek (Meatboy)
313. [ hier ] Olivier Bos
314. [ hier ] Wesley van Osdorp
315. [ hier ] Ramon
316. [ hier ] Ky Wu (KingYip)
317. [ hier ] Jelle L
318. [ hier ] Niels Kruijthoff
319. [ hier ] Dimas Tichelaar
320. [ hier ] Joost van Duijn (2x)
321. [ hier ] Theo (Spi)
322. [ hier ] Thijs Leenders
323. [ hier ] Ingo van den Bersselaar
324. [ hier ] Henk Jan Wiegers
325. [ hier ] Lolke Bouwma (Cornholio)
326. [ hier ] Marcel
327. [ hier ] Erik de Vries (2x)
328. [ hier ] Paul v/d Heijden (Paullus de B) (2x)
329. [ hier ] Joost Gijselhart
330. [ hier ] Marcel Scheenaard
331. [ hier ] Boaz Kwakman
332. [ hier ] Yannick Snellings
332. [ hier ] Nico Mensing
333. [ hier ] Erwin Visscher
334. [ hier ] Jacco Veenstra
335. [ hier ] Job van der Veldt (2x)
336. [ hier ] Niels Noorlander
337. [ hier ] Jelmer Zeilstra
338. [ hier ] Shaun Vergracht-Debrabandere
339. [ hier ] Sander Amara (hij stuurde eerste maar zijn kaarten zijn nooit aangekomen, desondanks prettige communicatie gehad en ik heb 'm een kleine compensatie gestuurd)
340. [ hier ] Bart Kool (Kenshi)
341. [ hier ] Arjan Schuring (stuurde niet de juiste kaarten op en was vervolgens onduidelijk over compensatie die nooit kwam)
342. [ hier ] Joost van Duijn
343. [ hier ] Thomas Tempel
344. [ hier ] Jeroen van Broekhoven
345. [ hier ] Andreas Huvenaars
346. [ hier ] Roel van Bezouw
347. [ hier ] Lars van Swieten
348. [ hier ] Jan Beguin
349. [ hier ] Elmer Lexmond
350. [ hier ] Arthur Jansen (bleef na een akkoord aandringen op aanpassing van de deal, toen ik weigerde noemde hij me een zure klootzak... uiteindelijk was er tussenkomst van een moderator nodig om hem aan de gemaakte afspraak te houden)
355. [ hier ] Samuel Kowald x2
356. [ hier ] Jasiek Tabeau
357. [ hier ] Stijn Bleekemolen
358. [ hier ] Xander Arens (lopend)
359. [ hier ] Roy Emmeloord

Ik ben een gouden trader op de betrouwbare traderslijst: [ hier ].

-----------------------------------------------------------

Magic Personality Test

Max Raterink, you are a...


Powerbroker (CAFG)
Competitive Aggresive Flexible Game-player

You love going in hard against your opponent and slugging away at it until you emerge victorious. You can't get enough of the game, you play it for the sheer love of it. In many ways you are the purest of gamers - you play the game how it's meant to be played: to win. And you go about it with flair, willing to take the odd calculated risk here and there to make things go your way. Some people spend their time watching the clock, paranoid about the minutes draining away. You, on other hand, like to keep a life counter close to hand, so your opponent can watch his life draining away while yours stays steady at 20.

You're not too worried about playing your cards too close to your chest; you're pretty pleased with your deck but you're not shy about other people seeing what's in it. Winning is important but if you've had a good game with someone you probably won't be able to resist chewing the fat with them - talking about how the game went. You'll want to tell them how you coolly dealt with the tricks they tried to pull on you. If things don't go so well, you might not be in such a mood to talk. You get such a buzz out of getting the win, that if you don't get your fix you're going to be a bit disappointed; but if you're losing a game you aren't the sort to throw your cards down on the table and stomp out. You hang on in there, because you know that things could turn around any minute. The fat lady's got well into the chorus before you'll accept the show's over.

Your Cards are:
Deranged Hermit Urza's Legacy
Mirari Odyssey
Ramosian Sergeant Mercadian Masques
Shadowmage Infiltrator Odyssey


We say: You've got the game play down to a fine art, and you are a fine drafter. Good work.
spacer
Submenu
devider
Laatste 50 kaartcommentaar
 Persoonlijke paginas
Wie is online?
Top 50 referenties
Chatroom
Polls

Forum
Forum overzicht
Actieve topics (alle groepen)
Actieve topics (no trading)
Actieve topics (alleen trading)
Actieve topics Decks
Actieve topics Nieuws
Actieve topics Commander

Decks
Decks invoeren/zoeken
Laatst ingevoerde decks
Actieve topics Decks
spacer
spacer
Login
devider
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
(Registreren)
spacer
Tips
devider
Meest gebruikte links
Actieve forumtopics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Throne of Eldraine (ELD)
Commander 2019 (C19)
Core Set 2020 (M20)
Modern Horizons (MH1)
War of the Sparks (WAR)
Ravnica Allegiance (RNA)
Guilds of Ravnica

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Draftbattle Throne of Eldraine.
spacer
devider
Er zijn nu 15 leden ingelogd op NederMagic.
11433 paginas bekeken sinds 23-10-2019 12:21:18
Privacyverklaring

NederMagic is a website about Magic: The Gathering.
Magic: The Gathering, the mana symbols, the tap symbol and all other related images are owned by Wizards of the Coast.
NederMagic is unaffiliated with Wizards of the Coast.